Tani kredyt na firme

Na co tylko chcesz –ważne aby przeznaczony był na bieżąca działalność gospodarcza kredyt na firmę szybko i sprawnie! Bez względu na obroty roczne. Niskie oprocentowanie i super warunki finansowe. Spłacaj w dowolnych ratach tani kredyt na firmę od 10 do 100 tysięcy złotych.

Tani kredyt na firmę na działalność gospodarczą to taki, który weźmiesz z minimalnym okresem oczekiwania na decyzje oraz przelew środków. Tani kredyt do kwoty 100 tysięcy złotych bez żadnej prowizji to dla firmy niezwykła okazja aby poprawić swoją płynność finansową lub zainwestować tą kwotę w towar czy nowe technologie.

Tanie kredyty na firme

Jeśli prowadzisz firmę i twoja płynność finansowa w ostatnim czasie nieco podupadła nie musisz się obawiać kosztów związanych z koniecznością wzięcia kredytu. Zazwyczaj kredyty oprocentowane są w wysokości do 10% wraz z prowizją do 3% jednak aby zaciągnąć tani kredyt nie musisz ponosić tak wysokich kosztów. Kredyt do kwoty 100 tysięcy złotych zazwyczaj oprocentowany jest w wysokości nawet 4,5-6%! To ogromna oszczędność szczególnie, że w przypadku tak małej kwoty prowizja wynosi nawet poniżej 2%! Biorąc przykładową kwotę kredytu w wysokości 100 tysięcy złotych w jednym z banków zapłacisz prowizje w wysokości 1,5% oraz oprocentowanie roczne wysokości 24% stopy RSSO. Jeśli skorzystasz z tej oferty, całkowity koszt kredytu wyniesie Cię około 30 tysięcy złotych. Korzystając z drugiej oferty, której prowizja wynosi 0% jednak stopa RSSO w skali roku wyniesie 27% koszty te zmaleją do nawet 25 tysięcy złotych! W porównaniu do kosztów kredytów gotówkowych lub o wyższych kwotach oraz z wkładem własnym to bardzo atrakcyjna oferta dla młodych i nowych przedsiębiorstw oraz takich, które szybko potrzebują poprawić swoją płynność.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>