Gdzie dostać kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności

Najlepszy kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej bez własnego kapitału. Sprawdź kto udziela kredytów bez BIK i KRD. Szybka decyzja, minimum formalności, dobre warunki, pomoc w trudnej sytuacji. Ranking najlepszych kredytów online na start firmy. Porównaj kredyty dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności przez Internet – 100% online dla każdego.


Sposób na wyjście z bezrobocia

Poziom bezrobocia jest wciąż bardzo wysoki. Nic, więc dziwnego, że każdy pragnie znaleźć sposób na zarobek. Okazuje się, że banki dają szansę na to, by osoby pozostające bez pracy mogły otworzyć własną działalność gospodarczą. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ nie jednak zaradna osoba wciąż pozostaje bez środków do życia, mimo posiadanego wysokiego potencjału, doświadczenia oraz chęci. Tym sposobem z całą pewnością nie jedna osoba jest w stanie rozkręcić nie mały biznes.

Dla kogo kredyt dla bezrobotnych?

Po kredyt np. na rozpoczęcie nowej firmy transportowej sięgać mogą osoby bezrobotne, które nie posiadają pracy. Dla pozostałych osób, a więc chociażby tych, które pracują na różnego rodzaju umowy niepełne czekają inne wsparcia pieniężne.

Czy kredyt dla bezrobotnych się opłaca?

Bardzo ważne w dzisiejszych czasach jest to, by rozwijać własny potencjał. Nie trzeba już zastanawiać się co by było gdyby.

Jak wygląda droga do uzyskania tego rodzaju kredytu?

Przygotowanie biznesplanu to wystarczający czynnik do tego, aby skorzystać ze wsparcia gotówkowego z banku. Jednak pierwsza wizyta w banku może nie przebiegać po naszej myśli. Analityk finansowy może uznać nasz plan na biznes za niedostateczny – wtedy trzeba będzie nanieść stosowne poprawki. Po analizie celów instytucja ta jest w stanie określić ile dana osoba potrzebuje środków pieniężnych. To czy zostaną one przyznane w dużej mierze zależy właśnie od samego zainteresowanego – przede wszystkim liczy się pozytywna historia kredytowa. Bank musi mieć pewność co do tego, że potencjalny kredytobiorca będzie w stanie wykonać zamierzone plany.

Jak przekonać bank, że nasz biznes wypali?

Statystyki nie są łaskawe dla początkujących przedsiębiorców. Fakty i liczby głoszą, iż na 10 startupów (tak określa się osoby startujące na rynku) po roku w biznesie pozostaje tylko jeden, którego działalność nabiera tempa i rozmiarów. Widać zatem, że porządny i przede wszystkim przemyślany biznesplan to podstawa, by przekonać bank, że to akurat nasz startup jest tym jednym, który utrzyma się na rynku i zasługuje na zastrzyk gotówki, by interes rozkręcić.

Alternatywne rozwiązania

Poza typowymi kredytami dla firmy bez BIK na tego rodzaju cel, osoba planująca założyć własną działalność gospodarczą może poszukać alternatywnych źródeł finansowania, zwłaszcza gdy spodziewa się negatywnej decyzji co do przyznania kredytu, np. ze względu na złą historię kredytową. Przykładami są chociażby dotacje z funduszy europejskich, czy Urzędu Pracy.

Dobry kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej

W dzisiejszych czasach otworzyć własną działalność gospodarcza może dosłownie każda pełnoletnia osoba, a w tym bezrobotni. Jedynym utrudnieniem jest brak wystarczająco dużej ilości gotówki. Jednak istnieją tanie kredyty oraz inne zobowiązania, które mogą pomóc. Zaliczyć do nich można:

Warto wiedzieć, że w przypadku tego pierwszego – wsparcia rządowego, spotkać się można z wieloma zaleta, a w tym między innymi:

  • możliwością finansowania wszelkich wydatków działalności,
  • brak weryfikacji klienta w ZUS, czy Urzędzie Skarbowym,
  • wysokość zobowiązania sięgająca nawet czterystu tysięcy złotych,
  • przejrzyste procedury bez wysokich zabezpieczeń,
  • fachowa pomoc specjalistów i doradców na każdym etapie wsparcia.

Kredyt na firmę dla bezrobotnych

Jeśli nie masz pracy i chcesz zmienić swoją sytuacje finansową możesz wziąć szybko i bez żadnych formalności kredyt na firmę dla bezrobotnych! Bez sprawdzania zarobków czy źródła dochodów- załóż swoje przedsiębiorstwo z kredytem na firmę bez bezrobotnych!

