"Wiarygodny dostawca"- oferta specjalna dla Dłużników

[browser-shot url=”http://www.pkobpfaktoring.pl” width=”300″]


Program Wiarygodny Dostawca w PKO BP stworzony został z myślą o przedsiębiorstwach zadłużonych. Oferta ta umożliwia dłużnikowi spłacenie zadłużenia jeszcze przed terminem określonym na fakturze transakcji.

Przedsiębiorstwo, które chce skorzystać z programu PKO musi wykazać, iż funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od dłuższego czasu i charakteryzuje się stabilną sytuacją finansową. Ważne by obrót takiego przedsiębiorstwa wynosił ponad 100 mln zł. W ofercie takiej firmy powinien znajdować się produkt bądź usługa rozpoznawalne na rynku. W drugiej kolejności program skierowany jest także do dostawców, którzy są zainteresowani płynnością finansową w firmie i którzy pragną ustrzec się od ryzyka niewypłacalności kontrahenta.

PKO BP w ramach oferty zobowiązuje się do sfinansowania wierzytelności, których termin płatności wynosi 90 dni. Faktor przejmuje na siebie ryzyko niewypłacalności dłużnika. W ramach oferty możliwe jest nieustanne śledzenie postępów w sprawie za pomocą aplikacji internetowej. Poprawa płynności finansowej, obniżenie ryzyka transakcji, elastyczne finansowanie oraz zwiększenie przepływów to profity skierowane do dostawców towarów i usług. Jedną z najważniejszych korzyści dla dłużnika staje się możliwość zyskania zaufania u dostawcy. Dłużnik, który dokonuje wpłaty przed upływem terminu okazuje się być rzetelnym kontrahentem z którym w przyszłości warto zawierać transakcje na coraz większe kwoty.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.pkobpfaktoring.pl/oferta/wiarygodny-dostawca/#/cechy-i-korzysci/ LINK

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
stanislaw11
4 miesięcy temu

Witam. Czy u Państwa mogę zaciagnąć pożyczkę dla osób zadłużonych? Bardzo proszę o pilna pomoc

Jesteś dłużnikiem? Zobacz co Ci przygotowaliśmy
3 miesięcy temu

Szanowni Dłużnicy,

Wiemy, jakie mogą być trudności związane z uregulowaniem zobowiązań finansowych. Dlatego chcielibyśmy przedstawić naszą specjalną ofertę dla Ciebie jako Dłużnika.

Jesteśmy wiarygodnym dostawcą, który od lat dział na rynku. Nasza oferta specjalna z pewnością Cię zainteresuje. Oferujemy Ci możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków handlowych. Zadłużenie nie musi oznaczać braku dostępu do niezbędnych produktów! Czerp korzyści z naszej oferty i odbierz to, czego potrzebujesz.

Nasza firma oferuje szeroki wybór produktów, które odpowiadają Twoim potrzebom i możliwościom finansowym. Bez względu na to, czy potrzebujesz sprzętu AGD, elektroniki, artykułów gospodarstwa domowego czy innych niezbędnych rzeczy, mamy w ofercie produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dodatkowo, oferujemy Ci elastyczne warunki spłaty. Dajemy Ci możliwość uregulowania zadłużenia w dogodnych dla Ciebie ratach, dostosowanych do Twojej sytuacji finansowej. Naszym priorytetem jest pomoc w wyjściu z długów, dlatego staramy się zrozumieć Twoje potrzeby i znaleźć najlepsze rozwiązania.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej specjalnej oferty dla Dłużników, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Nasz doświadczony zespół doradców finansowych jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej oferty i zacznij nową, bezproblemową przyszłość!

kasik777
4 miesięcy temu

Witam.
Czy ktoś może mi polecić jakąś ofertę pożyczki dla dłużników?
Bardzo proszę o pilną pomoc

spac55
7 miesięcy temu

Czy oferujecie specjalną ofertę dla dłużników? Potrzebuje kredytu firmowego na 55tys zl.