Artykuły

Kredyt odnawialny w euro

Weź kredyt odnawialny w euro. Kredyty odnawialne w euro to komfort i wygoda korzystania z pieniędzy na całym świecie. Tego, który bank oferuje najlepszy kredyt odnawialny w euro dowiesz się analizując oferty banków. Złóż wniosek i korzystaj z kredytu odnawialnego w euro.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyt odnawialny w obcej walucie to wygoda i komfort. Posiadanie środków w euro ułatwia dokonywanie transakcji na całym świecie, płatność kartą podczas wakacji w państwach Unii Europejskiej i nie tylko – to tylko jeden z przykładów sytuacji, w których kredyt odnawialny w euro sprawdza się lepiej niż w złotówkach. Często, na przykład płacąc za zagraniczne wyjazdy, wykupując różnego rodzaju akredytacje itp., możemy dokonywać wyłącznie płatności w euro. W takich przypadkach kredyty odnawialne w walucie Unii Europejskiej sprawdzają się doskonale. Branie kredytu odnawialnego w euro zwyczajnie się opłaca. Nie ma nic dziwnego w tym, że coraz więcej osób korzysta z tej opcji. Euro to najstabilniejsza waluta, której kurs w porównaniu do szalejącego franka szwajcarskiego jest gwarancją pewności i bezpieczeństwa.

Kredyt 50/50 na firmę

Kredyt 50/50 na firmę jest odpowiednikiem w przypadku zakupu samochodu, kredytu leasingowego. Możliwość zakupu samochodu 50/50 na firmę – czyli w dwóch ratach jest często bardzo wygodne. Jeżeli można pozwolić sobie na taką ofertę to dlaczego nie? Bardzo duża liczba firm korzysta z tego typu pomocy finansowania.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Na czym dokładnie polega kredyt 50/50? Jest bardzo wygodny, gdyż firma nawet z 3 miesięcznym stażem nie musi przeznaczać co miesiąc określonej sumy pieniędzy na spłatę raty, lecz dokonuje jej w dwóch ratach. Na początku firma ma obowiązek zapłacenia połowy kredytu jaki zaciąga. Jest to pierwsza z dwóch rat jakie są wymagane. W momencie drugiej wpłaty następuje zakończenie okresu zadłużeniowego dla przedsiębiorstwa. W większości wypadków spłata drugiej raty jest wyznaczona rok po zakupie np. samochodu dla firmy. Jest to pierwszy z kilku plusów w przypadku kredytu 50/50. Kolejnym plusem jest możliwość rozłożenia drugiej raty na kilka mniejszych iście według standardów kredytowych. Trzecim plusem tego typu kredytu, jest fakt że druga rata jest nieoprocentowana – nie oznacza to jednak że nie generuje kosztów. Koszty kredytu to z reguły prowizja ustanowiona na poziomie od 0 do 5%.

Koszty kredytu 50/50 na firmę

Dodatkowe koszty kredytu to ubezpieczenie kredytowe oraz jego oprocentowanie. Dla przedsiębiorstwa jest to idealne rozwiązanie. Spłata zadłużenia w dwóch ratach jest korzystna i dogodna dla finansów przedsiębiorstwa. Większość tego typu kredytów posiada prowizję na poziomie 5%, oraz z reguły zawsze jest obarczona koniecznością wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego koszt kredytu. Dla przykładu konieczność ubezpieczenia jest zawsze wymagana przy zakupie samochodów firmy Peugeot.

