Kredyt 50/50 na firmę

Kredyt 50/50 na firmę jest odpowiednikiem w przypadku zakupu samochodu, kredytu leasingowego. Możliwość zakupu samochodu 50/50 na firmę – czyli w dwóch ratach jest często bardzo wygodne. Jeżeli można pozwolić sobie na taką ofertę to dlaczego nie? Bardzo duża liczba firm korzysta z tego typu pomocy finansowania.


Na czym dokładnie polega kredyt 50/50? Jest bardzo wygodny, gdyż firma nawet z 3 miesięcznym stażem nie musi przeznaczać co miesiąc określonej sumy pieniędzy na spłatę raty, lecz dokonuje jej w dwóch ratach. Na początku firma ma obowiązek zapłacenia połowy kredytu jaki zaciąga. Jest to pierwsza z dwóch rat jakie są wymagane. W momencie drugiej wpłaty następuje zakończenie okresu zadłużeniowego dla przedsiębiorstwa. W większości wypadków spłata drugiej raty jest wyznaczona rok po zakupie np. samochodu dla firmy. Jest to pierwszy z kilku plusów w przypadku kredytu 50/50. Kolejnym plusem jest możliwość rozłożenia drugiej raty na kilka mniejszych iście według standardów kredytowych. Trzecim plusem tego typu kredytu, jest fakt że druga rata jest nieoprocentowana – nie oznacza to jednak że nie generuje kosztów. Koszty kredytu to z reguły prowizja ustanowiona na poziomie od 0 do 5%.

Koszty kredytu 50/50 na firmę

Dodatkowe koszty kredytu to ubezpieczenie kredytowe oraz jego oprocentowanie. Dla przedsiębiorstwa jest to idealne rozwiązanie. Spłata zadłużenia w dwóch ratach jest korzystna i dogodna dla finansów przedsiębiorstwa. Większość tego typu kredytów posiada prowizję na poziomie 5%, oraz z reguły zawsze jest obarczona koniecznością wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego koszt kredytu. Dla przykładu konieczność ubezpieczenia jest zawsze wymagana przy zakupie samochodów firmy Peugeot.

Wybór najlepszego kredytu firmowego 50/50

Natychmiastowe wsparcie pieniężne dla firm w postaci kredytu 50/50 i kredytu na firmę bez zaświadczeń to doskonały sposób na poprawę płynności finansowej. Nie wymaga złożonych formalności, a samo zobowiązanie jest jasne i przejrzyste. Jak jednak wybrać najlepszą ofertę kredytu 50/50? Wystarczy skorzystać z jednej z wielu możliwości, a w tym: porównywarki, rankingu, kalkulatora i forum online. Warto już dziś przyjrzeć się im bliżej:

  1. Porównywarka online – dzięki prostemu zestawieniu bliżej przyjrzeć się można poszczególnym parametrom wybranych ofert kredytowych na niemiecką firmę. Wówczas bez problemu można wyłonić tę ofertę kredytową, która najbardziej zbliżona jest do potrzeb danej firmy.
  2. Ranking internetowy – jest to bardzo zbliżone do porównywarki narzędzie, które umożliwia wybranie najlepszego kredytu 50/50. Warto jednak pamiętać, że rankingi to przede wszystkim gotowa lista aktualnych ofert kredytów, które uszeregowane są w kolejności od najbardziej korzystnego kredytu, po ten, który jest najdroższy i najcięższy do pozyskania.
  3. Kalkulator rat online – w szybki sposób wylicza nie tylko wysokość rat zobowiązania, ale także całkowity jego koszt.
  4. Internetowe forum finansowe – to miejsce wymiany doświadczeń pomiędzy aktualnymi, byłymi i przyszłymi kredytobiorcami.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Poznaj ofertę najtańszego kredytu firmowego 50/50
6 miesięcy temu

Oferujemy Ci Kredyt 50/50 na firmę! Zajmiemy się połową potrzebnych środków, a drugą część dostarczysz sam. Skorzystaj z naszej oferty i wesprzyj rozwój swojej działalności już teraz!
Zostaw do siebie kontakt!

Geng
6 miesięcy temu

Na jaką najwyższą kwotę mógłbym ubiegać się o kredyt?
Bardzo proszę o kontakt

Maciej
8 miesięcy temu

Jaki rodzaj kredytu 50/50 dostępny jest dla firm?