Top20

Kredyty unijne na działalność gospodarczą

Najlepsze wsparcie pieniężne inwestorów! Błyskawiczne pieniądze na sfinansowanie potrzeb działalności gospodarczej. Potrzebujesz gotówki na start działalności? Wysokie kredyty unijne na działalność gospodarczą bez wychodzenia z domu. Sprawdź najnowsze oferty kredytowe i wyślij formularz online. Zobacz jaki kredyt z Unii Europejskiej dostępny jest dla posiadaczy działalności!

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Stosunkową nowością, dość często wykorzystywaną w dzisiejszych czasach przez działalności gospodarcze jest kredyt unijny. Inwestorzy mogą z niego korzystać celem realizacji sporządzonych projektów biznesowych. Nie zawsze oszczędności wystarczają na start działalności, w związku z czym warto pokusić się o atrakcyjne kredyty ze wsparciem ze strony Unii Europejskiej.

Rodzaje kredytów unijnych

Wbrew pozorom kredyty unijne dla firm z 3 miesięcznym stażem i na dłużej prowadzoną działalność gospodarczą dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszy to kredyt inwestycyjny, zaś drugi to kredyt obrotowy. To, na jakie zobowiązanie się zdecyduje właściciel działalności zależne jest przede wszystkich od profilu funkcjonowania jej. Ważne jest jednak to, że może samodzielnie dokonać wyboru. Jakby tego było mało do wyboru ma kredyt w walucie polskiej, jak i obcej – możliwej do wymiany.

Jak wykorzystać kredyt z unii?

Pojawia się pytanie: Na co może zostać wykorzystany kredyt dla firmy bez BIK z unii? Otóż przede wszystkim polega ona na możliwości sfinansowania wkładu własnego projektu. Bardzo często jest on niezbędny, a oszczędności, czy dodatkowego źródła pieniędzy się nie posiada. Inna możliwość to kredyty pomostowe dla firm na ryczałcie, opierające się na sfinansowaniu wydatków aż do czasu wypłaty określonej dotacji.

Wsparcie rządowe i inne wsparcie dla firm

W dzisiejszych czasach bardzo ciężko z własnych pieniędzy rozwinąć własną działalność gospodarczą. Doskonałe stają się więc wszelkie pomoce z Unii Europejskiej, czy wsparcie rządowe. Te ostatnie charakteryzuje się przede wszystkim: finansowaniem bieżącej działalności, kwotami sięgającymi pół miliona złotych, bakiem zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego, zero złożonych formalności, przejrzyste procedury, pomoc dla małych, średnich i dużych firm.

Nie można zapominać też o wszelkich innych możliwościach wsparcia pieniężnego firm:

 • kredyt ratalny,
 • karta kredytowa,
 • kredyt obrotowy,
 • limit na rachunku,
 • kredyt inwestycyjny,
 • kredyt hipoteczny.

Kredyt gotówkowy na firmę kalkulator

Kredyt gotówkowy na firmę. Kalkulator – łatwy i szybki sposób porównania ofert banków. Najtańszy kredyt gotówkowy na firmę. Uproszczone procedury przyznania kredytu. Już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najwyższa wysokość kredytu. Najniższe oprocentowanie. Raty ustalane indywidualnie, dostosowane do kondycji finansowej firmy. Długi okres kredytowania. Atrakcyjne warunki – sprawdź już dziś.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyt gotówkowy na firmę i kredyt obrotowy dla firm, w zależności od banku, wynosi od 100 000 do 3,5 mln złotych. Wysokość kredytu jest często uzależniona od długości prowadzenia działalności. Niektóre banki udzielają kredytu od pierwszego dnia prowadzenia działalności, w innych wymagany jest minimum 4 miesięczny okres prowadzenia firmy. Okres kredytowania jest uzależniony od wysokości przyznanego kredytu i jest ustalany indywidualnie dla klienta w oparciu o analizę jego płynności finansowej. Okres spłaty kredytu również dla zadłużonych firm waha się od 12 do 240 miesięcy. Marża kredytu jest ustalana indywidualnie przez każdy bank. W najatrakcyjniejszej ofercie kredytu gotówkowego na firmę może być niższa nawet o 50 %.