Wybór najlepszego kredytu firmowego 50/50

Natychmiastowe wsparcie pieniężne dla firm w postaci kredytu 50/50 i kredytu na firmę bez zaświadczeń to doskonały sposób na poprawę płynności finansowej. Nie wymaga złożonych formalności, a samo zobowiązanie jest jasne i przejrzyste. Jak jednak wybrać najlepszą ofertę kredytu 50/50? Wystarczy skorzystać z jednej z wielu możliwości, a w tym: porównywarki, rankingu, kalkulatora i forum online. Warto już dziś przyjrzeć się im bliżej:

  1. Porównywarka online – dzięki prostemu zestawieniu bliżej przyjrzeć się można poszczególnym parametrom wybranych ofert kredytowych na niemiecką firmę. Wówczas bez problemu można wyłonić tę ofertę kredytową, która najbardziej zbliżona jest do potrzeb danej firmy.
  2. Ranking internetowy – jest to bardzo zbliżone do porównywarki narzędzie, które umożliwia wybranie najlepszego kredytu 50/50. Warto jednak pamiętać, że rankingi to przede wszystkim gotowa lista aktualnych ofert kredytów, które uszeregowane są w kolejności od najbardziej korzystnego kredytu, po ten, który jest najdroższy i najcięższy do pozyskania.
  3. Kalkulator rat online – w szybki sposób wylicza nie tylko wysokość rat zobowiązania, ale także całkowity jego koszt.
  4. Internetowe forum finansowe – to miejsce wymiany doświadczeń pomiędzy aktualnymi, byłymi i przyszłymi kredytobiorcami.

Kredyty dla firm w rachunku bieżącym

Kredyt dla firm w rachunku bieżącym jest wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorstw. Każda firma kiedy pojawiają się losowe, nieprzewidziane wydatki powinna mieć możliwość szybkiego finansowania. Właśnie dlatego kredyt dla firm w rachunku bieżącym jest tak wygodny i popularny. Brak tu większych, zauważalnych wad.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Firmy biorące kredyt w rachunku bieżącym mają dużo korzyści z tego tytułu. Pierwszym najważniejszym jest fakt, że środki z kredytu mogą zostać przeznaczone na dowolny cel będący związany bezpośrednio z działalnością przedsiębiorstwa. Dzięki temu firma w momencie lekkiego kryzysu finansowego, kiedy potrzebuje środków finansowych na np. naprawę samochodu służącego jej jago główne źródło dochodu ma możliwość zaciągnięcia kredytu na rachunku bieżącym i przeznaczenia pieniędzy na jego naprawę. Dodatkowo kredyt jest odnawialny, dzięki czemu można wielokrotnie zapożyczać się i spłacać należności. Dodatkowym atutem jest możliwość zaciągnięcia kredytu w kilku walutach – złotych, dolarach amerykańskich, euro, funtach.

Kredyty dla firm – rachunek bieżący

Oprocentowanie kredytu zależne jest od zmieniającej się stopy procentowej, natomiast okres kredytowania rozłożony jest na okres od 12 miesięcy do 3 lat. Banki przyznają kredy do 150 tysięcy złotych bez dodatkowych zabezpieczeń. Zaciągnięcie kredytu wymaga minimum formalności. Natomiast wniosek złożyć można na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest telefoniczna rozmowa z konsultantem po wypełnieniu wniosku – z reguły dwa dni po wypełnieniu wniosku mamy możliwość porozmawiania z konsultantem. Drugą opcją jest ta tradycyjna – osobista wizyta w oddziale banku gdzie można od razu porozmawiać z doradcą i otrzymać decyzję o kredytowaniu.

