Na start

Kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności

Najlepszy kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej bez własnego kapitału. Sprawdź kto udziela kredytów bez BIK i KRD. Szybka decyzja, minimum formalności, dobre warunki, pomoc w trudnej sytuacji. Ranking najlepszych kredytów online na start firmy. Porównaj kredyty dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności przez Internet – 100% online dla każdego. Zobacz Kredyt dla firm do […]

Kredyt dla nowych firm

Sprawdź ofertę kredytów dla nowych firm- nawet rok bez płacenia składek ZUS! Niska marża, 0 zł prowizji, tylko dla nowych firm. Jeśli masz firmę start-up skorzystaj z kredytu dla nowych firm i osiągnij sukces. Minimum formalności, złóż wniosek online i zyskaj niskie oprocentowanie kredytu dla nowych firm.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Na dowolny cel, w dowolnym terminie i online

Banki prześcigają się w najatrakcyjniejszych ofertach dla młodych firm. Teoretycznie, osobie bez doświadczenia w prowadzeni własnego biznesu ciężko jest otrzymać kredyt na dofinansowanie działalności firmy jednak bani coraz chętniej udzielają tego typu kredytów. To co je charakteryzuje to brak konkretnego celu- jedynym celem jest przeznaczenie kwoty kredytu na działalność firmy – czy to pokrycie zobowiązań czy zakup sprzętu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania. Bardzo ważnym aspektem jest termin spłaty takiego kredytu- często bank nie wymaga spłacania kredytu w miesięcznych czy kwartalnych ratach tylko wtedy gdy przedsiębiorca jest na to finansowo gotowy. Wiele banków oferuje takie kredyty online, które posiadają bardziej atrakcyjne warunki i oprocentowanie.

Na łatwy początek

Dla firm młodych ,które często nazywane są start-up’ ami, banki oferują zazwyczaj kwoty kredytów do 350 – 400 tysięcy złotych. Jeśli przedsiębiorca chce skorzystać z kredytu o większej wartości musi liczyć się z wymaganiem od banku dłuższego stażu i zabezpieczeń, przykładowo w formie hipoteki lub maszyn. Jednak dla kwot do 350 tys. złotych takie wymogi nie będą konieczne. Aby nie obciążać nowych przedsiębiorstw wysokim oprocentowaniem, banki oferują nie tylko niskie marże, rzędu 2-3,5 %, co w porównaniu z tradycyjnymi kredytami obrotowymi, daje różnicę 1-2 % w skali roku. Dodatkowo, w nielicznych bankach oferowane są roczne zwolnienia z płatności składek ZUS, przy skorzystaniu właśnie z kredytów tych banków. Daje to oszczędność prawie 10 000 zł przez okres roku, co dla firmy typu start-up jest ogromną oszczędnością. Należy jedynie przejrzeć dokładnie ofertę wszystkich banków oferujących kredyty dla młodych firm lub skorzystać z kalkulatorów, które najkorzystniejszą i najtańszą ofertę uwzględnią za nas.