Pożyczki dla firm

Natychmiastowa akceptacja wniosku bez czasochłonnych formalności. Sprawdź ile pieniędzy otrzymasz na rozwój działalności. Tania pożyczka dla firmy bez weryfikacji biznesplanu. Długi okres spłaty, najniższe raty na rynku. Dodatkowe pieniądze na poprawę płynności działalności. Wliczenie kosztów w wydatki firmy, 500 tysięcy od zaraz na koncie. Najlepsze pożyczki dla firm, raty równe lub malejące. Trzymiesięczna karencja w spłacie zobowiązania.

Pożyczka dla firmy

Aktualnie pożyczki dostosowane do potrzeb i możliwości firm dostępne są już w jeden dzień. Na zainteresowanych czekają zarówno pożyczki na start działalności, jak i rozwój, czy podreperowanie płynności finansowej. Zobowiązanie to pomaga przy zrealizowaniu założonych planów. Pożyczkobiorcy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie doradców oraz możliwość wyboru rat malejących lub stałych do spłaty. Wysokość zobowiązania zazwyczaj sięga 350 – 500 tysięcy złotych, zaś czas spłaty nawet do dziesięciu lat. Warto tu pamiętać, że skorzystać można z karencji w spłacie pożyczki sięgającej nawet trzech miesięcy.

Firmowe pożyczki udzielane są na dowolny cel bez zabezpieczeń w postaci poręczeń, czy zastawu nieruchomości. Przyznanie pieniędzy odbywa się już nawet w 15 minut od czasu akceptacji wniosku online lub w placówce stacjonarnej. Pożyczkobiorcy skorzystać mogą również z dodatkowego ubezpieczenia. Właśnie oni mogą również wliczyć koszta pożyczkowe w te związane z prowadzeniem własnej działalności. Ponadto, nie jest wymagane posiadanie stażu działalności. Pieniądze otrzyma zarówno duża, jak i średnia, mała, czy mikrofirma. Warto wiedzieć, że bardzo często pojawiają się atrakcyjne oferty specjalne. Wówczas można otrzymać dodatkowe aplikacje, czy narzędzia dla firmy, ale i skorzystać z roku pozbawionego opłacania składek ZUS, czy US. Również prowizja wówczas równa jest 0 złotych, a marża zmniejszana jest do minimum. W celu wyszukania takiej oferty, skorzystać można z bezpłatnych porównywarek bez opuszczania mieszkania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>