Najlepsze konto dla spółki cywilnej

Konto dla spółki cywilnej zajęło pierwsze miejsce w rankingu najtańszych kont z uwzględnieniem wszystkich rachunków bankowych dostępnych na rynku. Dane konto stawia konkretne warunki, które są bardzo przychylne konto dla spółki cywilnej. A więc bank pozwala na nieregularne wpływy na rachunek, średnie saldo 1200 złotych, 5 przelewów i do tego 2 zlecenia stałe, płatności kartą na kwotę 400 złotych oraz czterokrotną wypłatę z bankomatu na kwotę 100 złotych.


Każdy kto jest wstanie spełnić powyższe warunki, zasługuje na konto dla spółki cywilnej. Wówczas klient nie musi płacić za prowadzenie konta. Nie musi też ponosić kosztów związanych z krajowymi przelewami internetowymi. Może za darmo wypłacać pieniądze z bankomatu. Nie musi też płacić za kartę którą dostanie do konta.Aby stać się posiadaczem danego konto dla spółki cywilnej, wystarczy po prostu udać się do banku i tam skonsultować szczegóły z doradcą finansowym. Zapewne utworzenie danego rachunku bankowego dla spółki cywilnej odbędzie się od razu, więc oferta jest tym bardziej korzystna i wygodna. Pozostałe szczegóły można sprawdzić.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dagmara
1 miesiąc temu

Jakie konto bankowe polecacie dla spółki cywilnej?

Poznaj najkorzystniejsze konto dla spółek cywilnych
1 miesiąc temu

Witamy,

Mamy przyjemność zaprosić Was do skorzystania z naszej oferty – Najlepsze Konto dla Spółki Cywilnej.

Nasze konto oferuje wiele korzyści, które mogą pomóc Wam w prowadzeniu Waszego biznesu. Oto kilka z nich:

1. Brak opłat za prowadzenie konta: U nas nie zapłacicie żadnych opłat za samo prowadzenie konta. Zapewniamy transparentność i brak ukrytych kosztów.

2. Wygodne i elastyczne bankowanie online: Nasze nowoczesne narzędzia bankowości internetowej umożliwią Wam łatwe zarządzanie finansami, gdziekolwiek jesteście i o dowolnej porze dnia i nocy.

Zainteresowany? Napisz do nas już teraz!

Dagmarmmm
2 lat temu

Witam. Chce założyc spółkę cywilną, potrzeuje korzystnego i najlepiej darmowego konta bankowego. Proszę o ofertę . Jakie konto w 2021 jest najlepsze?

Robert z W-wy
2 lat temu

Dzien dobry. jestem zaintereoswany takim kontem. gdzie znajde wiecej szczegołów?

Adam 3333
2 lat temu

Witam. Prosze o przesłanie wniosku o załozenie darmowego konta dla spółki cywilnej. Chce załatwić to online bez wychodzenia z domu. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

J. B.
3 lat temu

Witam. Jestem zainteresowany załozeniem konta bankowego formowego. Mam spółkę cywilną. Proszę o informacje i przesłanie oferty najbardziej korzystnego konta dla sþółek cywilnych. Zrakwoa góry dziękuje za odpowiedź. Janusz z Krakowa