Kredyt na firmę pod zastaw nieruchomości

Firmy posiadające w swoim majątku zabudowania mogą starać się o kredyt na firmę pod zastaw hipoteki czy pod zastaw nieruchomości. Jest to bardzo wygodna forma kredytu, przede wszystkim dużo tańsza. Większość firm posiadająca budynki, w które nie inwestuje decyduje się na kredyt dla ich firmy właśnie pod zastaw tych hipotek. Tym samym kredyt na firmę pod zastaw nieruchomości jest jedną z najczęściej wybieranych ofert bankowych w Polsce, w sektorze przedsiębiorczym.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Firmy zaciągające zobowiązania pod zastaw ich hipotek mają możliwość przeznaczyć pozyskane środki pieniężne na dowolny cel. Jeżeli firma potrzebuje środków pieniężnych może przeznaczyć je właśnie z tytułu tego kredytu. Może być to np. naprawa samochodów których firma używa do zarabiania. Taki kredyt jest bardzo korzystny. Korzyści przemawiających za jego wyborem jest wiele. Między innymi oferuje on czas spłaty kredytu nawet do 30 lat, co jest bardzo długim okresem kredytowania. Dodatkowo możliwe jest zaciągnięcie kredytu nawet do 80% wartości nieruchomości. Dzięki temu firmy mogą pozyskać znaczne środki pieniężne w zależności od budynków jakie posiada. Dodatkowo doradcy pomogą we wszystkich formalnościach jakie należy spełnić starając się o tego typu kredyt.

Formalności kredytu na firmę pod zastaw nieruchomości

Formalności są sprowadzone do minimum. Przede wszystkim trzeba wykazać informacje związane z dochodami firmy. Kolejnym warunkiem jest przedstawienie dowodu tożsamości na podstawie którego możliwe jest zidentyfikowanie oraz zweryfikowanie z danymi firmowymi. Ostatnim warunkiem koniecznym do spełnienia jest dokument na mocy którego możliwe jest stwierdzenie wiarygodności posiadania nieruchomości na mocy których chce się zaciągnąć kredyt hipoteczny.

Kredyt na firmę dla studenta

Studenci ostatniego roku studiów lub też absolwenci mogą liczyć na kredyt na założenie firmy. Kredyt na firmę dla studentów jest bardzo wygodną formą dofinansowania dzięki której możliwe jest rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jeszcze kilka lat temu nie można było nawet myśleć o czymś takim jak kredyt na firmę dla studenta. A teraz? To takie proste. Dowiedz się jak wziąć kredyt na firmę dla studenta.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Wiele placówek bankowych daje możliwość studentom kończącym swoją edukację na spełnienie marzeń o własnym przedsiębiorstwie. Oprocentowanie jakie udziela bank jest niejednokrotnie kilka razy niższe niż to oferowane na rynku dla innych klientów. Dodatkowo placówka bankowa oferuje studentom kredyt do 80 tysięcy złotych co jest naprawdę dobrym zastrzykiem gotówki na rozpoczęcie swojego własnego biznesu. Okres spłaty kredytu nie może przekroczyć 7 lat. Oprocentowanie jakim obłożony jest kredyt stanowi ¼ stopy redyskonta weksli NBP. Wiele placówek finansowych oferuje kredyt na biznes, który pozbawiony jest prowizji co zdecydowanie obniża jego koszt. Dodatkowo proponuje niskie odsetki dzięki czemu kwota oddawana nie jest kolosalna.

Formalizacja kredytu

Kredyt przyznawany jest zazwyczaj w dwóch transzach. Pierwsza to 60 tysięcy złotych. Po trzech miesiącach od spłaty zobowiązania można starać się o kolejne 20 tysięcy kredytu co łącznie daje 80 tysięcy na własny biznes. Kredytobiorcy przysługuje możliwość zawieszenia spłat na okres 12 miesięcy. W tym czasie pokrywa on jedynie odsetki, co zdecydowanie może pomóc młodemu przedsiębiorstwu. Starając się o kredyt należy przedstawić bankowi swój biznes plan. Dodatkowo wymagane jest zaświadczenie o niezatrudnieniu na podstawie umowy o pracę a także zaświadczenie, że nie prowadziło się działalności gospodarczej na rok przed przystąpieniem do programu. Od dnia złożenia wniosku, bank ma 14 dni na jego rozpatrzenie.