Osoba bezrobotna, która bezskutecznie poszukuje pracy lub z własnego wyboru pozostaje bez pracy może wziąć kredyt na własną firmę! Aby otworzyć swój biznes można skorzystać z własnych zgromadzonych środków, jednak takowymi dysponuje tylko niewielki procent społeczeństwa. Można wziąć dofinansowanie z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy jednak jest to dość trudne w uzyskaniu ze względu na bardzo dużą konkurencję. Ostatnim i bardzo popularnym sposobem jest wzięcie kredytu. Jak to dokładnie działa? Przede wszystkim nie jest wymagany wkład własny w kredyt więc osoba, która takie przedsiębiorstwo chce założyć nie musi posiadać żadnych środków własnych.

Co trzeba mieć?

To na czym opiera się kredyt dla osoby bezrobotnej na własną działalność gospodarczą to przede wszystkim dobrze napisany i przemyślany biznes plan wraz z celami przedsiębiorstwa, przykładowymi kosztami jego prowadzenia oraz co ważne- przykładowymi wyliczeniami dotyczącymi przewidywanych przychodów z prowadzenia działalności. Bez wyliczenia tych wartości nie ma szans na otrzymanie kredytu. To ważne ponieważ bank może ocenić czy osoba ubiegająca się o kredyt jest świadoma tego jakie koszty trzeba ponieś oraz jakie mogą być jej ewentualne przychody.

Ile kosztuje?

Banki idą zazwyczaj na rękę osobom, które chcą otworzyć swój własny biznes i oferują bardzo atrakcyjne oprocentowanie kredytów. Zaczyna się ono zazwyczaj nawet od 3% a maksymalnie wynosi do 7=8% więc jest to oferta bardzo atrakcyjna. Prowizja uzależniona od kwoty wynosi do 3% więc kredyt wzięty w kwocie 50tysięcy złotych potrafi kosztować jedynie 5-6 tysięcy złotych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
natka15012
28 dni temu

Gdzie można dostać kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności?

Mateusz
6 miesięcy temu

Gdzie można dostać kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności?

Wiesława
4 miesięcy temu

Gdzie mogę otrzymać kredyt dla bezrobotnych, bo chce założyć swoją działalność.
Proszę o pilną pomoc

JUREK
7 miesięcy temu

Gdzie można otrzymać kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności?

Zobacz ofertę kredytową dla bezrobotnych
8 miesięcy temu

Szukasz kredytu dla bezrobotnych, który pomoże Ci rozpocząć własną działalność? Rozumiemy, że każdy zasługuje na szansę na sukces, bez względu na swoje obecne zatrudnienie. Dlatego jesteśmy tu, by Ci pomóc.

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu kredytów dla osób bezrobotnych, którzy chcą rozpocząć swoją własną działalność. Nasze oferty są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Rozumiemy, że rozpoczęcie własnego biznesu może być trudne, szczególnie jeśli nie masz stabilnego zatrudnienia. Dlatego dokładnie analizujemy Twoją sytuację i wspólnie szukamy najlepszego rozwiązania.

Nasze kredyty dla bezrobotnych oferują wiele korzyści. To m.in. konkurencyjne oprocentowanie, dogodne warunki spłaty oraz krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową. Jesteśmy również elastyczni, jeśli chodzi o wymagane zabezpieczenia – nie wymagamy tradycyjnych zastawów czy poręczeń.

Jeśli marzysz o własnym biznesie i potrzebujesz wsparcia finansowego, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół ekspercki jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, wyjaśnić nasze oferty i pomóc Ci w procesie uzyskiwania kredytu dla bezrobotnych. Daj nam szansę, a pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia.

Łukasz
8 miesięcy temu

Gdzie można otrzymać kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności?

Udzielamy kredytów firmowych dla osób bezrobotnych
9 miesięcy temu

Szukasz kredytu dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy specjalne warunki kredytowe, które pomogą Ci zrealizować swoje przedsięwzięcie. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej!

Muniek WWW
3 lat temu

witam. Pilnie potrzebuje kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Straciłam pracę w marcu tamtego roku. Niestety nie dostałem dofinansowania , ani z PUP, ani żadnego innego z dotacji unijnych. A nie mogę być dłużej bezrobotny. Proszę o przesłanie oferty na kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych. Pozdrawiam i czekam na przesłanie oferty na e-mila!