BIK a kredyt na firmę

Atrakcyjny kredyt na firmę. Bez względu na historię kredytową w BIK. Niskie oprocentowanie i atrakcyjna marża. Długi okres kredytowania, raty łatwe do spłacania. Kredyt dla firm bez zdolności w BIK. Szybka decyzja kredytowa. Pieniądze na koncie w krótkim czasie. Dodatkowe środki na nieprzewidziane inwestycje. Szybka akceptacja wniosku. Kredyt na dowód dla każdej firmy. Sprawdź ile dostaniesz bez wychodzenia z biura. Najlepszy kredyt na dowód 100% online. Modernizacja firmy, wypłata wynagrodzeń, start firmy z kredytem na dowód już dziś.

BIK, czyli Biuro informacji Kredytowej jest instytucją zbierającą, integrującą oraz udostępniającą informację, na temat konsumenckiej rzetelności spłaty zaciągniętych kredytów. Jest to sprawdzone źródło informacji, ułatwiające podjęcie decyzji przez bank o udzieleniu kredytu.

Przy zaciąganiu kredytu na firmę bez zgody współmałżonka bank sprawdza kredytobiorcą pod wieloma względami, w tym, jaką ma historię w BIK. Zła historia kredytowa właściciela firmy ma wpływa na zdolność kredytową firmy. Zła historia kredytowa firmy wpływa negatywnie na zdolną kredytową właściciela. Obowiązuje tu zasada solidarności. Zdarzają się wyjątki braku tej zależności w przypadku Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Spółki Akcyjnej oraz w niektórych przypadkach Spółki Jawnej. Aby poprawić swoją historię kredytową w BIK należy spłacić wszystkie zaległości. Warto także wyjaśnić powód nieterminowej spłaty. Jeżeli okaże się wiarygodny, bank wyrazi chęć współpracy. Im o wyższy kredyt (np. kredyt dla firm z krótkim stażem) się staramy, tym ważniejsze mają informacje zawarte w BIK.

Oferty - BIK a kredyt na firmę

 • Szybkie kredyty na firmę...

  Szybkie kredyty na firmę bez weryfikacji BIK dla każdego Oferta skierowana dla wszystkich przedsiębiorców, mimo wpisania w BIK *pieniądze tego…zobacz ofertę »

Kredyty na firmę a BIK

Nie każdy bank wymaga sprawdzenia historii kredytowej firmy w BIK. Wiele banków ma w swojej ofercie atrakcyjne kredyty bez konieczności sprawdzania w BIK. Firma może ubiegać się o kredyt w wysokości 60 000 złotych na podstawie zeszłorocznego PITu. O kwoty wyższe, do 300 000 złotych, rozłożonych maksymalnie na 120 miesięcy, może ubiegać się firma, prowadząca działalność gospodarczą powyżej 12 miesięcy. Decyzja o przyznaniu kredytu na działalność gospodarczą lub kredytu na inwestycje jest podejmowana na podstawie oświadczenia, w 30 minut od złożenia wniosku. Wypłata środków na konto następuje w ciągu 24 godzin.

Szybki kredyt dla firm wyłącznie na dowód

Podczas prowadzenia własnej firmy może dojść do wielu zdarzeń, które wymagają posiadania gotówki bez złożonych formalności. Zaliczyć do nich można między innymi: modernizacja firmy, jej rozwój, czy też poprawienie płynności celem wypłacenia wynagrodzenia pracownikom.

Najlepszym sposobem na tak szybkie pieniądze jest kredyt dla firm wyłącznie na dowód osobisty lub kredyt dla zadłużonych firm. Nie trzeba wówczas weryfikować zapisów w KRD, czy BIK. Z tego typu zobowiązania korzystać mogą zarówno dopiero powstające firmy, jak i te z dużym doświadczeniem.

Warto znać podstawowe zalety kredytów dla firm bez BIK i KRD jedynie na dowód osobisty:

 • gotówka na dowolny cel bez faktur i rachunków,
 • minimum formalności, zero poręczeń i zastawów,
 • pieniądze już w jedną wizytę w placówce lub online,
 • dłuższy okres spłaty z minimalnymi ratami miesięcznymi,
 • możliwe wakacje kredytowe bez dodatkowych wymagań,
 • szybsza spłata zobowiązania bez ukrytych kosztów,
 • samodzielny wybór dnia przypadającego na spłatę,
 • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia.

One comment on “BIK a kredyt na firmę

 1. Udzielamy kredytów firmowych bez BIK 28 sierpnia, 2018 11:21 am

  Szybkie kredyty na firmę bez weryfikacji BIK dla każdego

  Oferta skierowana dla wszystkich przedsiębiorców, mimo wpisania w BIK

  *pieniądze tego samego dnia na koncie
  *bez zgody współmałżonka
  *na dowolny cel
  *tylko na dowód
  *bez poręczycieli i zabezpieczeń

  – NISKIE OPROCENTOWANIE
  – WYSOKIE KWOTY DO 200 000 ZŁ
  – OKRES SPŁATY DO 8 LAT
  – 100% ONLINE

  Skorzystaj z kredytu firmowego bez BIK i rozwiń swój biznes!
  Prześlij darmowy wniosek online!

  Napisz komentarz, prześlemy Ci więcej szczegółów!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>