Kredyt prywatny na cele firmy

Zasil środki Twojej firmy kredytem prywatnym! Jeśli masz firmę i nie spełniasz warunków kredytu firmowego weź kredyt prywatny na cele firmy! W dowolnym banku skorzystaj z kredytu na cele firmy i nie martw się oprocentowaniem jest bardzo niskie. Dogodne raty i wygodne terminy ich spłat, możesz wziąć taki kredyt w dowolnym momencie, nawet z niską zdolnością kredytową! Zobacz sam jak wziąć kredyt prywatny na cele firmy!

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Szybki kredyt dla Ciebie

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, jesteś osobą samodzielną i zarabiasz sam na swoją przyszłość, możesz napotkać pewne przeszkody i niedogodności związane z wzięciem kredytu na firmę. Jeśli chcesz to weź kredyt prywatny- jego kwotę możesz przeznaczyć na sfinansowanie bieżących wydatków firmy albo nowe inwestycje! Pamiętaj, że Twoja firma musi się nieustannie rozwijać, do czego niezbędne są inwestycje i lokowanie coraz to nowych środków w firmę. Aby otrzymać kredyt firmowy, musi ona działać już jakiś czas na rynku, musi także spełnić szereg wymagań, które spełnia tylko niewielka liczba przedsiębiorstw! Dlatego tez kredyt na firmę jest tak ciężki w otrzymaniu!

Jesteś właścicielem- weź kredyt dla swojej firmy

Nawet jeśli jesteś osobą prywatną, możesz wziąć kredyt na sfinansowanie wydatków Twojej firmy. Szybko i bez zbędnych pytań- weź już dziś i nie przejmuj się wydatkami i Twoją zdolnością. Jakie są zasady przyznania takiego typu zobowiązania finansowego? Przede wszystkim musisz pamiętać, że wzięcie kredytu wiąże się z płaceniem rat, dostosowanych do wielkości zobowiązania i czasu w jakim musisz spłacić kredyt. Zazwyczaj ten typ kredytu jest dość nisko oprocentowany i wynosi od 10 do 15% w skali roku. Dla osoby, która bierze kredyt gotówkowy jest to kwota normalna. Ważne, żebyś pamiętał, że możesz na finansowanie wziąć kredyt gotówkowy lub na konkretny cel taki jak hipoteczny czy inwestycyjny. To jaki weźmiesz kredyt zależy od tego jakie masz potrzeby i na co przeznaczysz jego kwotę. Jeśli chcesz za niego kupić nową nieruchomość czy odremontować obecnie posiadamy lokal, weź kredyt hipoteczny. Jeśli jednak potrzebujesz środków na zakup nowych maszyn czy wprowadzenie nowej linii produkcyjnej, weź kredyt inwestycyjny, dzięki któremu kwota jaką pożyczysz zostanie przeznaczona właśnie na inwestycje przez co jej oprocentowanie będzie nieco niższe niż te kredytu gotówkowego, który także możesz przeznaczyć na finansowanie swojej firmy. Musisz pamiętać jednak, że kredytu prywatnego, wziętego na finansowanie firmy, nie możesz wpisać w koszty uzyskania przychodów.

Kredyt hipoteczny dla firm

Weź kredyt hipoteczny dla Twojej firmy szybko i tanio dzięki najlepszym ofertom w banku! Skorzystaj z niego bez względu na to jakie dochody na Twoja firma! Kredyt hipoteczny także dla małych i średnich firm! Długi okres spłaty sprawia, że to jest najlepsze źródło finansowania- weź kredyt hipoteczny dla firm!

