BOŚ Bank

BOŚ Bank jest kolejnym z banków oferujących kredyty inwestycyjne. Jego oferta wyróżnia się między innymi dogodnymi warunkami finansowania wszystkich rozwiązań proekologicznych, które przy okazji ograniczają koszty eksploatacyjne ponoszone przez firmę.


Cały kredyt można rozłożyć na wiele lat, tak, by dopasować się do możliwości finansowych kredytobiorcy. Karencja w spłacie kapitału również jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu oferta banku jest wyjątkowo elastyczna. Kredyt można zaczerpnąć w złotówkach, euro bądź dolarach. Aby uzyskać kredyt wystarczy wypełnić specjalny formularz internetowy, bądź telefonicznie skontaktować się z doradcą banku, który dokładnie przedstawi ofertę i dostosuje ją do potrzeb potencjalnego klienta. Prowizja przygotowawcza wynosi 1,5% i nie może być niższa niż 1000zł, zaś prowizja za gotowość oscyluje granicach 3,6% w skali roku.

Wysokość oprocentowania wylicza się za pomocą dodania do siebie LIBOR 1M/3M/6M lub EURIBROR 1M/3M/6M oraz marży dla banku. Przez wzgląd na to oprocentowanie jest zmienne. Minimalną lub maksymalną kwotę kredytu bank ustala indywidualnie z klientem. Spłata kredytu może być rozłożona na raty miesięczne bądź kwartalne malejące raty kapitałowe. Aby uzyskać kredyt wystarczy złożyć w banku wniosek wraz z wymaganymi załącznikami, określonymi dla każdego rodzaju klientów w specjalnych tabelach banku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments