Kredyt refinansowy hipoteczny

Kredyt refinansowy hipoteczny – szansa na zmianę dotychczasowego kredytu hipotecznego na tańszy i bardziej dogodny. Kredyt nawet do 95% wartości nieruchomości, na okres do 35 lat. Szansa na uzyskanie dodatkowej gotówki na przykład na samochód, wakacje lub inny dowolny cel. Uproszczona procedura kredytowa.


Kredyt refinansowy hipoteczny przeznaczony jest na spłatę kredytu hipotecznego zaciągniętego w innym banku. Skorzystanie z kredytu refinansowego wiąże się z obniżeniem raty wcześniej spłacanego kredytu hipotecznego.

Kredyt refinansowy jest opłacalny dla osób, które wzięły kredyt hipoteczny kilka lub nawet kilkanaście lat temu i zorientowali się, że z biegiem czasu warunki kredytów hipotecznych zmieniły się na lepsze. Kredyt refinansowy hipoteczny wiąże się z obniżeniem wysokości comiesięcznej raty, zmniejszeniem marży banku.
Proces przyznania kredytu jest uproszczony – możliwe jest przedstawienie i łączenie dochodu z różnych źródeł – umowy o pracę na czas określony lub nieokreślony, umowy o dzieło, umowy zlecenie, kontraktu menadżerskiego, marynarskiego, dochodów uzyskiwanych z prowadzenia działalności rolniczej lub gospodarczej  i innych akceptowalnych przez dany bank.

Raty kredytu refinansowego hipotecznego mogą być równe lub malejące, a banki umożliwiają również zmianę rodzaju rat podczas trwania kredytu. Możliwe jest również złożenie wniosku o wcześniejszą spłatę kredytu bez żadnych dodatkowych opłat. Kredyt refinansowy hipoteczny cechuje się również wielką wygodą – banki umożliwiają karencję w spłacie rat lub nawet wzięcie wakacji kredytowych, podczas których kredytobiorca nie musi spłacać kredytu, a po ich upływie wraca do spłacania kredytu bez żadnych kar. W ramach kredytu refinansowanego hipotecznego można również starać się o uzyskanie środków dodatkowych, które mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Kwota kredytu może sięgnąć maksymalnie 80-95% wartości nieruchomości.

Aby starać się o kredyt refinansowany hipoteczny należy udać się do wybranego banku z harmonogramem spłat kredytu hipotecznego, wraz z umową kredytową z innego banku oraz wypełnić krótki wniosek kredytowy. Kredyt tego typu należy do kredytów długoterminowych, a czas spłaty może wynieść nawet do 35 lat. Banki umożliwiają tańsze ubezpieczenie tak długiego kredytu, by zabezpieczyć siebie i kredytobiorcę na wypadek problemów w spłacie należności, spowodowany utratą pracy, śmiercią lub pogorszeniem się stanu zdrowia kredytobiorcy z biegiem lat.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź ofertę szybkiego i taniego kredytu refinansowego hipotecznego
2 miesięcy temu

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę dotyczącą kredytu refinansowego hipotecznego. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom korzystnych warunków finansowych oraz możliwość ograniczenia miesięcznych wydatków na spłatę kredytu.

Oferujemy refinansowanie Twojego obecnego kredytu hipotecznego pod korzystnymi warunkami. Dzięki naszej ofercie będziesz mógł cieszyć się niższym oprocentowaniem, co przyczyni się do zmniejszenia Twoich miesięcznych rat. Ponadto, dajemy możliwość wydłużenia okresu spłaty, co dodatkowo zmniejszy obciążenia finansowe.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania, które będzie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy chcesz zredukować swoje miesięczne raty, skonsolidować inne kredyty, czy też zabezpieczyć dodatkowe środki na inne cele, mamy dla Ciebie elastyczną i spersonalizowaną ofertę.

Dodatkowo, oferujemy również udzielanie kredytów refinansowych hipotecznych na cele inwestycyjne, takie jak remont czy modernizacja nieruchomości. Nasza instytucja finansowa gwarantuje szybką i sprawną obsługę, bez zbędnych formalności i opóźnień.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby i otrzymać indywidualną ofertę. Realizujemy wszystkie wnioski terminowo i dbamy o zadowolenie naszych klientów. Zapewniamy bezpieczeństwo finansowe oraz konkurencyjne warunki, które pozwolą Ci osiągnąć swoje cele i uporać się z obecnym kredytem hipotecznym.

Aplikuj już teraz!