Inwestycyjne

Kredyt inwestycyjny

Wysoki kredyt inwestycyjny na rozwój przedsiębiorstwa. Szukasz wsparcia pieniężnego na własną firmę? Odwiedź ranking online kredytów inwestycyjnych dostępnych na naszym rynku. Minimum formalności, brak ciężkich zabezpieczeń. Najlepsze kredyty inwestycyjne dla każdego. Bank pomoże Ci wyprowadzić firmę na prosto. Wypełnij formularz online i umów się na spotkanie z doradcą.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Szeroka oferta kredytów bankowych pozwala na zaspokojenie potrzeb nie jednego klienta. Może nim być zarówno przeciętny konsument, jak i wysoki rangą przedsiębiorca. Najczęściej wybierane są kredyty gotówkowe, niemniej jednak coraz większym uznaniem cieszą się również kredyty inwestycyjne. Mimo, że trafiają one do znacznie mniejszej grupy, to i tak są bardzo potrzebne.

Czym jest kredyt inwestycyjny?

Standardowy kredyt inwestycyjny jest oczywiście produktem bankowym. Jego przeznaczenie jest dość jasno określone, ponieważ ma wspomóc realizację przedsięwzięć, które podjął kredytobiorca. Tego celem z kolei jest odtworzenie, bądź modernizacja lub też powiększenie wartości danego majątku trwałego. Możliwe jest również kupno papierów wartościowych, nabycie udziałów w przedsiębiorstwie, ale i zakup różnego rodzaju wartości niematerialnych.

Aby pozyskać kredyt inwestycyjny, koniecznością jest posiadanie pozytywnego wyniku analizy wykonanej przez bank względem analizy ekonomiczno – finansowej danego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Banki udzielając tego typu zobowiązanie bardzo często wymagają własnego udziału przedsiębiorstwa. Jest to działanie zabezpieczające, ponieważ redukuje możliwe ryzyko poniesione przez bank.

Wypłata gotówki na inwestycję

Warto mieć na uwadze, że kwota kredytu może być w dwojaki sposób wypłacana kredytobiorcy. Pierwsze rozwiązanie to oczywiście przekazanie pieniędzy w całości. Z kolei druga możliwość to wypłacanie gotówki w określonych transzach lub linii kredytowej. Pierwszy przypadek wymaga spełnienia ściśle określonych warunków zawartych w umowie. Z kolei w przypadku linii kredytowej umowa nie przewiduje parametrów takich jak terminy, czy kwoty wypłat.

Kredyt inwestycyjny porównanie

Zdecyduj się na kredyt inwestycyjny porównanie ich znajdziesz w serwisach finansowych. Skorzystaj z tych informacji. Warto sięgnąć po kredyty inwestycyjne porównanie ich z innymi kredytami jasno wskazuje, że ten produkt można wybrać.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Jeżeli chcemy rozwinąć swoją działalność to warto zdecydować się na kredyt inwestycyjny. Ofert na rynku jest wiele. Bez żadnych problemów można znaleźć porównania kredytów i zapoznać się z ofertami, które dostępne są na rynku. W momencie gdy klient po raz pierwszy chce wziąć kredyt inwestycyjny porównanie takich danych jest dobre, ponieważ pozwala na zdobycie podstawowych informacji. Daje pewien przekrój ofert na rynku.

Kredyty inwestycyjne pozwalają na ulokowanie środków w działalność, którą prowadzi klient i tym samym jej rozwój. Często klienci sami dodają, że trudność sprawia im wybór właściwego kredytu inwestycyjnego. Wybór jest duży. Klienci w wielu przypadkach nie rozumieją szczegółów podanych w ofercie banku. Jeżeli taka sytuacja ma miejsce najlepiej skontaktować się z doradcą, który przybliży odpowiednie informacje.

Klienci, którzy jest zdecydowali się na kredyt inwestycyjny w niektórych bankach mogą liczyć na karencję w spłacie kapitału. Najczęściej taki okres karencji obejmuje 12 miesięcy. Nie można pominąć innej jeszcze jedne informacji. Klienci powinni zwracać uwagę, czy mają obowiązek zabezpieczenia kredytu. Jest to zróżnicowana oferta w zależności od banku.

