Kredyt na oświadczenie dla prowadzących działalność

Wysoki kredyt na oświadczenie dla prowadzących działalność bez zbędnych formalności. Niskie raty, małe oprocentowanie, szybka decyzja kredytowa. Ranking kredytów bez zaświadczeń o dochodach dla przedsiębiorców. Sprawdź jakie możesz wziąć kredyty na oświadczenia dla prowadzących działalność. Wypełnij wniosek online. Natychmiastowe wsparcie pieniężne dla każdej firmy. Atrakcyjne kredyty bez BIK i KRD. Brak ukrytych opłat, minimum formalności z oświadczeniem. Nie potrzebujesz poręczeń. Wypełnij wniosek online już dziś, pieniądze od ręki za chwilę.


Szybki zastrzyk gotówki dla Twojej firmy. Remont, modernizacja, nowe sprzęty, czy oprogramowania przydadzą się każdemu przedsiębiorcy. Są to jednak duże koszta, z którymi nie każdy potrafi sobie poradzić. Kredyt na oświadczenie dla prowadzących działalność i kredyt dla spółki jest oparty na zminimalizowanych formalnościach, żeby zaoszczędzić klientowi czasu. Dogodne warunki współpracy i niskie opłaty. Jeżeli masz firmę i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, sprawdź oferty kredytów na oświadczenie dla prowadzących działalność.

Uproszczone formalności

Banki starają się jak najbardziej ułatwić swoim klientom wszystkie formalności związane z kredytami. Również dla firm została stworzona oferta, która charakteryzuje się bardzo prostą procedurą. Nie potrzebujemy zaświadczeń o dochodach, które najczęściej są wymagane przez kredytodawców, kiedy staramy się o dodatkowe pieniądze. Jest to kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności. Wystarczy wypełnić odpowiednie pismo, wpisując tam swoje dochody. Żadnych dodatkowych dokumentów, związanych z naszymi zarobkami. Jest to niezwykle wygodne i ułatwia całą procedurę podpisania umowy o kredyt.

Oferty - Kredyt na oświadczenie dla prowadzących działalność

 • Szybki i tani kredyt...

  Szybki i tani kredyt na oświadczenie dla prowadzących działalność gospodarczą! 1. BEZ BIK 2. ONLINE 3. OD PIERWSZEGO DNIA DZIAŁALNOŚCI…zobacz ofertę »

Należy jednak pamiętać, że banki niekiedy dla potwierdzenia sprawdzają wiarygodność podanych przez nas danych. Udzielając nam kredytu, muszą mieć pewne zabezpieczenie. Pieniądze otrzymujemy bez zaświadczeń z ZUS i US. Często również nie potrzebujemy poręczyciela. Banki wykazują tutaj bardzo duże zrozumienie i obdarzają swojego klienta zaufaniem. Warto w takiej sytuacji w danym banku mieć dobrą przeszłość finansową, co znacznie ułatwi pozyskanie kredytu, a nawet pomoże wynegocjować lepsze warunki.

Oświadczenie czy zaświadczenie

Najczęściej warunki kredytu na oświadczenie dla prowadzących działalność nie różnią się od warunków kredytu na zaświadczenie. Oprocentowanie, kwota kredytu i raty są takie same. Jest to tylko udogodnienie dla nas, ponieważ nie musimy dostarczać zbędnych dokumentów, w zamian wypełniając tylko jedno oświadczenie. Kwota, o jaką możesz się ubiegać, sięga nawet 150tys. złotych. Bank pokryje nawet 80% Twoich inwestycji. Marża i oprocentowanie to najczęściej 8%. Okres kredytowania też zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta, ponieważ może sięgać nawet 10 lat.

Wybór taniego kredytu dla firm na oświadczenie

Szybkie wsparcie pieniężne dla firm dostępne jest w wielu wariantach, a w tym: kredyt ratalny, limit w rachunku, kredyt hipoteczny, kredyt inwestycyjny, kredyt odnawialny, czy kredyt obrotowy dla firmy bez BIK. W dzisiejszych czasach jednak coraz większym zainteresowaniem cieszy się kredyt wyłącznie na oświadczenie. Nie trzeba wówczas spełniać wygórowanych oczekiwań i formalności, a pieniądze dostępne są tego samego dnia.