Podobnie jest z prowizją banku. Przy składaniu wniosku można negocjować wysokość prowizji i otrzymać bardzo atrakcyjne warunku kredytowe. Obok oferty kredytu gotówkowego banki oferują szereg innych, atrakcyjnych usług. Jedną z nich jest opłacanie składek ZUS w pierwszym roku trwania kredytu. Banki oferują uproszczone procedury przyznawania kredytu gotówkowego oraz błyskawiczny transfer gotówki na konto.

Kalkulator online – sposób na dobry kredyt gotówkowy

Osoby, które nie mają czasu, lub po prostu nie odnajdują się w poszukiwaniu najlepszej oferty kredytowej również na niemiecką firmę, powinny skorzystać z darmowych narzędzi do tego celu stworzonych. Mowa tutaj między innymi o porównywarkach, rankingach online, forach internetowych, czy w końcu kalkulatora online. Jego zaletą jest to, że nic nie kosztuje, nie trzeba się nigdzie logować, czy rejestrować. Dostęp jest wony zarówno w dzień, jak i w nocy. Co więcej, kalkulator jest na tyle prosty i intuicyjny, że korzystać z niego może dosłownie każdy.

To proste narzędzie w postaci kalkulatora online pomoże w poznaniu:

 • wszelkich kosztów związanych z zaciągnięciem kredytu,
 • wysokości rat zobowiązania kredytowego,
 • całkowitego kosztu, jaki trzeba ponieść przy zobowiązaniu.

Kredyt na niemiecka firme

Skorzystaj z dobrych warunków nowego kredyt na niemiecką firmę w polskim banku- dobre warunki finansowe oraz super niskie oprocentowanie tylko w banku. Zobacz jakie zasady i wypełnij formularz online dla kredytu na niemiecką firmę! Darmowy wniosek online, szybkie pieniądze na każdy cel. Rozwiń swoją działalność gospodarczą z kredytem online. Sprawdź ile wynosi kredyt w euro. Wylicz raty kredytu na niemiecką firmę. Wypełnij wniosek teraz, pieniądze na koncie w kilka chwil.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Załóż firmę za granicą ale korzystaj z Polskiego kapitału! Jeśli za granicą założyłeś firmę o dowolnym profilu, przykładowo firmę transportową i chciałbyś zakupić nowy sprzęt taki jak nowe tachografy czy nawet wymienić część swojej floty pojazdów możesz w bardzo prosty sposób zaciągnąć kredyt w Polsce! Jeśli już zdecydujesz się na taki krok, musisz określić w jakiej walucie chcesz taki kredyt zaciągnąć i czy chcesz samodzielnie dokonywać przewalutowania.

Kredyt w złotówkach

Dzięki takim kredytom dla firmy bez BIK otrzymasz nieco niższe oprocentowanie, rzędu 8-10% przy czym nie jest zazwyczaj pobierana prowizja, a jeśli jest to wynosi ona maksymalnie 1% od wartości kredytu. Pozostaje tylko kwestia samodzielnego przewalutowania złotówek na euro.

Kredyt w euro

Tu sprawa teoretycznie jest prostsza ponieważ nie ma konieczności dokonywania przewalutowania, jednak warto podkreślić, że pomimo oprocentowanie może wynosić tyle samo co w przypadku kredytu w złotówkach to inaczej wygląda prowizja. Zazwyczaj wynosi ona do 5% wartości kredytu plus liczone mogą być także zmiany walutowe. Zazwyczaj kredyt taki wynosi nieco więcej niż kredyty w złotówkach ale unikamy czasochłonnego i często uzależnionego od czynników zewnętrznych walutowania. Aby wziąć kredyt dla spółki lub na firmę w Niemczech warto skorzystać z oferty banków, które posiadają swoje oddziały także w tym kraju ponieważ będą możliwe szybsze i łatwiejsze operacje bankowe.

Kredyt na niemiecką firmę 100% online

Niezależnie, czy firma jest tworzona w Polsce, czy Niemczech, musi spełnić szereg podobnych wymagań. Co ciekawe podobne, a wręcz takie same warunki dotyczą zaciągania kredytu dla firm bez BIK, US i ZUS. Mogą skorzystać z niego bez wychodzenia z firmy i to bez złożonych formalności. Warto już dziś poznać najważniejsze zalety kredytów internetowych dla firm niemieckich i polskich:

 • docenienie czasu i potrzeb przedsiębiorców,
 • zaciągnięcie kredytu 100% online bez wizyty w oddziale,
 • szybka poprawa płynności finansowej firmy,
 • długi czas spłaty nawet do kilkunastu lat,
 • wysoki kredyt sięgający nawet pół miliona złotych,
 • brak zaświadczeń z ZUS oraz Urzędu Skarbowego,
 • możliwość wykorzystania pieniędzy na dowolny cel firmy,
 • wysokie bezpieczeństwo każdego kredytobiorcy.

Kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności

Najlepszy kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej bez własnego kapitału. Sprawdź kto udziela kredytów bez BIK i KRD. Szybka decyzja, minimum formalności, dobre warunki, pomoc w trudnej sytuacji. Ranking najlepszych kredytów online na start firmy. Porównaj kredyty dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności przez Internet – 100% online dla każdego. Zobacz Kredyt dla firm do […]

Kredyty dla mikrofirm

Weź kredyty dla mikrofirm i nie czekaj na otwarcie działalności. Lepiej od razu się zdecydować, aby później nie żałować opieszałości. Kredyt dla mikrofirm to szansa na rozwój działalności. Natychmiastowe wsparcie pieniężne bez złożonych formalności. Sprawdź ile gotówki dostaniesz na jednoosobową działalność gospodarczą. Najlepsze kredyty bez wychodzenia z domu. Zalety kredytów jedynie na dowód. Natychmiastowa akceptacja wniosku, ekspresowy przelew pieniędzy na konto.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Obecnie kredyty dla mikrofirm nie są problemem. Firmy otrzymują kredyty nawet bez zabezpieczenia. Produktów finansowych jest naprawdę wiele. Wystarczy odwiedzić dowolną stronę internetową banku, aby przekonać się, że firma może skorzystać z różnych rodzajów kredytowania w tym również przeniesienia kredytu do danego banku.

Kredyty dla mikroprzedsiębiorstw, z których mogą skorzystać mikro i małe firmy gwarantują im więcej możliwości rozwoju. Środki, które zostaną przyznane przez bank najczęściej można przeznaczyć na dowolny cel. Jeżeli zatem firma chce zainwestować środki w promocję swojej działalności to jak oczywiście może. Najczęściej kredyty dla mikrofirm przyznawane są bez większych formalności, również te na start.

Banki są coraz bardziej otwarte na potrzeby klientów. Oferty kredytów inwestycyjnych i oprocentowanie są bardziej elastyczne, dopasowane do potrzeb wnioskodawców. Wiele kredytów np kredyt na firmę 50 na 50 można uzyskać wypełniając wniosek online. Na tej podstawie firma może otrzymać środki finansowe, o które wnioskuje. Mikrofirmy to wiele podmiotów i duży rynek. Banki o tym pamiętają, dlatego produkty finansowe coraz częściej potrafią być dopasowane do ich potrzeb.

Klient, który nie jest zdecydowany albo po prostu pierwszy raz sięga po kredyt również na niemiecką firmę, ponieważ niedawno otworzył swoją działalność może nie znać ofert banków, dlatego warto pamiętać, że w wielu serwisach poświęconych finansom, czy też działalności małych firm może znaleźć porównywarki kredytów dla firm różnych banków. Naprawdę przedsiębiorca może zdobyć kredyt, który będzie dopasowany do potrzeb jego firmy.

Kredyt na dowód dla mikrofirm

Prowadząc własną małą firmę nie rzadko koniecznością jest posiadanie w danej chwili większej ilości gotówki. Może to wiązać się z koniecznością spłacenia rachunku, czy zainwestowania w nowe dobro. Najważniejsze jest to, że dzisiejsze mikrofirmy mogą skorzystać z tak zwanego kredytu wyłącznie na dowód. Pozbawiony jest on wszelkich złożonych formalności, dzięki czemu pozyskanie pieniędzy dodatkowych nigdy nie było tak łatwe. Oto najważniejsze zalety kredytów dla firm bez BIK i KRD na dowód:

 • darmowy wniosek online lub w oddziale,
 • gotówka na dowolny cel bez faktur i rachunków,
 • nawet 200 tysięcy złotych bez poręczeń,
 • akceptacja wniosku w 15 minut,
 • możliwość rozłożenia kredytu na ponad sto rat,
 • samodzielny wybór dnia przypadającego na spłatę,
 • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia,
 • szybsza spłata zobowiązania bez dodatkowych kosztów.

