Szybka pożyczka dla firm bez BIK

Wysokie pożyczki bez złożonych formalności na już bez weryfikacji zdolności kredytowej. Sprawdź szybkie pożyczki dla firm bez BIK już teraz w 15 minut na konto bankowe. Błyskawiczna akceptacja każdego wniosku, gotówka na dowolny cel bez zaświadczeń i wkładu własnego. Rok bez płacenia ZUS i US. Wybierz raty równe lub malejące. Jeszcze dziś czeka na Ciebie szybka pożyczka dla firm bez BIK i KRD. Minimalne raty z możliwością przedłużenia czasu spłaty.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Szybkie pożyczki dla firm bez BIK

Chcąc pozyskać naprawdę szybka pożyczkę na własną firmę bez sprawdzania zapisów w bazie BIK, warto sięgnąć po internetową pożyczkę bez czasochłonnych formalności. Pieniądze dostarczane są nawet w 15 minut od zaakceptowania wniosku przelewem na wskazane konto bankowe. Zbędne jest wówczas szukanie poręczycieli, czy innych zabezpieczeń. Co więcej, nie trzeba posiadać wkładu własnego, czy dużego stażu działalności. Wysokość zobowiązania sięgać może nawet pół miliona złotych, zaś okres spłaty kilkunastu lat. Warto wiedzieć, że im dłuższy czas na spłatę, tym automatycznie mniejsze miesięczne raty pożyczki.

Osoby, które jednak nie mogą z różnych przyczyn wykorzystać internetowej pożyczki czekają te dostępne w punktach stacjonarnych. Już przy pierwszej wizycie pozyskać można potrzebną kwotę pieniędzy i to bezpośrednio do rąk własnych. Rozwiązanie to jest idealnym dla firm, które mają zajęcia komornicze. Trzecią – podobną możliwością jest wykorzystanie obsługi w firmie lub domu posiadacza firmy. Wówczas zarówno pieniądze, jak i wniosek, czy umowa dostarczane są bezpośrednio pod wskazany adres nawet tego samego dnia.

One comment on “Szybka pożyczka dla firm bez BIK

  1. kasik B 18 sierpnia, 2020 12:32 pm

    CO MUSZĘ ZROBIĆ, ABY DOSTAĆ POŻYCZKĘ NA FIRME OD RĘKI BEZ BIK? POZDR

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>