Kredyt dla firm bez formalności

Kredyt dla firm bez zabezpieczeń na dowolny cel. Wysokie kwoty i atrakcyjne oprocentowanie. Długi okres spłaty kredytu. Niska marża. Możliwość wliczenia opłat za kredyt w koszty prowadzenia działalności. Interesująca i wygodna forma kredytu dla firm. Uproszczone procedury. Minimum formalności. Szybka decyzja – pieniądze na koncie w 15 minut. Atrakcyjna oferta dla młodych firm.

Kredyt dla firm to doskonałe rozwiązanie w przypadku nowej inwestycji lub przejściowych problemów finansowych. Proponowane przez bank oferty są bardzo różnorodne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Jak wysoki kredyt może otrzymać firma

Firma może się ubiegać o kredyt w wysokości od 300 000 do 500 000 złotych. 300 000 złotych jest kwotą proponowaną dla firm, które krótko prowadzą działalność gospodarczą na rynku. Kwoty wyższe są oferowane firmom, których staż jest dłuższy. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy w 5 minut od złożenia wniosku. Nie ma wymogu przedstawienia zbędnych zaświadczeń czy dokumentów finansowych – stosuje się uproszczoną procedurę kredytową. Firmy mogą ubiegać się także o wyższą kwotę kredytu, nieprzekraczającą 2 mln złotych. Jest to kredyt przyznawany pod nieruchomość. Okres kredytowania wynosi do 20 lat. O kredyt dla firm pod hipotekę mogą ubiegać się firmy, które prowadzą działalność swoją powyżej 6 miesięcy.

Linia kredytowa – atrakcyjna forma kredytu

Inną formą udzielenia kredytu dla firmy jest linia kredytowa, której maksymalna wysokość wynosi 300 000 złotych. Nie ma wymogu zabezpieczeń rzeczowych. Odsetki oraz opłaty bankowe są pobierane od wysokości wykorzystanych środków, które można wliczyć w koszty prowadzenia działalności. Każda wpłata na konto kredytobiorcy powoduje spłatę kredytu. Istnieje także możliwość rozłożenia kredytu na 24 równe raty. Aby otrzymać kredyt w formie linii kredytowej nie trzeba przedstawiać dokumentów finansowych ani zaświadczeń.

Kart kredytowa – inna, wygodna forma kredytu

Interesującą propozycją jest kredyt dla firm w formie karty kredytowej. O wysokości przyznanych środków zadecyduje wysokość obrotów na rachunku. Nie trzeba przedstawiać dodatkowych dokumentów finansowych. Szybkie i uproszczone procedura przy minimum formalności. Wniosek można złożyć on-line, za pośrednictwem strony internetowej banku. Środki na konto zostaną przelane w ciągu 15 minut. Bank gwarantuje stałą wysokość raty do 96 miesięcy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>