Kredyt inwestycyjny dla przedsiębiorstw – jak wybrać najlepszą ofertę

Wysoki kredyt inwestycyjny na rozwój przedsiębiorstwa. Szukasz wsparcia pieniężnego na własną firmę? Odwiedź ranking online kredytów inwestycyjnych dostępnych na naszym rynku. Minimum formalności, brak ciężkich zabezpieczeń. Najlepsze kredyty inwestycyjne dla każdego. Bank pomoże Ci wyprowadzić firmę na prosto. Wypełnij formularz online i umów się na spotkanie z doradcą.


Szeroka oferta kredytów bankowych pozwala na zaspokojenie potrzeb nie jednego klienta. Może nim być zarówno przeciętny konsument, jak i wysoki rangą przedsiębiorca. Najczęściej wybierane są kredyty gotówkowe, niemniej jednak coraz większym uznaniem cieszą się również kredyty inwestycyjne. Mimo, że trafiają one do znacznie mniejszej grupy, to i tak są bardzo potrzebne.

Czym jest kredyt inwestycyjny?

Standardowy kredyt inwestycyjny jest oczywiście produktem bankowym. Jego przeznaczenie jest dość jasno określone, ponieważ ma wspomóc realizację przedsięwzięć, które podjął kredytobiorca. Tego celem z kolei jest odtworzenie, bądź modernizacja lub też powiększenie wartości danego majątku trwałego. Możliwe jest również kupno papierów wartościowych, nabycie udziałów w przedsiębiorstwie, ale i zakup różnego rodzaju wartości niematerialnych.

Aby pozyskać kredyt inwestycyjny, koniecznością jest posiadanie pozytywnego wyniku analizy wykonanej przez bank względem analizy ekonomiczno – finansowej danego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Banki udzielając tego typu zobowiązanie bardzo często wymagają własnego udziału przedsiębiorstwa. Jest to działanie zabezpieczające, ponieważ redukuje możliwe ryzyko poniesione przez bank.

Wypłata gotówki na inwestycję

Warto mieć na uwadze, że kwota kredytu może być w dwojaki sposób wypłacana kredytobiorcy. Pierwsze rozwiązanie to oczywiście przekazanie pieniędzy w całości. Z kolei druga możliwość to wypłacanie gotówki w określonych transzach lub linii kredytowej. Pierwszy przypadek wymaga spełnienia ściśle określonych warunków zawartych w umowie. Z kolei w przypadku linii kredytowej umowa nie przewiduje parametrów takich jak terminy, czy kwoty wypłat.

Kalkulator, oprocentowanie i porównanie kredytów inwestycyjnych

Dążąc do realizacji przedsięwzięć w swojej firmie, potrzebujesz środków? Skorzystaj z szerokiej oferty kredytów bankowych. Tanio i przy uproszczonych wymaganiach. Kredyt inwestycyjny dla firm, niskie koszty, atrakcyjna wysokość przyznawanych sum, bez biznesplanu, dla właścicieli przedsiębiorstw, bez wkładów własnych, szybka realizacja wypłat. Kredyty inwestycyjne dla wszystkich firm bez wygórowanych wymagań.

Każdy posiadacz firmy wcześniej lub później musi poczynić odpowiednie kroki, aby jego przedsiębiorstwo zaczęło przynosić większe zyski. Może to być związane z wprowadzeniem zmian w produkcji, zakupem urządzeń o lepszej wydajności lub też zatrudnieniem większej liczby pracowników. Oczywiście są to tylko przykładowe sytuacje i może ich być o wiele więcej. Bez względu jednak na zadania jakie mają być realizowane, każde z nich wymaga ogromnych nakładów finansowych.

Obecnie banki bardzo chętnie wspierają przedsiębiorców w ich działaniach. W związku z tym udostępniają im wiele ciekawych opcji kredytów. Niektóre inwestycje są finansowane w całości, innym natomiast musi towarzyszyć wkład własny, nie mniej jednak poszczególne rozwiązania gwarantują kredytobiorcy:

  • przyznanie czasem bardzo wysokich kwot pieniężnych,
  • udzielenie kredytu firmom do tej pory niezwiązanym z danym bankiem,
  • możliwość uzyskania środków bez przedstawiania biznesplanu,
  • wsparcie dla osób ubiegających się o wsparcie unijne,
  • niewysokie oprocentowanie,
  • opracowanie systemu spłat pod kątem konkretnego kredytobiorcy.

0 0 votes
Article Rating
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieczysław M
1 rok temu

Witam. Niedawno zaciągnąłem kredyt inwestycyjny. Niestety w pewnym momencie miałem małe problemy finansowe w firmie i się spóźniłem ze spłatą rat i o dziwo nie musiałem zapłacić żadnych odsetek karnych. Więc z czystym siemieniem polecam firmowe kredyty inwestycyjne!

kkkkkkkk
2 lat temu

Witam. Szukam kredytu firmowego na 50 000 zl. pozdrawiam

ttttttt
2 lat temu

potrzebuje taki kredyt inwestycyjny dla mojej firmy na 100 000 zl. Mam firme budowlaną jestem podwykonawcą. Proszę o pomoc!