Kredyt na firmę pod zastaw nieruchomości

Firmy posiadające w swoim majątku zabudowania mogą starać się o kredyt na firmę pod zastaw hipoteki czy pod zastaw nieruchomości. Jest to bardzo wygodna forma kredytu, przede wszystkim dużo tańsza. Większość firm posiadająca budynki, w które nie inwestuje decyduje się na kredyt dla ich firmy właśnie pod zastaw tych hipotek. Tym samym kredyt na firmę pod zastaw nieruchomości jest jedną z najczęściej wybieranych ofert bankowych w Polsce, w sektorze przedsiębiorczym.


Firmy zaciągające zobowiązania pod zastaw ich hipotek mają możliwość przeznaczyć pozyskane środki pieniężne na dowolny cel. Jeżeli firma potrzebuje środków pieniężnych może przeznaczyć je właśnie z tytułu tego kredytu. Może być to np. naprawa samochodów których firma używa do zarabiania. Taki kredyt jest bardzo korzystny. Korzyści przemawiających za jego wyborem jest wiele. Między innymi oferuje on czas spłaty kredytu nawet do 30 lat, co jest bardzo długim okresem kredytowania. Dodatkowo możliwe jest zaciągnięcie kredytu nawet do 80% wartości nieruchomości. Dzięki temu firmy mogą pozyskać znaczne środki pieniężne w zależności od budynków jakie posiada. Dodatkowo doradcy pomogą we wszystkich formalnościach jakie należy spełnić starając się o tego typu kredyt.

Formalności kredytu na firmę pod zastaw nieruchomości

Formalności są sprowadzone do minimum. Przede wszystkim trzeba wykazać informacje związane z dochodami firmy. Kolejnym warunkiem jest przedstawienie dowodu tożsamości na podstawie którego możliwe jest zidentyfikowanie oraz zweryfikowanie z danymi firmowymi. Ostatnim warunkiem koniecznym do spełnienia jest dokument na mocy którego możliwe jest stwierdzenie wiarygodności posiadania nieruchomości na mocy których chce się zaciągnąć kredyt hipoteczny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
darek00010
1 miesiąc temu

Jakie są warunki i oprocentowanie kredytu na firmę pod zastaw nieruchomości? Na jak długi okres możemy otrzymać taki kredyt? Jakie dokumenty są potrzebne do ubiegania się o kredyt na firmę pod zastaw nieruchomości? Czy istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty kredytu? Czy występują dodatkowe opłaty czy prowizje związane z tym typem kredytu?

Błyskawiczne kredyty firmowe pod zastaw nieruchomości - aplikuj już teraz
1 miesiąc temu

Oferujemy kredyt na firmę pod zastaw nieruchomości. Gwarantujemy szybką decyzję kredytową, elastyczne warunki spłaty oraz konkurencyjne oprocentowanie. Skorzystaj z naszej oferty i rozwijaj swoją firmę bez zbędnych opóźnień.

Ola
1 rok temu

Witam. Chciałbym znać więcej szczegółów na temat tych pozabankowych kredytów firmowych. jaka maksymalnie kwotę mozna pożyczyć i co moze być zastawem? Czy ktoś moze mi doradzić? Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Michał
1 rok temu

Moim zdaniem najlepsze firmy pozyczkowe to właśnie takie, które udzielają pożyczek online przez Internet. Firmy stacjonarne nawet ze względu na to, że musza posiadać stacjonarne biuro będą droższe, ze względu na dodatkowe koszta. Ja jakiś czas temu szukałem pożyczki kredytu firmowego i trafiłem na ta stronę, która udziela kredytów online pod zastaw nieruchomości, ze względu na to, że udzielają dużych kwot, więc musza się jakoś zabezpieczyć. Banki dawały podobne oferty, ale tam formalności trwają naprawdę bardzo długo, więc zrezygnowałem.
Dlatego mogę polecić każdemu ten kredyt firmowy z czystym sumieniem!