Inwestycyjne

Kredyt inwestycyjny dla przedsiębiorstw – jak wybrać najlepszą ofertę

Wysoki kredyt inwestycyjny na rozwój przedsiębiorstwa. Szukasz wsparcia pieniężnego na własną firmę? Odwiedź ranking online kredytów inwestycyjnych dostępnych na naszym rynku. Minimum formalności, brak ciężkich zabezpieczeń. Najlepsze kredyty inwestycyjne dla każdego. Bank pomoże Ci wyprowadzić firmę na prosto. Wypełnij formularz online i umów się na spotkanie z doradcą.


Szeroka oferta kredytów bankowych pozwala na zaspokojenie potrzeb nie jednego klienta. Może nim być zarówno przeciętny konsument, jak i wysoki rangą przedsiębiorca. Najczęściej wybierane są kredyty gotówkowe, niemniej jednak coraz większym uznaniem cieszą się również kredyty inwestycyjne. Mimo, że trafiają one do znacznie mniejszej grupy, to i tak są bardzo potrzebne.

Czym jest kredyt inwestycyjny?

Standardowy kredyt inwestycyjny jest oczywiście produktem bankowym. Jego przeznaczenie jest dość jasno określone, ponieważ ma wspomóc realizację przedsięwzięć, które podjął kredytobiorca. Tego celem z kolei jest odtworzenie, bądź modernizacja lub też powiększenie wartości danego majątku trwałego. Możliwe jest również kupno papierów wartościowych, nabycie udziałów w przedsiębiorstwie, ale i zakup różnego rodzaju wartości niematerialnych.

Aby pozyskać kredyt inwestycyjny, koniecznością jest posiadanie pozytywnego wyniku analizy wykonanej przez bank względem analizy ekonomiczno – finansowej danego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Banki udzielając tego typu zobowiązanie bardzo często wymagają własnego udziału przedsiębiorstwa. Jest to działanie zabezpieczające, ponieważ redukuje możliwe ryzyko poniesione przez bank.

Wypłata gotówki na inwestycję

Warto mieć na uwadze, że kwota kredytu może być w dwojaki sposób wypłacana kredytobiorcy. Pierwsze rozwiązanie to oczywiście przekazanie pieniędzy w całości. Z kolei druga możliwość to wypłacanie gotówki w określonych transzach lub linii kredytowej. Pierwszy przypadek wymaga spełnienia ściśle określonych warunków zawartych w umowie. Z kolei w przypadku linii kredytowej umowa nie przewiduje parametrów takich jak terminy, czy kwoty wypłat.

Kalkulator, oprocentowanie i porównanie kredytów inwestycyjnych

Dążąc do realizacji przedsięwzięć w swojej firmie, potrzebujesz środków? Skorzystaj z szerokiej oferty kredytów bankowych. Tanio i przy uproszczonych wymaganiach. Kredyt inwestycyjny dla firm, niskie koszty, atrakcyjna wysokość przyznawanych sum, bez biznesplanu, dla właścicieli przedsiębiorstw, bez wkładów własnych, szybka realizacja wypłat. Kredyty inwestycyjne dla wszystkich firm bez wygórowanych wymagań.

Każdy posiadacz firmy wcześniej lub później musi poczynić odpowiednie kroki, aby jego przedsiębiorstwo zaczęło przynosić większe zyski. Może to być związane z wprowadzeniem zmian w produkcji, zakupem urządzeń o lepszej wydajności lub też zatrudnieniem większej liczby pracowników. Oczywiście są to tylko przykładowe sytuacje i może ich być o wiele więcej. Bez względu jednak na zadania jakie mają być realizowane, każde z nich wymaga ogromnych nakładów finansowych.

Obecnie banki bardzo chętnie wspierają przedsiębiorców w ich działaniach. W związku z tym udostępniają im wiele ciekawych opcji kredytów. Niektóre inwestycje są finansowane w całości, innym natomiast musi towarzyszyć wkład własny, nie mniej jednak poszczególne rozwiązania gwarantują kredytobiorcy:

  • przyznanie czasem bardzo wysokich kwot pieniężnych,
  • udzielenie kredytu firmom do tej pory niezwiązanym z danym bankiem,
  • możliwość uzyskania środków bez przedstawiania biznesplanu,
  • wsparcie dla osób ubiegających się o wsparcie unijne,
  • niewysokie oprocentowanie,
  • opracowanie systemu spłat pod kątem konkretnego kredytobiorcy.

Kredyt hipoteczny inwestycyjny – inwestycje pod zastaw hipoteki

Lepiej nie czekać i nie liczyć na to, że wygrasz w loterii. Zdecyduj się na kredyt hipoteczny inwestycyjny, który pozwoli zgromadzić niezbędny kapitał na rozwój firmy. Poznaj, jakie kredyty hipoteczne inwestycyjne są dostępne na rynku i rozwiń swoją działalność.


Kredyty nie są już produktem finansowym, z którego klienci obawiają się skorzystać. Są świadomi tego, że te właśnie produkty finansowe pozwalają im na skuteczny rozwój. Kredyty inwestycyjne, a dokładnie inwestycyjne hipoteczne są narzędziem, które umożliwia rozwój prowadzonej działalności. Jeżeli właściciel firmy, chce aby prowadzone przez niego przedsiębiorstwo działało coraz bardziej profesjonalnie albo było nowoczesne to właśnie kredyt inwestycyjny może to umożliwić.

Kredyty inwestycyjne z zabezpieczeniem w postaci założenia hipoteki to sfinansowanie potrzeb osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Chociaż należy zaznaczyć, że tego rodzaju kredyty nie są wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z kredytów inwestycyjnych korzystają duże i bardzo duże firmy i spółki, które na przykład chcą dokonać przejęcia innej firmy.

Należy wiedzieć, że kredyty inwestycyjne mogą wykorzystywane do zakupu dóbr materialnych, jak i niematerialnych. Tego rodzaje inwestycje mogą przyczynić się do powiększenia zdolności wytwórczych i produkcyjnych w przypadku w firmy produkcyjnej. Z kolei w przypadku firmy usługowej można udoskonalić swoją ofertę albo zdecydować się na uruchomienie kolejnych usług.

Kredyty inwestycyjne to również szansa na to, że dzięki nim będzie można odnowić starą już infrastrukturę firmy. Ponadto można kupić nowe oprogramowanie albo zdecydować się na zakup własności niematerialnych. W przypadku tego rodzaju kredytu możliwości wykorzystanie środków finansowych są szerokie. Na pewno jest to dobre rozwiązanie w przypadku, gdy właściciel firmy chce ją rozbudować.

Kredyt inwestycyjny dla nowych firm – znajdź finansowanie inwestycji

Produkt finansowy taki jak kredyt inwestycyjny dla nowych firm to dobry sposób, aby pozyskać na finansowanie nowe projekty lub rozwinąć te, które już zostały rozpoczęte. Nie zapominaj o kredycie inwestycyjnym, jeżeli Twoja firma potrzebuje środków na rozwój. Banki coraz chętniej i częściej uruchamiają kredyty inwestycyjne dla nowych firm. Praktycznie każdy liczący się bank posiada w […]