Kredyt w chf – masz firmę i szukasz kredytu we frankach szwajcarskich?

Marzy Ci się nowy dom z basenem, mieszkanie, samochód lub inny drogi zakup? Chciałbyś zaciągnąć kredyt, ale boisz się wysokiego oprocentowania? Rozwiązaniem może być hipoteczny kredyt w chf. Kredyt w chf jako tańsza i bezpieczniejsza alternatywa kredytu złotówkowego! Sprawdź oferty banków proponujących kredyt w chf! Warto skorzystać z tej formy pomocy finansowej!

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyt walutowy dla firm w CHF

Kredyt walutowy hipoteczny, czyli kredyt udzielany i rozliczany w walucie obcej, np. we frankach szwajcarskich, to coraz bardziej popularna alternatywa dla kredytów złotówkowych. W finansach wyróżnia się dwie formy kredytu walutowego. Pierwszą z firm jest rzeczywisty kredyt walutowy, który charakteryzuje się tym, że jest zarówno przyznawany i spłacany w walucie obcej. Drugą formą z kolei jest denominowany kredyt walutowy, który cechuje to, że jest tylko przyznawany w walucie obcej, natomiast spłacane przez kredytobiorcę części kredytu są przeliczane na złotówki. Kredyty walutowe charakteryzują się przede wszystkim tym, że wysokość miesięcznej raty jest uzależniona od aktualnego kursu walutowego. Aby uniknąć niemiłych sytuacji wynikających ze wzrostu pozycji franka na rynku, istnieje możliwość przewalutowania kredytu na polskie złotówki.

Zalety kredytu we frankach szwajcarskich

Kredyty walutowe cechują się niższym oprocentowaniem w porównaniu do kredytów złotówkowych. Odsetki wynikające z kredytu we frankach szwajcarskich mogą być nawet o połowę niższe niż w przypadku kredytu złotówkowego. Jeżeli dokonamy w odpowiednim rynkowym czasie przewalutowania kredytu na złotówki, to możemy na tym ruchu zyskać korzyści finansowe. Zaletą kredytów zaciąganych we frankach szwajcarskich jest wysokość jaką możemy w ten sposób uzyskać – banki oferują kredyty walutowe nawet do 500 tys. zł. Okres kredytowania takich kredytów, może wynosić nawet 30 lat.

0 0 vote
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KArol yuyuyu
3 miesięcy temu

witam. Potrzebuje kredytu w CHF na firmę. Muszę jak najszybciej odbudować swój biznes. Proszę o pomoc!