Kredyt dla firmy jednoosobowej nawet na start

Weź kredyt dla firmy jednoosobowej jeśli potrzebujesz pieniędzy na start. Dla osób, które wybrały samozatrudnienie nie ma lepszej opcji niż atrakcyjne i tanie kredyty dla firm jednoosobowych. W sieci znajdziesz najlepsze oferty kredytów dla firm jednoosobowych.


Samozatrudnienie w dzisiejszych czasach stanowi niezwykle popularną formę realizowania się na niwie zawodowej, a kredyt dla firmy jednoosobowej to często bezcenne wsparcie. Przejście z pracownika etatowego na samozatrudnienie ma same plusy: począwszy od tego, że sami stajemy się swoimi szefami i pracujemy tyle ile chcemy a nie tyle ile ktoś nam każe, a skończywszy na tym, że zarabiamy znacznie więcej niż pracując na etacie. Niestety po drugiej stronie są także koszty, które musimy ponieść. Na szczęście banki oferują nam atrakcyjne kredyty dla firm jednoosobowych – w sam raz, żeby opłacić zakup niezbędnego do pracy sprzętu, wynajem lokalu na naszą działalność, lub regulację wszystkich stałych opłat związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wybierając kredyt dla firmy jednoosobowej, wybieramy indywidualne warunki, wygodny okres kredytowania oraz kredyt w wysokości do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kredyt na firmę jednoosobowa

Szukając banku, który udzieli nam kredyt na firmę jednoosobową, powinniśmy wziąć pod uwagę formalności, ewentualny wkład własny i to, jakiego zabezpieczenia będzie oczekiwał od nas bank. Niektóre sytuacje wymagają przedłożenia biznesplanu, inne niekoniecznie. Wszystko zależy od tego, jakiej kwoty potrzebujemy i jaki dochód osiągamy.

Oferty - Kredyt dla firmy jednoosobowej nawet na start

  • *SZYBKIE KREDYTY DLA FIRMY...

    *SZYBKIE KREDYTY DLA FIRMY JEDNOOSOBOWEJ NA START LUB NA ROZWÓJ* Zobacz już dziś najtańszą ofertę kredytu firmowego na rynku! -…zobacz ofertę »

Kredyt na start firmy jednoosobowej

Dla osób zakładających samodzielną firmę- kredyt na start firmy jednoosobowej. Proste procedury, suma kredytu dostosowana do potrzeb klienta. Kredyt już w pierwszym dniu działania przedsiębiorstwa! Mikrofirma bez wkładu własnego. Sprawdź ile dostaniesz pieniędzy na założenie małej firmy. Zalety kredytu na start mikrofirmy bez złożonych formalności. Dodatkowe pieniądze bez BIK i KRD. Nie potrzebujesz zaświadczeń. Wypełnij wniosek online bez złożonych formalności od ręki w gotówce lub na konto bankowe.

Na start

Potrzeby firmy jednoosobowej są zazwyczaj znacznie mniejsze niż w przypadku innych przedsiębiorstw, jednak wciąż należy często dokonać podstawowych „zakupów”. Kredyt (często w formie znacznie powiększonego debetu na koncie) oferuje kilka instytucji bankowych, nie wymagając jednocześnie stażu przedsiębiorcy dłuższego niż zaledwie…jeden dzień. Wystarczy, ze zarejestrujesz swoją firmę, a jako że działasz samodzielnie, nie musisz tego samego dnia wręczać umów pracownikom czy kupować licencji. Kredyt na firmę bez zaświadczeń sprawdzi się w tym przypadku znakomicie.

Pożyczka bezzwrotna

Niektóre banki tak bardzo wychodzą naprzeciw potencjalnym klientom, że powstała oferta pożyczki bezzwrotnej, skierowana specjalnie do firm jednoosobowych, a przeznaczana na bieżące potrzeby przedsiębiorstwa. Jest to opcja o tyle ciekawa, że wymaga od klienta jedynie spłacania odsetek od pożyczki, którą wziął.

Inne usługi

Instytucje bankowe często łączą udzielanie np. kredytu dla firmy na ryczałcie z proponowaniem dodatkowych usług. Jedną z nich jest np. opcja scalenia konta firmowego z kontem osobistym- wszystkie operacje znajdą się na jednym koncie. Jest to duże ułatwienie dla początkującego przedsiębiorcy, szczególnie, że firma jednoosobowa to także duża odpowiedzialność, spoczywająca tylko i wyłącznie na jednej osobie.

Kredyt na start mikrofirmy jednoosobowej

Rozpoczynając działalność firmy wystarczy jedna osoba w roli zarządzającej. Wraz z jej rozwojem mogą pojawić się nowi współwłaściciele. W tym celu też powstały kredyty dla firm z 3 miesięcznym stażem jednoosobowych nazywanych też mikrofirmami. Nie trzeba wówczas spełniać wysokich wymogów, jakie towarzysza zazwyczaj większym przedsiębiorstwom. Będąc zainteresowanym tego typu wsparciem pieniężnym już od pierwszego dnia działalności, warto zwrócić uwagę na jego zalety:

  • realizacja planów rozwoju firmy,
  • wysoki kredyt do 500 tysięcy złotych,
  • długi okres spłaty sięgający kilkunastu lat,
  • dla początkujących i powstających firm,
  • dowolne wykorzystanie gotówki,
  • brak konieczności płacenia składek do ZUS i US przez rok,
  • pomoc doradców i fachowców finansowych.