W celu znalezienia najlepszej oferty kredytu na oświadczenie dla firm warto sięgnąć po: porównywarki, rankingi, fora internetowe i kalkulatory. Wszystkie te pomoce dostępne są za darmo przez Internet. Nie trzeba podawać danych a w szybki sposób można wybrać ten najlepszy kredyt dostępny w kilka chwil 100% online. Warto poznać bliżej wszystkie te narzędzia:

 1. Porównywarka online – poprzez porównanie kilku ofert kredytowych pokazuje która z nich posiada lepsze parametry, a tym samym jest bardziej opłacalna.
 2. Ranking internetowy – przejawia takie same zadanie, jak porównywarka, tylko, że jest wzbogacone o zestawienie kredytów uszeregowanych w kolejności od najbardziej korzystnych, po te najmniej atrakcyjne.
 3. Forum finansowe – dowiedzieć się można od osób doświadczonych, które zobowiązania są polecane, a z których lepiej nie korzystać z powodu wysokich wymagań, czy też kosztów.
 4. Kalkulator rat zobowiązania – w szybki sposób zainteresowany dowiaduje się ile wynosi ogólny koszt zobowiązania oraz wysokość poszczególnych rat kredytowych.

Kredyt na oświadczenie łatwą formą zdobycia gotówki

Uproszczone procedury i minimum formalności. Od ręki możesz dostać gotówkę na modernizacje i doskonalenie swojej firmy. Nowe sprzęty czy meble z pewnością przydadzą się każdemu przedsiębiorcy, Kredyt dla firm na oświadczenie to szybka gotówka bez zaświadczeń z ZUS i US. Unikasz zbędnych formalności i zaoszczędzasz czas. Porównaj oferty kredytów dla firm na oświadczenie i wybierz najkorzystniejszy dla siebie.

Inwestycje potrzebne, ale pieniądze też

Otwierając własną działalność, musimy liczyć się z wielkim poświęceniem i ciągłym wkładem finansowym. Firmę trzeba unowocześniać i ciągle zmieniać. Banki oferują nam pomoc w takiej sytuacji i dla osób, które nie mają wystarczającej kwoty pieniędzy na remont swojej nieruchomości, czy zakup nowych sprzętów, oferują kredyty dla firm. Uproszczone procedury pozwalają zaoszczędzić nam czas i szybciej zyskać pieniądze na inwestycje.

Co zrobić, by uzyskać kredyt na oświadczenie?

Wystarczy, że wypełnimy oświadczenie o naszych zarobkach, bez dostarczania dokumentów potwierdzających tę informację. Jest to ułatwienie zarówno dla klienta, jak i dla kredytodawcy. Banki badają ciągle sytuację na rynku finansowym i starają się dopasować oferty do swoich klientów. Przy kredycie dla firm indywidualne podejście i ustalenie oferty jest niezwykle ważne. Wyrozumiałość banków jest w tym momencie bardzo duża.

Owszem, jest to wygodna forma pozyskania dodatkowych pieniędzy, ale nie oznacza to, że jest dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń. To banki dyktują warunki. Np. bank może sobie zastrzec, że udzieli takiego kredytu tylko swojemu klientowi, posiadającemu już konto osobiste w banku bądź inny produkt finansowy. Dlaczego? Własnego klienta łatwiej skontrolować, jeśli chodzi o płynność finansową. Nie oznacza to jednak przekreślenia tej opcji dla klientów zewnętrznych.

Co można uzyskać w ramach kredytu na oświadczenie?