Takie wiadomości, jak możliwość karencji w spłacie kredytu, czy też obowiązek jego zabezpieczenia należy sprawdzać w ofercie. Lepiej nie być zaskoczonym w trakcie. Warto by były to podstawowe dane wraz z wysokością oprocentowania oraz długością okresu kredytowania, o który będzie obowiązywał. Kredyty inwestycyjne to produkt, które daje wiele możliwości w rozwoju własnej firmy, dlatego jest chętnie wybierany.

Kredyt hipoteczny inwestycyjny

Lepiej nie czekać i nie liczyć na to, że wygrasz w loterii. Zdecyduj się na kredyt hipoteczny inwestycyjny, który pozwoli zgromadzić niezbędny kapitał na rozwój firmy. Poznaj, jakie kredyty hipoteczne inwestycyjne są dostępne na rynku i rozwiń swoją działalność.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyty nie są już produktem finansowym, z którego klienci obawiają się skorzystać. Są świadomi tego, że te właśnie produkty finansowe pozwalają im na skuteczny rozwój. Kredyty inwestycyjne, a dokładnie inwestycyjne hipoteczne są narzędziem, które umożliwia rozwój prowadzonej działalności. Jeżeli właściciel firmy, chce aby prowadzone przez niego przedsiębiorstwo działało coraz bardziej profesjonalnie albo było nowoczesne to właśnie kredyt inwestycyjny może to umożliwić.

Kredyty inwestycyjne z zabezpieczeniem w postaci założenia hipoteki to sfinansowanie potrzeb osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Chociaż należy zaznaczyć, że tego rodzaju kredyty nie są wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z kredytów inwestycyjnych korzystają duże i bardzo duże firmy i spółki, które na przykład chcą dokonać przejęcia innej firmy.

Należy wiedzieć, że kredyty inwestycyjne mogą wykorzystywane do zakupu dóbr materialnych, jak i niematerialnych. Tego rodzaje inwestycje mogą przyczynić się do powiększenia zdolności wytwórczych i produkcyjnych w przypadku w firmy produkcyjnej. Z kolei w przypadku firmy usługowej można udoskonalić swoją ofertę albo zdecydować się na uruchomienie kolejnych usług.

Kredyty inwestycyjne to również szansa na to, że dzięki nim będzie można odnowić starą już infrastrukturę firmy. Ponadto można kupić nowe oprogramowanie albo zdecydować się na zakup własności niematerialnych. W przypadku tego rodzaju kredytu możliwości wykorzystanie środków finansowych są szerokie. Na pewno jest to dobre rozwiązanie w przypadku, gdy właściciel firmy chce ją rozbudować.

Kredyt inwestycyjny kalkulator

Kredyt inwestycyjny kalkulator na modernizację lub powiększenie firmy. Dla firm z nawet bardzo krótkim czasem działalności na rynku. Kalkulator kredytu inwestycyjnego to świetna pomoc w określaniu kosztów całkowitych kredytów w oparciu o jego kwotę, czas trwania oraz oprocentowanie. Szybka, fachowa i darmowa pomoc w kalkulowaniu kosztów kredytowych.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyt inwestycyjny w przeciwieństwie do kredytu obrotowego stanowi kredyt długoterminowy, który przeznaczyć możemy na:

 • modernizację lub zakup nieruchomości pod prowadzenie działalności gospodarczej
 • zakup pojazdów mechanicznych
 • zakup nowych lub modernizacje istniejących linii technologicznych
 • zakup licencji, patentów, koncesji itp.
 • zakup maszyn i urządzeń

Kredyt tego typu otrzymać można nawet bez wkładu własnego, do stu procent wartości całej inwestycji. Sam kredyt inwestycyjny może być wypłacony zarówno w całości, jak i w dogodnych transzach. O kredyt inwestycyjny można starać się nawet bez posiadania stosownego zabezpieczenia materialnego, choć wyższa kwota kredytu możliwa jest po przedstawieniu zabezpieczenia, które stanowić może nawet mienie firmy. Sam kredyt możemy (choć, co ważne, nie musimy, jeżeli nie chcemy) również ubezpieczyć na wypadek śmierci kredytobiorcy, jego całkowitej lub częściowej niezdolności do pracy, a nawet bankructwa firmy, jeżeli do bankructwa doszło z powodów niezależnych od kredytobiorcy.

Długoterminowy, bo nawet kilkudziesięcioletni kredyt inwestycyjny pod rozwój firmy jest decyzją ważną i jako taki wymaga gruntownego przemyślenia. Istotną pomocą w podjęciu decyzji kredytowej wśród wszystkich ofert kredytów inwestycyjnych oferowanych przez banki działające w Polsce jest wsparcie kalkulatora kredytów inwestycyjnych.

Kalkulator kredytów inwestycyjnych jest narzędziem darmowym i bardzo prostym w obsłudze. Wystarczy wpisanie kilku parametrów – kosztów inwestycji, całkowitej kwoty kredytu, ewentualnego wkładu własnego, oprocentowania kredytu oraz całkowitego czasu spłaty kredytu, by otrzymać kwotę rat oraz całkowity koszt kredytu powiększony o stosowne oprocentowanie. Kalkulator kredytu inwestycyjnego pozwala na obliczenie zarówno miesięcznego, jak i całkowitego kosztu kredytu inwestycyjnego. Pozwoli to na lepsze rozplanowanie budżetu oraz na lepsze porównanie kilku różnych ofert w celu wybrania tej najlepszej, czyli najtańszej oferty kredytu inwestycyjnego.

Najlepszy kredyt inwestycyjny

Najlepszy Kredyt inwestycyjny dla firm na powiększenie majątku firmy, zakup koncesji i licencji niezbędnych w biznesie. Dogodny system ratalny, nawet dla działalności sezonowych. Kilka form wypłaty kredytu, duża elastyczność i możliwość negocjacji warunków kredytowych. Najlepsze kredyty inwestycyjne dla każdego bez wychodzenia z domu.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyt inwestycyjny to kredyt bankowy, którego przeznaczeniem jest finansowanie przedsięwzięć mających na celu ogólnie pojęte powiększenie wartości majątku, jego odtworzenie lub modernizację, a także na pokrycie kosztów zdobycia niezbędnych w interesach licencji, koncesji, znaków towarowych lub patentów i zakup papierów wartościowych, w tym udziałów w spółkach.

Kredyt inwestycyjny może zostać przekazany kredytobiorcy na trzy różne sposoby: od razu w całości gotówką; w ustalonych transzach gotówkowych; w formie linii kredytowej do pewnej, ustalonej wcześniej kwoty.

Banki proponują kredyt inwestycyjny w wielu walutach, nie tylko w złotówkach. Kredyt inwestycyjny można bowiem wziąć również we frankach szwajcarskich, dolarach, funtach brytyjskich, euro. Suma kredytu inwestycyjnego może sięgnąć nawet 100 procent wartości inwestycji, którą zamierzamy sfinansować kredytem, choć częstszą praktyką jest 80-95% wartości inwestycji.

Warto podkreślić, że choć pojęcia “kredyt inwestycyjny” oraz “kredyt obrotowy” w języku powszechnym występują często jako swoje odpowiedniki to nie są to pojęcia tożsame. Kredyt inwestycyjny jest kredytem długoterminowym i o duży szerszym zakresie niż kredyt obrotowy, który z kolei jest kredytem krótkoterminowym i służy jedynie do finansowania potrzeb bieżących związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, na przykład do zakupu paliwa do służbowych samochodów.

Spłata rat kredytu inwestycyjnego może przebiegać tradycyjnie, co miesiąc lub kwartalnie. Banki gotowe są również na wypadek, gdyby o kredyt samochodowy starał się przedsiębiorca, który prowadzi działalność na przykład jedynie w sezonie turystycznym i umożliwia spłatę rat tylko w okresie faktycznego prosperowania biznesu.