Pamiętajmy, że na zainteresowanych czekają także kredyty gotówkowe dostępne przez Internet, bez jakichkolwiek formalności. Wystarczy wypełnić wniosek online, a pieniądze otrzymuje się tego samego dnia. Co więcej, można je wykorzystać na dowolny cel bez poręczeń i jakichkolwiek zabezpieczeń.

Wszelkie kredyty 50 na 50 na firmę są wysoce bezpieczne, gdyż posiadają elektroniczny podpis, maskowanie hasła dostępu, autoryzowanie operacji poprzez krótką wiadomość tekstową sms, szyfrowanie połączeń internetowych, czy w końcu Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
16 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Poznaj kredyt firmy jednoosobowej na dogodnych warunkach
1 miesiąc temu

Jakie są Twoje potrzeby finansowe związane z rozpoczęciem działalności firmy jednoosobowej? Czy interesuje Cię kredyt inwestycyjny na zakup sprzętu, kredyt obrotowy na pokrycie bieżących kosztów czy może inne formy wsparcia finansowego? Napisz do mnie, a pomogę Ci znaleźć najlepszy kredyt firmowy.

Tanie kredyty dedykowane jednoosobowym działalnościom gospodarczym
7 miesięcy temu

Zapewniamy kredyt dla firm jednoosobowych nawet na start! Oferujemy konkurencyjne oprocentowanie i elastyczne warunki spłaty. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć rozwój swojego biznesu!

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Mam dla Ciebie szybki i tani kredyt!
9 miesięcy temu

Otrzymaj kredyt dla swojej jednoosobowej firmy i rozpocznij działalność już teraz! Dzięki naszej ofercie otrzymasz szybki i łatwy dostęp do potrzebnego kapitału na wszelkie wydatki związane z rozpoczęciem działalności. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć swoją drogę do sukcesu!

Szybkie kredyty na start dla każdej firmy
1 rok temu

Przedstawiamy ofertę pożyczek dla bezrobotnych na założenie własnej firmy! My pomożemy Ci stać się niezależnym finansowo!

Aby otrzymać wsparcie na otwarcie własnej jednoosobowej działalności gospodarczej wystarczy aplikować wniosek i czekać ok. 15 minut na jego akceptację! Dlatego jeżeli potrzebujesz natychmiastowej gotówki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, nie czekaj dłużej i skorzystaj z taniego wsparcia finansowego, nawet dla osób bez dochodu i poręczycieli. Nie trzeba wychodzić z domu. Wszystko odbywa się drogą internetową.

Już dziś załóż własną firmę przy pomocy szybkiej gotówki na start!

Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeńWystarczy Ci dowód osobisty, pełną zdolność do czynności prawnych i własny rachunek bankowyGwarantujemy niskie oprocentowanieDługi okres spłatyDobre warunki ogólneBłyskawiczna akceptacja wniosku i szybki przelew na konto jeszcze tego samego dnia
Najlepsze kredyty firmowe dla każdego nawet bez zdolności kredytowej!

Sebastian
2 lat temu

potrzebuję pieniędzy na zakup samochodu dostawczego ok 10,000 Ty.

P.P.
2 lat temu

Proszę o kontakt pilne, jestem zainteresowany kredytem na rozpoczęcie działalności!

Mariusz
3 lat temu

Jestem zainteresowany kredytem na start

Katarzyna
3 lat temu

Jestem zainteresowana kredytem dla firmy

matek
5 lat temu

witam. prosze sie odezwac jak najszybciej, interesuje mnie kredyt dla firmy jednoosobowej

Dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą - tanie kredyty firmowe!
5 lat temu

*SZYBKIE KREDYTY DLA FIRMY JEDNOOSOBOWEJ NA START LUB NA ROZWÓJ*

Zobacz już dziś najtańszą ofertę kredytu firmowego na rynku!
– Oprocentowanie już od 7,99 %
– Okres kredytowania od 30 do 120 m-c
– Kwota kredytu od 50 000 zł do 300 000 zł
– Bez zaświadczeń z ZUS i US
– Bez zaświadczeń o dochodach – wystarczy Twoje oświadczenie

Każdy przedsiębiorca ma szanse na tani kredyt dla jednoosobowej firmy od pierwszego dnia działalności!

– bez zdolności kredytowej
– bez BIK
– możesz mieć nawet zaległości w US lub ZUS
– bez długiego stażu firmy

Chciałbyś zadać jakieś pytanie lub otrzymać wniosek kredytowy – zostaw komentarz – odpiszemy!

Waldemar
3 lat temu

Potrzebuje kredytu na 50 000 zl

Katarzyna
3 lat temu

Witam. Sprawa dość pilna. Proszę o kontakt.

Karolina
3 lat temu

Witam potrzebuję 50 000 zł na start proszę o szybki kontakt

Anonimowo
2 lat temu

potrzebuje kredytu na zakup sprzetow i rozwoju dzialalnosci.30tys na 5 lat

Patryk
2 lat temu

tak chcialbym otrzymac kredyt

Sebastian
2 lat temu

potrzebuję samochodu dostawczego lub pieniędzy na jego zakup