Mimo iż oświadczenie, które sporządzamy sami, nie ma takiej mocy i wiarygodności jak zaświadczenie, czyli dokument wystawiany np. przez Urząd Skarbowy (m.in. z informacją, czy nie zalegamy ze spłatą podatku), czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych (np. zaświadczenie o terminowej zapłacie składek), banki oferują całkiem przystępne i atrakcyjne formy i warunki kredytów branych na oświadczenie. Poniżej wymienione zostały cechy świadczące o atrakcyjności tej formy wsparcia finansowego:

 • kwota jaką możesz otrzymać to nawet 300tys. złotych
 • okres kredytowania nawet do 10 lat
 • pokrycie nawet 100% inwestycji
 • oprocentowanie wraz z marżą wynosi najczęściej 8%
 • bez zaświadczeń z ZUS i US, wystarczy oświadczenie widać tu różnicę między oświadczeniem i zaświadczeniem – o to drugie musielibyśmy się ubiegać w stosownym urzędzie
 • dodatkowe atuty: debety, wnioski online, szybka decyzja

A co po otrzymaniu gotówki?

Kwotę jaką otrzymasz z kredytu dla firm możesz przeznaczyć na wszystkie pracę związane ze swoją działalnością: remont, modernizacja, zakup nowych sprzętów, oprogramowań czy auta. Wysokość kredytu , raty i oprocentowanie ustalamy indywidualnie z bankiem. Należy dokładnie zapoznać się z ofertą, porównać kredyty z różnych banków i wybrać kredytodawce, które oferuje najlepsze warunki współpracy. Decydując się na kredyt dla firm na oświadczenie unikasz zbędnych formalności i tym samym masz szanse na szybszą gotówkę.

Zanim zdecydujesz się na kredyt na oświadczenie…

Osoby rejestrujące własną działalność gospodarczą powinny mieć wszystko zaplanowane – od rodzaju działalności po planowane zyski. Jak wiadomo, często nieodzowne są środki na inwestycje, dlatego przedsiębiorca powinien wziąć pod uwagę źródła finansowania tzw. zewnętrznego. Jeżeli firmie brakuje gotówki, a tak może zdarzyć się zarówno na początku rozkręcania biznesu jak i w trakcie działalności, traci płynność finansową, a to wiąże się z niebezpieczeństwem bankructwa. Czasami szybka gotówka może być bardzo pomocna. Najszybszą formą uzyskania pieniędzy na rozwój lub ratowanie biznesu jest kredyt na oświadczenie. Czy banki oferują takie kredyty? Jak wiadomo, banki niezbyt chętnie kredytują firmy, tym bardziej takie, których sytuacja finansowa nie jest do końca stabilna i jasna. Jest to jednak możliwe, a przez to atrakcyjne rozwiązanie.

Kredyt bez formalności…?

Kredyt na oświadczenie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą jest jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań. Nie obawiaj kolosalnych odsetek, ponieważ oferuje on jedne z najkorzystniejszych warunków na rynku. Masz problem z udokumentowaniem dochodów? Wystarczy Twoje oświadczenie o dochodzie!

Zalety kredytu na oświadczenie

Z tą pożyczką uzyskasz jedną z bardziej korzystnych stóp procentowych. Na pewno nie przepłacisz. Nie wydasz również pieniędzy na niepotrzebne zatwierdzenie powziętego zobowiązania. Kredyt na oświadczenie dla prowadzących działalność jest odpowiednim wyjściem praktycznie dla wszystkich zainteresowanych kredytem. Jeżeli chodzi o pożyczki uzyskiwane z sektorów pozabankowych nie ma potrzeby załatwiania sobie poręczyciela. Firma nie będzie sprawdzała rejestru dłużników. Nie przejmuj się więc oswoją złą historię kredytowania.

Oświadczenie o zarobkach

Jeżeli masz problem z udokumentowaniem dochodów, większość banków oferuje Ci takie kredyty jak na przykład gotówkowe i konsolidacyjne, hipoteczne czy pod zastaw auta. W większości przypadków nie jest wymagane zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach z działalności a jedynie oświadczenie przedsiębiorcy o zarobkach.

Kiedy kredyt na oświadczenie jest osiągalny dla przedsiębiorcy?