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Pod inwestycje

Twoja firma wciąż się rozwija, potrzebuje więcej miejsca na powierzchnie magazynową czy nową linię produkcyjną? Nie wystarcza Ci teren, którym dysponujesz obecnie? Możesz wziąć na to kredyt hipoteczny! Ponieważ zakup nowego terenu pod prowadzenie działalności gospodarczej jest pewnego rodzaju inwestycją, jest to bardzo tanie i nisko oprocentowane. Dzięki temu, że kredyt spłacać można w długim okresie czasu i przede wszystkim można zacząć to robić po upływie nawet roku! Ekstra wygodne i niskie w opłatach raty mogą być dla Ciebie dużym ułatwieniem jeśli chodzi o podejmowanie nowych inwestycji w Twojej firmie! Nie musisz martwić się tym, że musisz mieć duży wkład własny w kredyt hipoteczny dla Twojej firmy. Najczęściej wymagane jest jedynie 10 lub 20% wartości kredytu, które musisz niejako zainwestować w kredyt. Nie są wymagane inne wkłady własne i opłaty.

Na Twój rozwój

Niewątpliwie każda inwestycja, każdy zakup nowej maszyny czy właśnie terenu, budynku czy lokalu jest niejako inwestycją w rozwój firmy. Na ten rozwój można właśnie wziąć dobry kredyt hipoteczny dla firm. Zastanawiasz się jak jest oprocentowany kredyt hipoteczny? Przede wszystkim duży wpływ na ma to wkład własny do kredytu. Zazwyczaj marża od kredytu hipotecznego wynosi od 2 do 3%, średnio zakładając 2,5%. To jaką marżę otrzymasz zależy od wkładu własnego. A ile tak naprawdę możesz zaciągnąć w ramach kredytu hipotecznego dla Twojej firmy? Kwota minimalna rzadko kiedy jest określona, jednak istotna jest kwota maksymalna, która wynosi od 500 tysięcy złotych do nawet 1,2 miliona złotych! Jednym z warunków przyznania kredytu hipotecznego dla twojej firmy jest to aby miała ona minimum 12 lub 18 miesięcy stażu. A nawet możesz skorzystać z kredytu hipotecznego jak Twoja firma istnieje tylko pół roku! Przy zaciąganiu kredytu hipotecznego dla Twojej firmy, warto sprawdzić aktualne promocje a także skorzystać z porównywarek ,w których znajdują się praktycznie wszystkie oferty. Możesz porównać je bez konieczności wysyłania zapytań do wszystkich banków, a dodatkowo możesz wziąć szybko kredyt z promocją lub niższą marżą.

Kredyt na dofinansowanie firmy

Szybki kredyt na dofinansowanie firmy. Na najlepszych warunkach, szybki i łatwy zastrzyk gotówki dla każdego przedsiębiorcy. Bez rygorystycznych umów, na prostych i jasnych zasadach. Dobre rozwiązanie dla wszystkich kreatywnych i innowacyjnych przedsiębiorców stawiających na wygodę.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Szybka gotówka

Kredyt na dofinansowanie firmy może być brany z wielu powodów- od chwilowej niewypłacalności właściciela przedsiębiorstwa do chęci zakupu nowoczesnego sprzętu czy licencji potrzebnych do dalszego rozwoju firmy. Drugi typ jest spotykany znacznie częściej, ponieważ przedsiębiorcy zaczynają zdawać sobie sprawę z tego jak ważny jest rozwój firmy i inwestowanie w nowe technologie. Pieniądze nie zawsze są dostępne od razu, dlatego skorzystanie z takiego kredytu jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla takich osób. Korzystną ofertę w tym zakresie przedstawiają instytucje bankowe, proponujące atrakcyjne warunki umowy.

Od razu i bez formalności

Podobne kredyty wiązały się zazwyczaj z długimi procedurami, które sprawdzały, czy właściciel firmy jest na pewno wypłacalny i jaka jest jego zdolność kredytowa. Nie zawsze jednak przedsiębiorca dysponuje w danym momencie pieniędzmi, a jego historia kredytowa pozostawia czasem sporo do życzenia. Instytucje bankowe rozumiejąc, że nie mogą zamykać się na ten typ klientów, nie skreślają ich od razu, tylko usiłują dopasować warunki oferty tak, by obie strony były zadowolone- to duża zaleta korzystania z usług takich wielu teraźniejszych banków.