Kredyt na inwestycje

Natychmiastowy kredyt na inwestycje dla każdego bez poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Nie wiesz skąd wziąć pieniądze? Przeanalizuj kredyty na inwestycje dostępne w bankach i przez Internet. Wypełnij wniosek online – weryfikacja w kilka minut. Niskie oprocentowanie, atrakcyjne warunki dla każdego. Wylicz ratę kredytu z kalkulatorem online. Najlepszy kredyt bez wychodzenia z domu. Przekonaj się jak rozwinąć własną działalność. Szybkie pieniądze na koncie w kilka chwil.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Banki posiadają bardzo atrakcyjne oferty dla swoich klientów np. kredyty obrotowe, kredyty dla mikroprzedsiębiorstw czy kredyty na inwestycje. Kredyt na inwestycje jest przeznaczony dla osób, które prowadzą swoją działalność lub dopiero planują założenie firmy. Kredytodawcy tworzą ofertę z myślą o kliencie, oferując niskie oprocentowanie i bardzo dogodne warunki spłacania rat. Kredyty na inwestycje mogą wynosić nawet 100% wartości przedsięwzięcia. Sprawdź jak zrealizować swój pomysł na biznes.

Inwestuj i zarabiaj

Żeby osiągnąć swój cel, a firma przynosiła dochody, trzeba najpierw zainwestować. Jest to nieuniknione, ale dla niektórych niestety niemożliwe. Banki są po to, żeby pomagać ludziom w sytuacji, gdy potrzebują oni dodatkowej gotówki. Dlatego powstał kredyt inwestycyjny, który ma bardzo bogatą i atrakcyjną ofertę. Za pieniądze z kredytu możesz wyremontować i zmodernizować nieruchomość lub zakupić nową. Żeby podwyższyć standard swojej firmy potrzebujesz nowych sprzętów, oprogramowań i urządzeń, na które również możesz przeznaczyć pieniądze z kredytu. Zakup auta służbowego również możesz wliczyć w koszta inwestycji.

Niezbędne formalności

Kredyt to duże zobowiązanie, dlatego bank wymaga od nas pewnych dokumentów. Formalności są nieuniknione, jednak w zależności od wymogów banków potrzebujemy mniej lub więcej dokumentów. Oczywiście niezbędny jest dowód tożsamości. Osoby prowadzące już działalność gospodarczą potrzebują zaświadczenia o wpisie do ewidencji o prowadzeniu działalności gospodarczej. Często są potrzebne zaświadczenia o zadłużeniach i sprawozdania finansowe z kilku miesięcy. Oczywiście są to tylko przykładowe dokumenty, które mogą, ale nie muszą być konieczne. Kredytodawca poinformuje o potrzebie dostarczenia odpowiednich zaświadczeń.

Bądź przedsiębiorcą

Indywidualne podejście do klienta to niewątpliwie ważny aspekt, podczas ubiegania się o kredyt na inwestycje. Przedstawiamy przykładową ofertę kredytu, która z pewnością zainteresuje każdego inwestora.

 • kredyt do 80% kwoty realizowanej inwestycji;
 • nawet do 20 lat okresu kredytowania;
 • możliwość otrzymania kredytu w 5 walutach;
 • warunki kredytu dostosowane do indywidualnego charakteru inwestycji;
 • zabezpieczenie spłaty kredytu na przedmiocie realizowanej inwestycji;
 • przejrzystą procedurę kredytową;
 • możliwość negocjowania warunków kredytu;
 • możliwość karencji w spłacie kredytu.

Kalkulator rat kredytu inwestycyjnego

Znalezienie dobrego kredytu na firmę z 3 miesięcznym stażem wymaga mądrego, rozsądnego podejścia. Aby wybrać najbardziej korzystną ofertę wystarczy skorzystać z darmowego narzędzia jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego na firmę. Dostępny jest on na wielu stronach internetowych, a w tym oficjalnych witrynach danych instytucji udzielających kredytu. W celu skorzystania z kalkulatora nie trzeba się nigdzie rejestrować, zbędne są zaświadczenia o dochodach, czy inne formalności. Każdy ma wolny dostęp zarówno w dzień, jak i w nocy. Tego typu narzędzie pozwala na poznanie:

 • wysokości poszczególnych rat interesującego kredytu,
 • całkowitego kosztu związanego z zaciągnięciem zobowiązania,
 • oprocentowania i innych parametrów interesujących ofert.