Osoby, które prowadzą działalności mogą ubiegać się o kredyt już po pół roku prowadzenia działalności. Kredytobiorca nie przedstawia zaświadczeń z US i ZUS a jedynie oświadcza iż nie posiada w tych organach sektora administracji publicznej zaległości. Do uzyskania pożyczki nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach . Oświadczenie przedsiębiorcy, który stara się o kredyt w zupełności wystarczy.

Zaświadczenie, oświadczenie… czy jest różnica?

Tak. Mając na myśli konieczność okazania zaświadczenia o dochodach jest ono przygotowywane w określony sposób np. przez pracodawcę. Oświadczenie z kolei możemy przygotować całkowicie sami. Różnica jest bardzo duża – dlatego kredyt na oświadczenie cieszy się wśród przedsiębiorców popularnością.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
19 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bohater
1 miesiąc temu

Jakie są warunki i wymagania dotyczące kredytu na oświadczenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą?

Kredyt na cele inwestycyjne – maksymalnie 1 000 000 zł
29 dni temu

Zapewniamy szybki i wygodny kredyt na oświadczenie dla przedsiębiorców. Bez zbędnych formalności i zaświadczeń. Skontaktuj się z nami już dziś!

bartek2121
5 miesięcy temu

1. Jakie są wymagania dotyczące prowadzenia działalności, aby otrzymać kredyt na oświadczenie?
2. Jakie dokumenty muszę dostarczyć, aby ubiegać się o wsparcie?
3. Jakie są maksymalne kwoty kredytu, które mogę otrzymać na oświadczenie jako przedsiębiorca?
4. Czy muszę posiadać jakąś historię kredytową, aby otrzymać kredyt na oświadczenie jako prowadzący działalność?
5. Jakie są koszty związane z tym kredytem?
6. Czy jest możliwość wcześniejszej spłaty kredytu na oświadczenie dla przedsiębiorców?
7. Jak długo trwa proces rozpatrywania wniosku?
8. Czy istnieje możliwość renegocjacji warunków kredytu na oświadczenie dla prowadzących firmę w przyszłości?
9. Jakie są dostępne formy zabezpieczenia kredytu na oświadczenie dla przedsiębiorców?
10. Jakie są ostateczne warunki udzielenia takiego kredytu?

Szybka ratka dla każdej firmy. Firmowy kredyt na oświadczenie bez wielu formalności
4 miesięcy temu

Szukasz finansowania dla swojej działalności, ale nie masz czasu na skomplikowany proces aplikacyjny? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – Kredyt na oświadczenie dla prowadzących działalność.

Nasza oferta jest dedykowana małym i średnim przedsiębiorcom, którzy potrzebują szybkiego dostępu do środków finansowych bez zbędnych formalności. Bez względu na branżę, w której działasz, jesteśmy gotowi pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.

Dzięki Kredytowi na oświadczenie nie musisz przedstawiać zawiłych dokumentów finansowych ani czekać długie tygodnie na decyzję. Wystarczy, że udowodnisz nam, że prowadzisz działalność gospodarczą, a my dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Nasze warunki są elastyczne i dostosowane do zmieniających się wymagań rynku. Możesz pożyczyć od 10,000 zł do 500,000 zł, a okres spłaty kredytu dostosowujemy do Twoich preferencji. Możesz skorzystać z okresu karencji lub spłacać kredyt w równych ratach przez określony czas.

Nie trać czasu na szukanie tradycyjnego kredytu. Skorzystaj z naszej oferty Kredytu na oświadczenie dla prowadzących działalność i skup się na rozwoju swojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij realizować swoje marzenia!

mykymk320
7 miesięcy temu

1. Czy bank udziela kredytów na oświadczenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą?
2. Jakie dokumenty wymagane są do uzyskania kredytu na oświadczenie dla osób prowadzących działalność?
3. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt na oświadczenie jako osoba prowadząca działalność?
4. Jakie są kwoty maksymalne kredytu na oświadczenie dla osób prowadzących działalność?
5. Czy do uzyskania kredytu na oświadczenie konieczne jest posiadanie stałego dochodu z prowadzenia działalności?
6. Czy bank sprawdza historię kredytową osoby prowadzącej działalność przed udzieleniem kredytu na oświadczenie?
7. Jak długo trwa proces rozpatrzenia wniosku o kredyt na oświadczenie dla osób prowadzących działalność?
8. Jakie są koszty związane z kredytem na oświadczenie dla osób prowadzących działalność?

