"Wiarygodny dostawca"- oferta specjalna dla Dłużników

[browser-shot url=”http://www.pkobpfaktoring.pl” width=”300″]


Program Wiarygodny Dostawca w PKO BP stworzony został z myślą o przedsiębiorstwach zadłużonych. Oferta ta umożliwia dłużnikowi spłacenie zadłużenia jeszcze przed terminem określonym na fakturze transakcji.

Przedsiębiorstwo, które chce skorzystać z programu PKO musi wykazać, iż funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od dłuższego czasu i charakteryzuje się stabilną sytuacją finansową. Ważne by obrót takiego przedsiębiorstwa wynosił ponad 100 mln zł. W ofercie takiej firmy powinien znajdować się produkt bądź usługa rozpoznawalne na rynku. W drugiej kolejności program skierowany jest także do dostawców, którzy są zainteresowani płynnością finansową w firmie i którzy pragną ustrzec się od ryzyka niewypłacalności kontrahenta.

PKO BP w ramach oferty zobowiązuje się do sfinansowania wierzytelności, których termin płatności wynosi 90 dni. Faktor przejmuje na siebie ryzyko niewypłacalności dłużnika. W ramach oferty możliwe jest nieustanne śledzenie postępów w sprawie za pomocą aplikacji internetowej. Poprawa płynności finansowej, obniżenie ryzyka transakcji, elastyczne finansowanie oraz zwiększenie przepływów to profity skierowane do dostawców towarów i usług. Jedną z najważniejszych korzyści dla dłużnika staje się możliwość zyskania zaufania u dostawcy. Dłużnik, który dokonuje wpłaty przed upływem terminu okazuje się być rzetelnym kontrahentem z którym w przyszłości warto zawierać transakcje na coraz większe kwoty.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.pkobpfaktoring.pl/oferta/wiarygodny-dostawca/#/cechy-i-korzysci/ LINK

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
spac55
1 miesiąc temu

Czy oferujecie specjalną ofertę dla dłużników? Potrzebuje kredytu firmowego na 55tys zl.