Wyjątkowa propozycja

Wbrew pozorom, specjalnych kredytów na ogólne dofinansowanie firmy nie jest na rynku aż tak dużo. Dzieje się tak ze względu na konieczność spełnienia przez przedsiębiorców szczególnych wymagań, które niejednokrotnie przekraczają ich możliwości, a także ograniczają ich pomysły, ponieważ muszą wydać przeznaczone pieniądze tylko na jeden konkretny cel, a nie na urządzenia czy inne rzeczy po prostu związane z dofinansowaniem firmy. To kolejny powód, dlaczego klient powinien zorientować się w ofertach różnych banków i wybrać dla siebie tę najlepszą.

Kredyt dla firm przez internet – wniosek 100% online

Weź super szybko i wygodnie kredyt dla firm przez internet! Prosto ze swojego biura wypełnij krótki i przejrzysty formularz w internecie! Kredyt online dla przedsiębiorców z bardzo niską prowizja i super niskim oprocentowaniem! Bez zbędnych pytań i wypełniania wielu formularzy- szybko i sprawnie kredyt dla firm przez internet!

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyty dla firmy przez internet to szybkość i wygoda

Bankowość internetowa to obecnie standard wśród banków oraz wśród klientów, którzy oczekują możliwości skorzystania z produktów w każdej chwili i z każdego miejsca. Dzięki prostemu formularzowi, który znajduje się na stronie internetowej banku przedsiębiorca, który chce wziąć kredyt musi jedynie wypełnić go a konsultant banku, który takie zgłoszenie przyjmie obliczy jakie są możliwe i realne do zastosowania raty kredytu. Najczęstszym rodzajem kredytu dla firm zaciąganym online jest kredyt gotówkowy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie trzeba podawać w tym przypadku szczegółowego celu kredytu, ważne aby był on przeznaczony na prowadzenie działalności gospodarczej- czy będzie to przeznaczone na wypłaty zobowiązań dla pracowników, zakup towarów, przeprowadzenie remontu maszyn- jest bez znaczenia. Dlatego kredyty gotówkowy może być w bardzo szybki i prosty sposób zaciągnięty właśnie online.

Przede wszystkim musisz podać nazwę swojego przedsiębiorstwa, rodzaj działalności, status prawny, numer identyfikacji podatkowej NIP oraz REGON. Ważne abyś podał także dochody przedsiębiorstwa w poprzednich miesiącach i przede wszystkim- jak długo twoja firma działa na rynku. Określ także jaką wielkość kredytu potrzebujesz, w jakich ratach chciałabyś ja płacić i nie zapomnij podać numer kontaktowego. Musisz pamiętać, że kredyt mimo tego, że wypełniany online być może wymagał będzie uwierzytelnienia lub dodatkowych informacji podanych telefonicznie lub w oddziale banku. Koszty kredytu uzależnione są od tego jaką kwotę chcesz pożyczyć oraz kondycji Twojej firmy- zazwyczaj oprocentowanie waha się od 5 do 10% i nie przekracza stopy RSSO 28%.

Kredyt dla firm online – gdzie znajdę formularz

Szybki kredyt dla firm online – doskonała oferta dla przedsiębiorców otwierających własną działalność. Kredyty dla firm online – szybka decyzja kredytowa, minimum formalności. Niskie oprocentowanie – wysoka kwota pożyczki. Kredyt dla firm online bez zaświadczeń z ZUS i US. Dogodne raty – spłata kredytu w wybranym terminie. Pełne bezpieczeństwo transakcji – pieniądze błyskawicznie na koncie. Zdecyduj się na kredyt dla firm online już dziś.

