Kredyt dla firm bez formalności – szybka decyzja

Kredyt dla firm bez zabezpieczeń na dowolny cel. Wysokie kwoty i atrakcyjne oprocentowanie. Długi okres spłaty kredytu. Niska marża. Możliwość wliczenia opłat za kredyt w koszty prowadzenia działalności. Interesująca i wygodna forma kredytu dla firm. Uproszczone procedury. Minimum formalności. Szybka decyzja – pieniądze na koncie w 15 minut. Atrakcyjna oferta dla młodych firm.


Kredyt dla firm to doskonałe rozwiązanie w przypadku nowej inwestycji lub przejściowych problemów finansowych. Proponowane przez bank oferty są bardzo różnorodne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Jak wysoki kredyt może otrzymać firma

Firma może się ubiegać o kredyt w wysokości od 300 000 do 500 000 złotych. 300 000 złotych jest kwotą proponowaną dla firm, które krótko prowadzą działalność gospodarczą na rynku. Kwoty wyższe są oferowane firmom, których staż jest dłuższy. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy w 5 minut od złożenia wniosku. Nie ma wymogu przedstawienia zbędnych zaświadczeń czy dokumentów finansowych – stosuje się uproszczoną procedurę kredytową. Firmy mogą ubiegać się także o wyższą kwotę kredytu, nieprzekraczającą 2 mln złotych. Jest to kredyt przyznawany pod nieruchomość. Okres kredytowania wynosi do 20 lat. O kredyt dla firm pod hipotekę mogą ubiegać się firmy, które prowadzą działalność swoją powyżej 6 miesięcy.

Jakie minimalne formalności są wymagane aby dostać kredyt

Inną formą udzielenia kredytu dla firmy jest linia kredytowa, której maksymalna wysokość wynosi 300 000 złotych. Nie ma wymogu zabezpieczeń rzeczowych. Odsetki oraz opłaty bankowe są pobierane od wysokości wykorzystanych środków, które można wliczyć w koszty prowadzenia działalności. Każda wpłata na konto kredytobiorcy powoduje spłatę kredytu. Istnieje także możliwość rozłożenia kredytu na 24 równe raty. Aby otrzymać kredyt w formie linii kredytowej nie trzeba przedstawiać dokumentów finansowych ani zaświadczeń.

Interesującą propozycją jest kredyt dla firm w formie karty kredytowej. O wysokości przyznanych środków zadecyduje wysokość obrotów na rachunku. Nie trzeba przedstawiać dodatkowych dokumentów finansowych. Szybkie i uproszczone procedura przy minimum formalności. Wniosek można złożyć on-line, za pośrednictwem strony internetowej banku. Środki na konto zostaną przelane w ciągu 15 minut. Bank gwarantuje stałą wysokość raty do 96 miesięcy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrek
18 dni temu

Czy interesuje Cię kredyt dla firmy bez konieczności wypełniania wielu formalności i otrzymanie szybkiej decyzji?

Adam
29 dni temu

Czy interesuje Cię kredyt dla firmy bez konieczności spełniania wielu formalności i szybką decyzją kredytową?

marcin
3 miesięcy temu

Czy jest możliwość uzyskania kredytu dla firmy bez formalności? Jak szybko można otrzymać decyzję w sprawie takiego kredytu?

Wojtek
7 miesięcy temu

Jaki jest czas oczekiwania na decyzję dotyczącą kredytu dla firm bez formalności?

Przygotowaliśmy ofertę kredytów firmowych z uproszczonymi procedurami
9 miesięcy temu

Z przyjemnością prezentujemy naszą ofertę dotyczącą kredytu dla firm bez formalności. Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek dla przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowych środków na rozwój swojej działalności.

* Oferta naszego kredytu dla firm bez formalności charakteryzuje się szybką decyzją, dzięki czemu nasi klienci mogą otrzymać potrzebną gotówkę w krótkim czasie. Nie wymagamy skomplikowanych formalności, takich jak przedstawienie biznesplanu czy zabezpieczenia kredytu. Nasz proces wnioskowania jest prosty i przejrzysty, co pozwala zaoszczędzić czas i energię naszych klientów.

* Oferujemy elastyczne warunki spłaty kredytu, dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej firmy. Możemy zaoferować różne opcje spłaty, takie jak ratalna spłata lub elastyczne harmonogramy, aby jak najlepiej odpowiadać wymaganiom naszych klientów.

* Nasza oferta jest dostępna dla firm z różnych branż i rozmiarów. Niezależnie czy prowadzisz małą działalność gospodarczą, średnie przedsiębiorstwo czy jesteś właścicielem dużej korporacji, jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom.

* Zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie związanych z kredytem dla firm bez formalności. Nasz doświadczony zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty kredytu dla działalności gospodarczych bez formalności. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania!

Szybkie kredyty dla wszystkich firm bez zdolności kredytowej z niskim oprocentowaniem
3 lat temu

Dobre kredyty dla firm bez BIK, zdolności kredytowej i bez wymagania wysokich dochodów

Jeżeli szukasz najlepszego doradcy kredytowego, który pomoże Ci zaciągnąć najtańszy kredyt firmowy to serdecznie zapraszam do kontaktu! Wspieram swoich klientów na każdym etapie pozyskania wsparcia!

* możesz być w bazach
* możesz mieć komornika
* możesz prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą jak i spółkę
* nie musisz wychodzić z domu
* gwarantujemy rzetelne podejście do każdego klienta
* bez wymagania stażu pracy

Kredyt na firmę – nawet do 500 000 zł, okres kredytowania do 200 miesięcy

* minimum formalności,
* zdalna procedura
* wakacje kredytowe
* dodatkowa gotówka nie związana z działalnością Twojej firmy

Wystarczy zostawić komentarz!