Kredyt inwestycyjny można wziąć nawet na okres dwudziestu lat, a jego warunki mogą być indywidualnie negocjowalne, by być jak najbardziej odpowiednie pod względem charakteru prowadzonego przedsięwzięcia. Banki umożliwiają też pewien okres karencji, którego łączny czas trwania również ustalany jest indywidualnie. Aby znaleźć najlepszy kredyt inwestycyjny warto sięgnąć po porównywarkę kredytów inwestycyjnych, która w sposób szybki i prosty przedstawi nam wady i zalety oferowanych kredytów inwestycyjnych, poda oprocentowanie, marżę i prowizję bankową, a także jaki minimalny czas istnienia działalności gospodarczej jest wymagany do spełnienia warunków kredytowych

Kredyt na inwestycje

Natychmiastowy kredyt na inwestycje dla każdego bez poręczycieli i zaświadczeń o dochodach. Nie wiesz skąd wziąć pieniądze? Przeanalizuj kredyty na inwestycje dostępne w bankach i przez Internet. Wypełnij wniosek online – weryfikacja w kilka minut. Niskie oprocentowanie, atrakcyjne warunki dla każdego. Wylicz ratę kredytu z kalkulatorem online. Najlepszy kredyt bez wychodzenia z domu. Przekonaj się jak rozwinąć własną działalność. Szybkie pieniądze na koncie w kilka chwil.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Banki posiadają bardzo atrakcyjne oferty dla swoich klientów np. kredyty obrotowe, kredyty dla mikroprzedsiębiorstw czy kredyty na inwestycje. Kredyt na inwestycje jest przeznaczony dla osób, które prowadzą swoją działalność lub dopiero planują założenie firmy. Kredytodawcy tworzą ofertę z myślą o kliencie, oferując niskie oprocentowanie i bardzo dogodne warunki spłacania rat. Kredyty na inwestycje mogą wynosić nawet 100% wartości przedsięwzięcia. Sprawdź jak zrealizować swój pomysł na biznes.

Inwestuj i zarabiaj

Żeby osiągnąć swój cel, a firma przynosiła dochody, trzeba najpierw zainwestować. Jest to nieuniknione, ale dla niektórych niestety niemożliwe. Banki są po to, żeby pomagać ludziom w sytuacji, gdy potrzebują oni dodatkowej gotówki. Dlatego powstał kredyt inwestycyjny, który ma bardzo bogatą i atrakcyjną ofertę. Za pieniądze z kredytu możesz wyremontować i zmodernizować nieruchomość lub zakupić nową. Żeby podwyższyć standard swojej firmy potrzebujesz nowych sprzętów, oprogramowań i urządzeń, na które również możesz przeznaczyć pieniądze z kredytu. Zakup auta służbowego również możesz wliczyć w koszta inwestycji.

Niezbędne formalności

Kredyt to duże zobowiązanie, dlatego bank wymaga od nas pewnych dokumentów. Formalności są nieuniknione, jednak w zależności od wymogów banków potrzebujemy mniej lub więcej dokumentów. Oczywiście niezbędny jest dowód tożsamości. Osoby prowadzące już działalność gospodarczą potrzebują zaświadczenia o wpisie do ewidencji o prowadzeniu działalności gospodarczej. Często są potrzebne zaświadczenia o zadłużeniach i sprawozdania finansowe z kilku miesięcy. Oczywiście są to tylko przykładowe dokumenty, które mogą, ale nie muszą być konieczne. Kredytodawca poinformuje o potrzebie dostarczenia odpowiednich zaświadczeń.

Bądź przedsiębiorcą

Indywidualne podejście do klienta to niewątpliwie ważny aspekt, podczas ubiegania się o kredyt na inwestycje. Przedstawiamy przykładową ofertę kredytu, która z pewnością zainteresuje każdego inwestora.