Kredyt inwestycyjny oprocentowanie

Sprawdź najniższe oprocentowanie kredytu inwestycyjnego. Kredyt na działalność gospodarczą kredyt inwestycyjny oprocentowanie. Zobacz jakie są stawki prowizji oraz oprocentowania w bankach i wybierz najlepszą dla siebie ofertę. Najlepszy kredyt bez złożonych formalności. Atrakcyjne oprocentowanie, zero poręczeń, dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Szybka akceptacja wniosku, brak ukrytych opłat. Możliwość negocjowania warunków, karencja w spłacie zobowiązania.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Na jaki cel można uzyskać kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny dedykowany jest osobom prowadzącym działalność gospodarczą również dla mikrofirm. Prowadzenie własnej firmy wymaga ustawicznej kontroli jej rozwoju, a także inwestycji, by rozwój ten wzrastał, a firma trzymała silną pozycję na rynku.

Z myślą o wzrastających wymogach rynku i klientów, osoby pracujące na własny rachunek mogą wspomóc się gotówką w postaci kredytu inwestycyjnego oferowanego przez banki.

Bez zbędnych pytań

Kredyt inwestycyjny można uzyskać bez konieczności podawania celu, na jaki zamierzamy go spożytkować. Jedynym wymogiem jest fakt, by przeznaczyć go faktycznie na rozwój działalności gospodarczej.

Inwestycja w działalność gospodarczą

Osoby prowadzące działalność gospodarczą nieustannie muszą decydować o inwestowaniu i rozwoju swojej firmy. Jeśli nie posiadają własnych środków na pokrycie kosztów takich działań, mogą wspomóc się finansowaniem zewnętrznym takim jak kredyt inwestycyjny. Szczególnie dotyczy to kredytów dla firm z krótkim stażem. Większość banków oferuje kredyt inwestycyjny bez podania jego celu- wystarczy, że jest on przeznaczony na działalność gospodarczą. Pozostałe banki wymagają aby podać cel kredytu nie bez powodu. W większości przypadków cel determinuje długość obowiązywania kredytu. Kredyt na zakupy maszyn, inwestycje w naprawy czy renowację środków trwałych, posiada czas obowiązywania do 10 lat. Natomiast kredyt zaciągnięty na inwestycję zakupu nieruchomości może obowiązywać nawet 15 lat.

Oprocentowanie – jak wysokie i od czego zależy?

Oprocentowanie kredytu inwestycyjnego zależy od wielkości firmy oraz obrotów miesięcznych i rocznych jakie są osiągane przez firmę. Oprocentowanie w zależności od banku może wynosić od 7 do 11%.

Sposoby obliczania oprocentowania kredytu inwestycyjnego

Są dwa sposoby obliczania oprocentowania przez banki. Jeden o podanej stawce oprocentowani w relacji do całości kwoty, drugi w oparciu o wskaźnik WIBOR (z języka angielskiego: Warsaw Interbank Offered Rate) oraz procentową marżę od kwoty kredytu. Oba sposoby obliczania oprocentowania dają zbliżone liczby. Do kwoty kredytu często doliczyć także trzeba marżę, której minimalna kwota wynosi zazwyczaj 1,8-1,9% oraz prowizję w wysokości do 5% kredytu. Banki oferują okres kredytowania od 5 do nawet 25 lat, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa i celu zobowiązania.

Sposoby spłaty kredytu inwestycyjnego

W zależności od umowy kredytowej z bankiem, istnieje możliwość jednorazowej spłaty kapitału w dacie zapadalności kredytu (z języka angielskiego: bullet repayment) bądź przyjęcie nieregularnego schematu spłat kapitału, ustalanego indywidualnie dla danego kredytobiorcy i branego kredytu.

Zalety kredytów inwestycyjnych

Posiadanie własnej firmy od pierwszego dnia działalności to konieczność znania wielu rozwiązań finansowych. Wśród nich ważne miejsce zajmuje kredyt inwestycyjny. Co ciekawe, aktualnie można go pozyskać po atrakcyjnych warunkach, jednak warto znać jego wszelkie zalety już na starcie:

 • finansowanie do 80% wartości danej inwestycji,
 • wiele walut możliwych do wykorzystania,
 • karencja w spłacie zobowiązania,
 • okres spłaty nawet do 20 lat,
 • możliwość podjęcia negocjacji warunków,
 • możliwość modernizacji, przebudowy, rozwoju firmy,
 • możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.