mario16k
9 miesięcy temu

Jaka jest maksymalna kwota kredytu na oświadczenie dla prowadzących działalność?
Jakie są wymagane dokumenty przy składaniu wniosku o kredyt na oświadczenie dla przedsiębiorców?
Jakie są stawki procentowe i okres spłaty dla kredytu na oświadczenie?
Czy kredyt na oświadczenie dla osób prowadzących działalność jest dostępny dla wszystkich branż?
Czy jest możliwość otrzymania kredytu na oświadczenie dla osób z krótkim stażem działalności?
Jakie są warunki dostępności kredytu na oświadczenie dla firm o słabej historii kredytowej?

Slawczyk89
10 miesięcy temu

Jakie są warunki udzielenia kredytu na oświadczenie dla przedsiębiorców?

Radosław
2 lat temu

Witam.
potrzebny kredyt firmowy na 30 000 zł. Prosze o pilny kontakt jak najszybciej1

Anonimowo
3 lat temu

prosze o kontakt 30 tys na 5 lat jestem zainteresowany na dzialalnosc od dnia 1 sierpnia

L
3 lat temu

Witam. Prowadzę działalność, pilnie potrzebuje 30 000 zl. Czekam na kontakt. Pozdrawiam

Monika
3 lat temu

Jestem zainteresowana kredytem dla firmy na oświadczenie maks. do 10000 zł

Bez zaświadczeń i formalności - kredyt dla działalności na oświadczenie
5 lat temu

Najlepsze kredyty firmowe tylko na oświadczenie bez spełniania złożonych procedur

WYSOKIE KWOTY – ZAPYTAJ W KOMENTARZU!

* gotówka już od pierwszego dnia działalności firmy
* bez żadnych zaświadczeń
* prosta umowa kredytowa bez haczyków
* niskie oprocentowanie ustalone indywidualnie
* bez ukrytych kosztów

NASZA FIRMA UDZIELAJĄC KREDYTU NIE PATRZY NA:
* staż działalności
* profil firmy
* uzyskiwane dochody

Czekamy na Ciebie! Nie zwlekaj! Zostaw komentarz, że jesteś zainteresowany kredytem!

xxxxxx
3 lat temu

50 tys prosze o kontakt

Patryk
3 lat temu

czekam jestem zaiteresowany kontakt jak najszybciej

Najniższe oprocentowanie kredytu na oświadczenie dla prowadzących działalność
5 lat temu

Szybki i tani kredyt na oświadczenie dla prowadzących działalność gospodarczą!

1. BEZ BIK
2. ONLINE
3. OD PIERWSZEGO DNIA DZIAŁALNOŚCI
4. TEGO SAMEGO DNIA PIENIĄDZE NA KONTO
5. NA DOWOLNY CEL
6. BEZ ZAŚWIADCZEŃ

Zainteresowany błyskawicznym kredytem na oświadczenie dla prowadzących firmę?
– Napisz jakiej kwoty potrzebujesz i na jaki okres czasu
– Prześlij bezpłatny wniosek online
– Wyślemy do Ciebie decyzję kredytową
– Podpiszemy umowę
– Prześlemy środki na Twoje konto

WYNEGOCJUJ KWOTĘ NAWET DO 300 000 ZŁ NA 10 LAT SPŁATY

Zostaw komentarz i zgłoś chęć uzyskania gotówki jeszcze w dzisiejszym dniu!

Sylwia
5 lat temu

ZAINTERESOWANA, POTRZEBUJE KREDYTU NA OŚWIADCZENIE

mateusz m
3 lat temu

100 000 zl jak najszybciej!

Patryk
3 lat temu

tak jetem zaiteresowany prosze o pilny kontakt

Beata
2 lat temu

Witam. Potrzebuję 100 000 zł. na okres 96 miesięcy.