Kredyt dla zadłużonych przedsiębiorstw – oddłużenie i na działalność

Kredyt dla zadłużonych przedsiębiorstw – oddłużenie i na działalność bieżącą. Twoja firma jest zadłużona? Sprawdź ofertę kredytu


Co zrobić, gdy Twoja firma boryka się z kłopotami finansowymi? Brakuje Ci na zakup nowego sprzętu, na wynagrodzenie dla pracowników? Skorzystaj z kredytu dla zadłużonych firm, a problemy finansowe Twojej firmy staną się przeszłością. Banki oferują całą gammę kredytów dla zadłużonych firm. Sprawdź oferty i pozwól Swojej firmie wyjść na prostą!

Zadłużona firma, to firma, która albo posiada na swoim koncie już jakieś kredyty lub pożyczki i ma problem z ich spłatą, albo posiada negatywną historię w Biurze Informacji Kredytowej i tym samym nie ma szans na uzyskanie kolejnej pomocy finansowej od banku, albo też ma problemy z komornikiem sądowym.

Kredyt dla zadłużonych firm – jakie formalności

Zadłużone firmy, bardzo często mają ogromne problemy z uzyskaniem kredytu na oświadczenie dla prowadzących działalność w banku. Jednakże coraz częściej banki oferują korzystne kredyty dla firm, które mają problemy z zadłużeniem. Możliwe jest być w BIK i kredyt na firmę otrzymać. Są to kredyty cechujące się mniejszą formalnością niż pozostałe. Podczas starania się o kredyt dla firm na start bez BIK potrzebne do przedstawienia w banku będą: dokumenty firmy z ostatnich miesięcy przedstawiające jej sytuację finansową, umowy posiadanych już kredytów i pożyczek, zaświadczenia z ZUS-u i Urzędu Skarbowego potwierdzające brak zaległości w płatności zobowiązań, historię firmowego rachunku bankowego oraz dokument potwierdzający możliwość zabezpieczenia kredytu, jeżeli takie będzie wymagane (może to być np. nieruchomość, której właścicielem jest firma). Decyzja o przyznaniu kredytu dla firm na ryczałcie posiadające zadłużenia, może zostać podjęta w bardzo krótkim czasie, bankowi wystarczy jeden dzień. Kwota jaką firma może uzyskać w ramach takiego kredytu dla firm od pierwszego dnia działalności może być niekiedy bardzo wysoka, może to być nawet kilkaset tysięcy złotych.

Prędzej, czy później większość firm wpada w tak zwany dołek finansowy. Wówczas zazwyczaj obroty spadają, jednak może okazać się, że to tymczasowy problem. W taki przypadkach często dochodzi do zaciągnięcia nie jednego, a kilku zobowiązań naraz. Co wówczas zrobić? Wystarczy skorzystać z bardzo atrakcyjnego kredytu konsolidacyjnego. Oto jego najważniejsze zalety:

  • połączenie wielu zobowiązań w jedno,
  • zrezygnowanie z wielu rat na rzecz jednej małej,
  • długoterminowy okres spłaty,
  • brak złożonych formalności,
  • brak weryfikacji w bazach dłużników,
  • darmowy wniosek online lub w oddziale,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia.

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Genzo
1 rok temu

Polecam polecam – bardzo ok, naprawdę niskie oprocentowanie jak na kredyt na firm, które mają zadłużenia. No i jest bardzo mało formalności do spełnienia.

Kamil K
2 lat temu

Kredyt dla zadłużonych przedsiębiorstw – bardzo jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o przesłanie więcej informacji. Potrzebuje kwoty 60 tys zl. Pozdrawiam