Meritum Bank

Do grona banków udzielających kredyty inwestycyjne należy także Meritum Bank. Jego niezaprzeczalnym plusem jest fakt, iż udziela on kredytu w wysokości nawet 4 milionów złotych. Jest to rekordowa liczba pozwalająca na realizację nawet najbardziej śmiałych inwestycji. Zabezpieczenie kredytu dla wygody klienta można ustanowić na nieruchomościach, ruchomościach, środkach pieniężnych, zapasach lub materiałach.


To kredytobiorca razem z bankiem ustala najlepsze dla niego rozwiązanie. Spłata kredytu jest rozłożona aż na 60 miesięcy, a dokładna ich ilość jest określana indywidualnie z klientem w zależności od kwoty pobranego kredytu oraz jego możliwości finansowych. Bank wymaga wkładu własnego w wysokości 20% planowanej inwestycji, pozostałe 80% pokrywają środki pozyskane z przydzielonego kredytu. Warunkiem niezbędnym do ubiegania się o przyznanie kredytu jest prowadzenie działalności gospodarczej od co najmniej roku. Możliwe jest skorzystanie z karencji w spłacie kredytu, która nie może być dłuższa niż 6 miesięcy. Ubieganie się o kredyt należy rozpocząć od wizyty w jednym z oddziałów banków, które znajdują się w całej Polsce.

Należy pamiętać o posiadaniu przy sobie dowodu osobistego. Na miejscu doradca pomaga wypełnić specjalny wniosek. Dopiero później na postawie danych osobowych oraz firmy zostaje przygotowana indywidualnie dopasowana oferta kredytowa. Po jej przedstawieniu kredytobiorca może podpisać umowę, a wtedy środki zostaną przelane na jego konto. Prowizja od kredytu zaczyna się już od 1%, a oprocentowanie, tak jak w innych bankach jest zmienne.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments