Kredyty dla firm na zakup dowolnej nieruchomości

Kredytu dla firm na zakup nieruchomości potrzebuje czasem każda firma. Nie ma przedsiębiorstwa, które w dzisiejszych czasach poradziłoby sobie bez kredytu na zakup nieruchomości. Zobacz co banki oferują przedsiębiorcom w ramach kredytów dla firm na zakup nieruchomości na działalność gospodarczą.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Nieruchomości to podstawowy składnik kapitału każdej firmy. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorstwa, które pragną się rozwijać i powiększać swoją bazę, potrzebują nowych biur, magazynów, lokali pomocniczych jak hale produkcyjne czy sklepy. Każda branża rządzi się swoimi prawami i ma własne zapotrzebowanie na bazę lokalową. Jedne firmy potrzebują większych pomieszczeń, innym wystarczą niewielkie lokale. Bez względu na to jakiej nieruchomości potrzebujemy i do jakiego celu będziemy chcieli ją wykorzystać, możemy otrzymać nawet kilkaset tysięcy złotych kredytu dla firm na zakup nieruchomości. Czym takie kredyty różnią się od klasycznych kredytów hipotecznych przyznawanych przez banki indywidualnym klientom? W zasadzie niczym. Tak samo jak przy hipotece, również przy kredycie dla firmy sama nieruchomość jest podstawową formą zabezpieczenia kredytu. Banki stosują tu bardzo podobne procedury a pieniądze pochodzące z kredytu z pewnością pozwolą każdemu przedsiębiorcy na skuteczną poprawę warunków lokalowych swojej firmy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>