Kredyty dla firm w rachunku bieżącym

Kredyt dla firm w rachunku bieżącym jest wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorstw. Każda firma kiedy pojawiają się losowe, nieprzewidziane wydatki powinna mieć możliwość szybkiego finansowania. Właśnie dlatego kredyt dla firm w rachunku bieżącym jest tak wygodny i popularny. Brak tu większych, zauważalnych wad.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Firmy biorące kredyt w rachunku bieżącym mają dużo korzyści z tego tytułu. Pierwszym najważniejszym jest fakt, że środki z kredytu mogą zostać przeznaczone na dowolny cel będący związany bezpośrednio z działalnością przedsiębiorstwa. Dzięki temu firma w momencie lekkiego kryzysu finansowego, kiedy potrzebuje środków finansowych na np. naprawę samochodu służącego jej jago główne źródło dochodu ma możliwość zaciągnięcia kredytu na rachunku bieżącym i przeznaczenia pieniędzy na jego naprawę. Dodatkowo kredyt jest odnawialny, dzięki czemu można wielokrotnie zapożyczać się i spłacać należności. Dodatkowym atutem jest możliwość zaciągnięcia kredytu w kilku walutach – złotych, dolarach amerykańskich, euro, funtach.

Kredyty dla firm – rachunek bieżący

Oprocentowanie kredytu zależne jest od zmieniającej się stopy procentowej, natomiast okres kredytowania rozłożony jest na okres od 12 miesięcy do 3 lat. Banki przyznają kredy do 150 tysięcy złotych bez dodatkowych zabezpieczeń. Zaciągnięcie kredytu wymaga minimum formalności. Natomiast wniosek złożyć można na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest telefoniczna rozmowa z konsultantem po wypełnieniu wniosku – z reguły dwa dni po wypełnieniu wniosku mamy możliwość porozmawiania z konsultantem. Drugą opcją jest ta tradycyjna – osobista wizyta w oddziale banku gdzie można od razu porozmawiać z doradcą i otrzymać decyzję o kredytowaniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>