Kredyt na niemiecka firme

Skorzystaj z dobrych warunków nowego kredyt na niemiecką firmę w polskim banku- dobre warunki finansowe oraz super niskie oprocentowanie tylko w banku. Zobacz jakie zasady i wypełnij formularz online dla kredytu na niemiecką firmę! Darmowy wniosek online, szybkie pieniądze na każdy cel. Rozwiń swoją działalność gospodarczą z kredytem online. Sprawdź ile wynosi kredyt w euro. Wylicz raty kredytu na niemiecką firmę. Wypełnij wniosek teraz, pieniądze na koncie w kilka chwil.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Załóż firmę za granicą ale korzystaj z Polskiego kapitału! Jeśli za granicą założyłeś firmę o dowolnym profilu, przykładowo firmę transportową i chciałbyś zakupić nowy sprzęt taki jak nowe tachografy czy nawet wymienić część swojej floty pojazdów możesz w bardzo prosty sposób zaciągnąć kredyt w Polsce! Jeśli już zdecydujesz się na taki krok, musisz określić w jakiej walucie chcesz taki kredyt zaciągnąć i czy chcesz samodzielnie dokonywać przewalutowania.

Kredyt w złotówkach

Dzięki takim kredytom dla firmy bez BIK otrzymasz nieco niższe oprocentowanie, rzędu 8-10% przy czym nie jest zazwyczaj pobierana prowizja, a jeśli jest to wynosi ona maksymalnie 1% od wartości kredytu. Pozostaje tylko kwestia samodzielnego przewalutowania złotówek na euro.

Kredyt w euro

Tu sprawa teoretycznie jest prostsza ponieważ nie ma konieczności dokonywania przewalutowania, jednak warto podkreślić, że pomimo oprocentowanie może wynosić tyle samo co w przypadku kredytu w złotówkach to inaczej wygląda prowizja. Zazwyczaj wynosi ona do 5% wartości kredytu plus liczone mogą być także zmiany walutowe. Zazwyczaj kredyt taki wynosi nieco więcej niż kredyty w złotówkach ale unikamy czasochłonnego i często uzależnionego od czynników zewnętrznych walutowania. Aby wziąć kredyt dla spółki lub na firmę w Niemczech warto skorzystać z oferty banków, które posiadają swoje oddziały także w tym kraju ponieważ będą możliwe szybsze i łatwiejsze operacje bankowe.

Kredyt na niemiecką firmę 100% online

Niezależnie, czy firma jest tworzona w Polsce, czy Niemczech, musi spełnić szereg podobnych wymagań. Co ciekawe podobne, a wręcz takie same warunki dotyczą zaciągania kredytu dla firm bez BIK, US i ZUS. Mogą skorzystać z niego bez wychodzenia z firmy i to bez złożonych formalności. Warto już dziś poznać najważniejsze zalety kredytów internetowych dla firm niemieckich i polskich:

 • docenienie czasu i potrzeb przedsiębiorców,
 • zaciągnięcie kredytu 100% online bez wizyty w oddziale,
 • szybka poprawa płynności finansowej firmy,
 • długi czas spłaty nawet do kilkunastu lat,
 • wysoki kredyt sięgający nawet pół miliona złotych,
 • brak zaświadczeń z ZUS oraz Urzędu Skarbowego,
 • możliwość wykorzystania pieniędzy na dowolny cel firmy,
 • wysokie bezpieczeństwo każdego kredytobiorcy.

One comment on “Kredyt na niemiecka firme

 1. Daro 18 sierpnia, 2020 12:56 pm

  Witam. Prowadzę firmę budowlaną w Niemczech,a le przez COVID19 mam mniej zleć, dlatego aby utrzymać pracowników potrzebuje kredyt na niemiecką firmę. Czy mogę wcześniej prosić o wysłanie jakiś ogólnych warunków na maila?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>