 • kredyt do 80% kwoty realizowanej inwestycji;
 • nawet do 20 lat okresu kredytowania;
 • możliwość otrzymania kredytu w 5 walutach;
 • warunki kredytu dostosowane do indywidualnego charakteru inwestycji;
 • zabezpieczenie spłaty kredytu na przedmiocie realizowanej inwestycji;
 • przejrzystą procedurę kredytową;
 • możliwość negocjowania warunków kredytu;
 • możliwość karencji w spłacie kredytu.

Kalkulator rat kredytu inwestycyjnego

Znalezienie dobrego kredytu na firmę z 3 miesięcznym stażem wymaga mądrego, rozsądnego podejścia. Aby wybrać najbardziej korzystną ofertę wystarczy skorzystać z darmowego narzędzia jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego na firmę. Dostępny jest on na wielu stronach internetowych, a w tym oficjalnych witrynach danych instytucji udzielających kredytu. W celu skorzystania z kalkulatora nie trzeba się nigdzie rejestrować, zbędne są zaświadczenia o dochodach, czy inne formalności. Każdy ma wolny dostęp zarówno w dzień, jak i w nocy. Tego typu narzędzie pozwala na poznanie:

 • wysokości poszczególnych rat interesującego kredytu,
 • całkowitego kosztu związanego z zaciągnięciem zobowiązania,
 • oprocentowania i innych parametrów interesujących ofert.

Kredyt inwestycyjny oprocentowanie

Sprawdź najniższe oprocentowanie kredytu inwestycyjnego. Kredyt na działalność gospodarczą kredyt inwestycyjny oprocentowanie. Zobacz jakie są stawki prowizji oraz oprocentowania w bankach i wybierz najlepszą dla siebie ofertę. Najlepszy kredyt bez złożonych formalności. Atrakcyjne oprocentowanie, zero poręczeń, dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Szybka akceptacja wniosku, brak ukrytych opłat. Możliwość negocjowania warunków, karencja w spłacie zobowiązania.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Na jaki cel można uzyskać kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny dedykowany jest osobom prowadzącym działalność gospodarczą również dla mikrofirm. Prowadzenie własnej firmy wymaga ustawicznej kontroli jej rozwoju, a także inwestycji, by rozwój ten wzrastał, a firma trzymała silną pozycję na rynku.

Z myślą o wzrastających wymogach rynku i klientów, osoby pracujące na własny rachunek mogą wspomóc się gotówką w postaci kredytu inwestycyjnego oferowanego przez banki.

Bez zbędnych pytań

Kredyt inwestycyjny można uzyskać bez konieczności podawania celu, na jaki zamierzamy go spożytkować. Jedynym wymogiem jest fakt, by przeznaczyć go faktycznie na rozwój działalności gospodarczej.

Inwestycja w działalność gospodarczą

Osoby prowadzące działalność gospodarczą nieustannie muszą decydować o inwestowaniu i rozwoju swojej firmy. Jeśli nie posiadają własnych środków na pokrycie kosztów takich działań, mogą wspomóc się finansowaniem zewnętrznym takim jak kredyt inwestycyjny. Szczególnie dotyczy to kredytów dla firm z krótkim stażem. Większość banków oferuje kredyt inwestycyjny bez podania jego celu- wystarczy, że jest on przeznaczony na działalność gospodarczą. Pozostałe banki wymagają aby podać cel kredytu nie bez powodu. W większości przypadków cel determinuje długość obowiązywania kredytu. Kredyt na zakupy maszyn, inwestycje w naprawy czy renowację środków trwałych, posiada czas obowiązywania do 10 lat. Natomiast kredyt zaciągnięty na inwestycję zakupu nieruchomości może obowiązywać nawet 15 lat.

Oprocentowanie – jak wysokie i od czego zależy?

Oprocentowanie kredytu inwestycyjnego zależy od wielkości firmy oraz obrotów miesięcznych i rocznych jakie są osiągane przez firmę. Oprocentowanie w zależności od banku może wynosić od 7 do 11%.