Masz firmę? Chcesz dokupić niezbędny sprzęt? A może dopiero planujesz otworzyć własną działalność? Weź wygodny kredyt dla firmy online. Głównym atutem tego rodzaju kredytu jest szybkość realizacji wszystkich formalności. Chcąc wziąć kredyt nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy znaleźć zaufany bank, wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej wybranej instytucji. Dziś możemy bez problemu znaleźć kredyt bez weryfikacji w ZUS i US. Bardzo często jednak banki proszą o wyciąg z konta bankowego. Po wypełnieniu formularza kontaktuje się z nami przedstawiciel w banku i omawia ważne szczegóły. Raty dostosowane są do potrzeb i możliwości kredytobiorcy. Kredyt można spłacić w kilku ratach lub w jednej racie.

Kredyt na przedsiębiorstwo przez internet

Na rynku możemy dziś znaleźć bardzo wiele kredytów online. Warto przed wybraniem konkretnego kredytu skorzystać z porównywarki kredytów w Internecie. Ważne, aby sprawdzać wartość odsetek oraz opłat dodatkowych. Kwotę kredytu możemy przeznaczyć na wszelkie formalności związane z założeniem firmy. Możemy też zakupić ważny sprzęt, auto firmowe – możemy wyposażyć lub wyremontować biuro. Wybierz najlepszy kredyt na firmę online i pracuj na swój sukces.

Kredyt dla firm bez formalności – szybka decyzja

Kredyt dla firm bez zabezpieczeń na dowolny cel. Wysokie kwoty i atrakcyjne oprocentowanie. Długi okres spłaty kredytu. Niska marża. Możliwość wliczenia opłat za kredyt w koszty prowadzenia działalności. Interesująca i wygodna forma kredytu dla firm. Uproszczone procedury. Minimum formalności. Szybka decyzja – pieniądze na koncie w 15 minut. Atrakcyjna oferta dla młodych firm.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyt dla firm to doskonałe rozwiązanie w przypadku nowej inwestycji lub przejściowych problemów finansowych. Proponowane przez bank oferty są bardzo różnorodne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Jak wysoki kredyt może otrzymać firma

Firma może się ubiegać o kredyt w wysokości od 300 000 do 500 000 złotych. 300 000 złotych jest kwotą proponowaną dla firm, które krótko prowadzą działalność gospodarczą na rynku. Kwoty wyższe są oferowane firmom, których staż jest dłuższy. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy w 5 minut od złożenia wniosku. Nie ma wymogu przedstawienia zbędnych zaświadczeń czy dokumentów finansowych – stosuje się uproszczoną procedurę kredytową. Firmy mogą ubiegać się także o wyższą kwotę kredytu, nieprzekraczającą 2 mln złotych. Jest to kredyt przyznawany pod nieruchomość. Okres kredytowania wynosi do 20 lat. O kredyt dla firm pod hipotekę mogą ubiegać się firmy, które prowadzą działalność swoją powyżej 6 miesięcy.

Jakie minimalne formalności są wymagane aby dostać kredyt

Inną formą udzielenia kredytu dla firmy jest linia kredytowa, której maksymalna wysokość wynosi 300 000 złotych. Nie ma wymogu zabezpieczeń rzeczowych. Odsetki oraz opłaty bankowe są pobierane od wysokości wykorzystanych środków, które można wliczyć w koszty prowadzenia działalności. Każda wpłata na konto kredytobiorcy powoduje spłatę kredytu. Istnieje także możliwość rozłożenia kredytu na 24 równe raty. Aby otrzymać kredyt w formie linii kredytowej nie trzeba przedstawiać dokumentów finansowych ani zaświadczeń.

Interesującą propozycją jest kredyt dla firm w formie karty kredytowej. O wysokości przyznanych środków zadecyduje wysokość obrotów na rachunku. Nie trzeba przedstawiać dodatkowych dokumentów finansowych. Szybkie i uproszczone procedura przy minimum formalności. Wniosek można złożyć on-line, za pośrednictwem strony internetowej banku. Środki na konto zostaną przelane w ciągu 15 minut. Bank gwarantuje stałą wysokość raty do 96 miesięcy.