Kredyt na firmę bez zgody naszego współmałżonka

Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i potrzebujesz pieniędzy na firmę? Skorzystaj z kredytu na firmę bez zgody współmałżonka! Szybka decyzja dzięki skróconym formalnościom dostaniesz kredyt o wiele szybciej! Minimum pytań o dochody- tylko niezbędne informacje! Bardzo niska prowizja od takiego kredytu na firmę bez zgody współmałżonka!


Kredyt dla młodych firm bez wymaganej zgody małżonka to przede wszystkim sytuacja dotycząca mniejszych firm, nie spółek akcyjnych czy tych z ograniczoną odpowiedzialnością. W przypadku tych drugich to zarząd lub rada nadzorcza podejmuje decyzje o kredytach jednak w przypadku mniejszych firm zazwyczaj wymagana jest zgoda małżonka. Jej brak znacznie skraca czas oczekiwania na decyzję oraz ilość składanych dokumentów. Jak jednak przekłada się to na koszty kredytu? Przede wszystkim kredyt dla firmy na ryczałcie może być gotówkowy, inwestycyjny przeznaczony na konkretny cel- zakup samochodu firmowego, nowej maszyny czy nieruchomości. W zależności od tego jaki to rodzaj kredytu oprocentowanie oraz prowizja zazwyczaj kształtują się w następujący sposób:

  • kredyt gotówkowy na firmę bez zgody małżonka oprocentowany jest zazwyczaj w wartości 8-12% przy czy roczna stopa RSSO wynosi około 26%, a prowizja od kwoty od 0 do 3%. Kredyt taki udzielany jest zazwyczaj na okres 5-7 lat.
  • kredyt inwestycyjny udzielany jest na konkretną inwestycje, zazwyczaj oprocentowany jest w zależności od jego kwoty i waha się od 8-10%. Okres spłaty kredytów inwestycyjnych, ze względu na często wysoką ich wartość jest zazwyczaj rozłożony nawet na okres 15 lat.
  • kredyt na samochód firmowy lub maszyny to kredyt na konkretny i cel i taki kredyt oprocentowany jest podobnie jak kredyt gotówkowy tylko przy zastosowaniu wkładu własnego nie ma potrzeby i konieczności płacenia prowizji od kwoty kredytu- sam wkład własny jest swojego rodzaju zabezpieczeniem i spłaca się go od 1 do 5 lat.

Jak zaciągnąć kredyt na firmę bez zgody współmałżonka?

Dzisiejsze instytucje finansowe pozostawiają szeroką dowolność w zakresie możliwości pozyskania środków pieniężnych. Zainteresowany może skorzystać z obsługi w domu lub firmie, w placówce, przez Internet, czy też telefon. Warto bliżej przyjrzeć się tym możliwościom:

Oferty - Kredyt na firmę bez zgody naszego współmałżonka

  • Już dziś zaciągnij szybki...

    Już dziś zaciągnij szybki kredyt firmowy bez zgody współmałżonka i długotrwałych procedur! 1. JASNE ZASADY 2. BEZ WERYFIKACJI BIK 3.…zobacz ofertę »
  1. Kredyt z obsługą w domu lub firmie – każdy posiadacz firmy, który jest zapracowany może skorzystać z obsługi domowej. Nie musi przy tym wypełniać wniosku, czy udawać się samodzielnie do placówki. Umowa podpisana jest na miejscu, jak i przekazana gotówka.
  2. Kredyt w placówce – sprawdzony sposób na pozyskanie dodatkowych pieniędzy na własną firmę. Już przy pierwszej i jedynej zarazem wizycie podpisuje się umowę kredytową, a gotówka może zostać przelana na konto, bądź przekazana w gotówce do ręki.
  3. Kredyt 100% online – polega na wypełnieniu darmowego wniosku przez Internet. Nie ma zbędnych formalności, czy poręczeń. Gotówka może być przelana tego samego dnia na wskazanych rachunek bankowy. To najwygodniejsza forma zaciągania kredytu.
  4. Kredyt na telefon – ta forma kredytowa dostępna jest zazwyczaj dla stałych klientów, którzy regularnie spłacają swoje zobowiązania. Gotówka dostępna jest w kilka chwil na rachunku bankowym firmy. Nie trzeba przy tym posiadać poręczeń, czy innych zabezpieczeń.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gotówka w 15 minut z szybkim kredytem bez zgody męża lub żony
4 lat temu

Już dziś zaciągnij szybki kredyt firmowy bez zgody współmałżonka i długotrwałych procedur!

1. JASNE ZASADY
2. BEZ WERYFIKACJI BIK
3. PRZEZ INTERNET
4. W 15 MINUT NA KONTO

Zobacz jak prosto uzyskać szybki kredyt bez podpisu współmałżonka:
1. Uzupełnij swoimi danymi i wyślij bezpłatny wniosek online
2. Odbierz na swoim koncie gotówkę
3. Przeznacz środki na co chcesz
4. Ponownie skorzystaj z kredytu, a otrzymasz jeszcze niższe oprocentowanie

ZAUFAŁA NAM JUŻ TYSIĄCE WŁAŚCICIELI MAŁYCH I DUŻYCH FIRM!

Maro z GD
2 lat temu

Interesuje mnie ten kredyt na firmę na 50 000 z uproszczonymi procedurami bez zgody żony, najlepiej na dowód i przez internet