Kredyty dla firm w rachunku bieżącym

Kredyt dla firm w rachunku bieżącym jest wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorstw. Każda firma kiedy pojawiają się losowe, nieprzewidziane wydatki powinna mieć możliwość szybkiego finansowania. Właśnie dlatego kredyt dla firm w rachunku bieżącym jest tak wygodny i popularny. Brak tu większych, zauważalnych wad.


Firmy biorące kredyt w rachunku bieżącym mają dużo korzyści z tego tytułu. Pierwszym najważniejszym jest fakt, że środki z kredytu mogą zostać przeznaczone na dowolny cel będący związany bezpośrednio z działalnością przedsiębiorstwa. Dzięki temu firma w momencie lekkiego kryzysu finansowego, kiedy potrzebuje środków finansowych na np. naprawę samochodu służącego jej jago główne źródło dochodu ma możliwość zaciągnięcia kredytu na rachunku bieżącym i przeznaczenia pieniędzy na jego naprawę. Dodatkowo kredyt jest odnawialny, dzięki czemu można wielokrotnie zapożyczać się i spłacać należności. Dodatkowym atutem jest możliwość zaciągnięcia kredytu w kilku walutach – złotych, dolarach amerykańskich, euro, funtach.

Kredyty dla firm – rachunek bieżący

Oprocentowanie kredytu zależne jest od zmieniającej się stopy procentowej, natomiast okres kredytowania rozłożony jest na okres od 12 miesięcy do 3 lat. Banki przyznają kredy do 150 tysięcy złotych bez dodatkowych zabezpieczeń. Zaciągnięcie kredytu wymaga minimum formalności. Natomiast wniosek złożyć można na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest telefoniczna rozmowa z konsultantem po wypełnieniu wniosku – z reguły dwa dni po wypełnieniu wniosku mamy możliwość porozmawiania z konsultantem. Drugą opcją jest ta tradycyjna – osobista wizyta w oddziale banku gdzie można od razu porozmawiać z doradcą i otrzymać decyzję o kredytowaniu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1jackclark
1 miesiąc temu

Jakie kredyty dostępne są dla firm w rachunku bieżącym?

Barbara - prośba o udzielenie informacji
1 miesiąc temu

Jakie są dostępne kredyty dla firm w rachunku bieżącym?
Jakie są warunki i wymagania, aby otrzymać kredyt dla firmy w rachunku bieżącym?
Jakie są koszty i oprocentowanie takiego kredytu?
Jaka jest maksymalna kwota, jaką można uzyskać?
Jakie dokumenty i informacje są potrzebne do ubiegania się o kredyt dla firmy w rachunku bieżącym?
Jak długo trwa proces ubiegania się o wsparcie?
Jakie są dostępne opcje spłaty kredytu dla firm w rachunku bieżącym?
Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu i jakie są związane z tym koszty?
Jakie są konsekwencje braku spłaty kredytu w terminie?
Czy istnieje możliwość negocjacji warunków kredytu dla firmy w rachunku bieżącym?