Kredyt samochodowy dla firm

Masz firmę i brakuje Ci jeszcze tylko auta? Nie masz wystarczająco dużo gotówki na zakup pojazdu? Banki myślą o potrzebach dobrych przedsiębiorców i oferują kredyty samochodowe dla firm. Bardzo niskie oprocentowanie, całkowite pokrycie kosztów zakupu samochodu i długi okres kredytowania. Skorzystaj z oferty dla Ciebie i wybierz najlepszy kredyt samochodowy dla firm.


Zmotoryzowana firma

Każdy stara się jak najlepiej dbać o swoje przedsiębiorstwo i doskonalić swoją firmę. Rynek pracy się zmienia i należy za nim podążać, żeby nie zostać w tyle. Niestety czasami na przeszkodzie stają nam problemy finansowe i nie możemy sobie pozwolić na zmodernizowanie swojej firmy. Banki mają dla takich ludzi świetną ofertę kredytu samochodowego. Decyzję kredytową otrzymasz już nawet w 2 godziny. Zaoszczędzisz czas i zyskasz dodatkowe pieniądze. Wbrew ogólnej opinii, bank nie musi w takiej sytuacji stawać się właścicielem auta. Niektóre banki rezygnują z tej opcji. Ilość rat i ich wysokość możemy dostosować do indywidualnych potrzeb. Co więcej, bank może udzielić kredytu do 110% wartości zabezpieczenia w postaci samochodu.

Gdzie zna leźć najlepszy kredyt samochodowy na firmę

Własna firma to bardzo trudna decyzja. Wiąże się z dużymi kosztami, które często przewyższają nasz budżet. Zakup auta przez firmę może być niezwykle prosty i nie musi wiązać się z długimi formalnościami. Oto korzyści, jakie oferuje nam jeden z banków:

  • decyzja kredytowa w 2 godziny
  • atrakcyjne oprocentowanie
  • kredyt udzielamy do 110% wartości zabezpieczenia w postaci samochodu
  • bez zaświadczeń ZUS

Oprocentowanie zaczyna się już od 7%. Warto jednak zapytać o dostępne promocję, ponieważ mogą one zmniejszyć oprocentowanie kredytu samochodowego dla firmy nawet o połowę. Okres kredytowania często sięga nawet 8 lat, co daje nam duża możliwość rozłożenia rat w dogodny dla nas sposób. Kwota kredytu jaką możemy pozyskać to nawet 250tys. złotych. Wszystko zależy od funkcjonowania naszej firmy oraz od tego, czy kupujemy auto używane, czy nowe. Jest również możliwość zakupu samochodu za granicą. Nadaj swojej firmie charakteru i skorzystaj z oferty Twojego banku.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments