Pożyczki dla firm pod zastaw

Sprawdź jak wziąć wysoką pożyczkę na dowolny cel bez weryfikacji zdolności kredytowej. Zero ukrytych kosztów, najlepsze wsparcie pieniężne bez stażu działalności. Tania pożyczka dla firm pod zastaw nieruchomości teraz formalności załatwisz online. Wypełnij darmowy wniosek jeszcze dziś. Wygodne raty do spłaty. Duże pieniądze do 80% wartości zastawu! Natychmiastowe pożyczki dla firm pod zastaw od ręki bez poręczeń i zaświadczeń z ZUS i US.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Pożyczka dla firmy pod zastaw

Poszukiwanie najlepszej pożyczki dla własnej firmy warto rozpocząć od przeanalizowania własnych możliwości. Bardzo atrakcyjne jest posiadanie jakiegokolwiek zabezpieczenia. W tym przypadku najlepszy jest zastaw. Prowadzenie firmy nie rzadko wiąże się z posiadaniem znacznej nieruchomości. Warto ją wykorzystać do zaciągnięcia pożyczki, ponieważ ta może wówczas sięgać nawet 80% wartości nieruchomości. Co więcej, pamiętać warto, że zastawem może być zarówno jednak, jak i większa ilość nieruchomości.

Warto jednak pamiętać, że w przypadku zaprzestania terminowego spłacania należności posiadana nieruchomość nie chroni pożyczkobiorcy przed brakiem konieczności płacenia rat na czas. Wówczas również naliczane są odsetki karne, tak jak w przypadku standardowych pożyczek, w związku z czym warto zgłosić się do pożyczkodawcy w celu ustalenia możliwości skorzystania z karencji w spłacie pożyczki, czy też wydłużenia okresu spłaty.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>