Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank przygotował dla swoich klientów wyjątkowo atrakcyjną ofertę kredytu inwestycyjnego. Bank proponuje dofinansowanie w wysokości nawet 1 200 000zł. Taka kwota pozwala nawet na podjęcie tych bardziej śmiałych inwestycji.


Spłata może być rozłożona na raty nie przekraczające 180 miesięcy, dzięki czemu każdy może dopasować długość spłaty do własnych potrzeb możliwości. Odsetki od kredytu pomniejszają podstawę opodatkowania. Bank nie wymaga również sporządzania biznes planu. Raiffeisen wyróżnia się tym, że jest w stanie sfinansować nawet do 100% inwestycji brutto. Dopuszcza również spłatę innych kredytów, zaciągniętych wcześniej w innych bankach na zakup nieruchomości ze środków pozyskanych z kredytu inwestycyjnego. Bank oferuje możliwość zabezpieczenia spłaty ubezpieczeniem na życie Kredyt z Ochroną 24. W ramach zabezpieczenia kredytu mogą wystąpić nieruchomości firmowe i osobiste oraz nieruchomości rolne. Dodatkowo nieruchomość stanowiąca zabezpieczenie kredytu może należeć do osób trzecich. Bank dopuszcza także możliwość wcześniejszej, częściowej lub całkowitej spłaty pożyczki.

Oprocentowanie kredytu jest zmienne, a prowizja od niego wynosi już od 2%. Aby wypełnić wniosek o kredyt wystarczy udać się do najbliższego oddziału banku, gdzie pracownik pomoże z dopełnieniem wszystkich formalności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments