Kredyt refinansowy

Najlepsze oferty – ranking online kredyty refinansowe dla każdego. Niskie raty, szybka decyzja, brak poręczycieli. Minimum formalności, uroszczone procedury. Najlepszy kredyt refinansowy w Twojej okolicy. Sprawdź, czy opłaca Ci się zaciągnięcie kredytu refinansowego. Porównywarka online dla wszystkich za darmo.


Kredyt refinansowy to produkt dla Ciebie. Jeżeli potrzebujesz środków na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów warto skorzystać z tej możliwości i wybrać się do banku, który w swojej ofercie posiada kredyty refinansowe. Z pewnością warto się zastanowić nad taką możliwością.

Najczęściej, kredyt refinansowy udzielany jest na spłatę kredytu mieszkaniowego. Osoby, które chcą mieć niższą ratę, a w banku, w którym zaciągnęły kredyt mieszkaniowy niestety nie mogą skorzystać z takiej opcji, mogą szukać innego kredytodawcy.

Co to jest kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy udzielany jest w momencie, gdy klient spłacający kredyt w jednym banku zwraca się do innego o przejęcie jego zadłużenia. Wielu klientów, którzy spłacają kredyt na mieszkanie decyduje się na taki krok. Oczywiście, aby móc skorzystać z takiej możliwości konieczne jest przedstawienie aktualnego stanu zadłużenia. Ponadto należy wskazać informacje o dotyczące zatrudnienia. Po spełnieniu odpowiednich formalności klient musi poczekać na decyzję, jak w przypadku każdego produktu kredytowego.

Kredyt refinansowy często jest udzielany w połączeniu z innymi produktami kredytowymi. Klient, który zgłosi się do odpowiedniego banku może otrzymać dodatkową kwotę, która na przykład umożliwi mu zakup nowego samochodu. Po prostu może skorzystać z możliwości otrzymania dodatkowego kredytu i przeznaczyć go na dowolny cel.

Z pewnością zaletą kredytu refinansowego jest to, że formalności, które klient musi spełnić, aby móc go otrzymać, są jednak uproszczone. Akceptowana jest zgoda, którą wcześniej na przyznanie kredytu wyraził inny bank. Kredyt refinansowy z pewnością będzie zainteresowanie tych wszystkich klientów, którzy szukają oszczędności lub po prostu zauważyli, że obecny kredyt mieszkaniowy jest dla nich nieatrakcyjny finansowo i zechcą to zmienić. Powód może być wiele, najważniejsze to prostu zapoznać się z korzyściami kredyt refinansowego i skorzystanie z niego.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments