Pożyczka dla firm ze stratą

Tania pożyczka dla firm ze stratą nawet w 15 minut na konto bankowe. Nie potrzebujesz zdolności kredytowej. Błyskawiczna akceptacja wniosku, minimalne raty możliwe do spłaty. Najlepsze pożyczki dla firm ze stratą bez zbędnej zwłoki. Popraw zdolność finansową firmy jeszcze dziś. Atrakcyjne oprocentowanie, karencja w spłacie trzech rat, darmowa pomoc doradcy finansowego, brak stażu działalności, zero płacenia składek ZUS. Raty równe lub malejące dla dużych i małych firm 100% online.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Firma ze stratą a szybka pożyczka

Prowadząc własną działalność gospodarczą jesteśmy narażeni na różnego rodzaju trudności. Nie rzadko powodują one mniejszą lub większą stratę. Czy w takim przypadku możemy liczyć na wsparcie pieniężne? Oczywiście, że tak! Aktualnie zarówno banki, jak i prywatne firmy pozabankowe umożliwiają skorzystanie ze wsparcia pieniężnego, które nie wymaga weryfikacji zdolności kredytowej, czy innych formalności. Co więcej, gotówka może być wykorzystana na dowolny cel bez zbędnej zwłoki.

Aktualne pożyczki gotówkowe przeznaczone dla firm sięgają nawet 500 tysięcy złotych i spłacać je można w okresie do dziesięciu lat. Pożyczkobiorcy mają zagwarantowane wówczas bezpłatne konsultacje z doradcą finansowym oraz nie rzadko brak konieczności płacenia składem ZUS przez kolejny rok. Na zainteresowanych czeka również możliwość skorzystania z karencji w spłacie poszczególnych rat w wysokości do trzech miesięcy. Firmowa pożyczka to także brak konieczności posiadania stażu działalności oraz akceptacja wniosku w jeden kwadrans. Nie jest tutaj pobierana prowizja, a koszta pożyczkowe można wliczyć do tych związanych z prowadzeniem własnej działalności. Na pożyczkobiorców czekają również dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe oraz możliwość wyboru rat stałych, czy też malejących. Tego typu pożyczki szybko pozwalają poprawić płynność finansową firmy, a tym samym zapomnieć o stracie, jakiej doświadczyła.

0 0 vote
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz
2 miesięcy temu

Witam. Prowadzę formę od 10 lat. Przez covid jestem na skraju bankructwa. Potrzebuje pożyczki firmowej, która wygenerowała stratę. Proszę o przyznanie mi pożyczki na 80 000 zl. Jakie musze spełnić formalności? Pozdrawiam