Sposoby obliczania oprocentowania kredytu inwestycyjnego

Są dwa sposoby obliczania oprocentowania przez banki. Jeden o podanej stawce oprocentowani w relacji do całości kwoty, drugi w oparciu o wskaźnik WIBOR (z języka angielskiego: Warsaw Interbank Offered Rate) oraz procentową marżę od kwoty kredytu. Oba sposoby obliczania oprocentowania dają zbliżone liczby. Do kwoty kredytu często doliczyć także trzeba marżę, której minimalna kwota wynosi zazwyczaj 1,8-1,9% oraz prowizję w wysokości do 5% kredytu. Banki oferują okres kredytowania od 5 do nawet 25 lat, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa i celu zobowiązania.

Sposoby spłaty kredytu inwestycyjnego

W zależności od umowy kredytowej z bankiem, istnieje możliwość jednorazowej spłaty kapitału w dacie zapadalności kredytu (z języka angielskiego: bullet repayment) bądź przyjęcie nieregularnego schematu spłat kapitału, ustalanego indywidualnie dla danego kredytobiorcy i branego kredytu.

Zalety kredytów inwestycyjnych

Posiadanie własnej firmy od pierwszego dnia działalności to konieczność znania wielu rozwiązań finansowych. Wśród nich ważne miejsce zajmuje kredyt inwestycyjny. Co ciekawe, aktualnie można go pozyskać po atrakcyjnych warunkach, jednak warto znać jego wszelkie zalety już na starcie:

 • finansowanie do 80% wartości danej inwestycji,
 • wiele walut możliwych do wykorzystania,
 • karencja w spłacie zobowiązania,
 • okres spłaty nawet do 20 lat,
 • możliwość podjęcia negocjacji warunków,
 • możliwość modernizacji, przebudowy, rozwoju firmy,
 • możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.

Najlepszy kredyt inwestycyjny dla firm – kalkulator, oprocentowanie i porównanie

Dążąc do realizacji przedsięwzięć w swojej firmie, potrzebujesz środków? Skorzystaj z szerokiej oferty kredytów bankowych. Tanio i przy uproszczonych wymaganiach. Kredyt inwestycyjny dla firm, niskie koszty, atrakcyjna wysokość przyznawanych sum, bez biznesplanu, dla właścicieli przedsiębiorstw, bez wkładów własnych, szybka realizacja wypłat. Kredyty inwestycyjne dla wszystkich firm bez wygórowanych wymagań.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Każdy posiadacz firmy wcześniej lub później musi poczynić odpowiednie kroki, aby jego przedsiębiorstwo zaczęło przynosić większe zyski. Może to być związane z wprowadzeniem zmian w produkcji, zakupem urządzeń o lepszej wydajności lub też zatrudnieniem większej liczby pracowników. Oczywiście są to tylko przykładowe sytuacje i może ich być o wiele więcej. Bez względu jednak na zadania jakie mają być realizowane, każde z nich wymaga ogromnych nakładów finansowych.

Obecnie banki bardzo chętnie wspierają przedsiębiorców w ich działaniach. W związku z tym udostępniają im wiele ciekawych opcji kredytów. Niektóre inwestycje są finansowane w całości, innym natomiast musi towarzyszyć wkład własny, nie mniej jednak poszczególne rozwiązania gwarantują kredytobiorcy:

 • przyznanie czasem bardzo wysokich kwot pieniężnych,
 • udzielenie kredytu firmom do tej pory niezwiązanym z danym bankiem,
 • możliwość uzyskania środków bez przedstawiania biznesplanu,
 • wsparcie dla osób ubiegających się o wsparcie unijne,
 • niewysokie oprocentowanie,
 • opracowanie systemu spłat pod kątem konkretnego kredytobiorcy.

Kredyt inwestycyjny dla nowych firm

Produkt finansowy taki jak kredyt inwestycyjny dla nowych firm to dobry sposób, aby pozyskać na finansowanie nowe projekty lub rozwinąć te, które już zostały rozpoczęte. Nie zapominaj o kredycie inwestycyjnym, jeżeli Twoja firma potrzebuje środków na rozwój. Zobacz Kredyt dla firm do 550 000 zł od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min Pieniądze na […]