Plus Bank

Plus Bank w swojej ofercie kredytu inwestycyjnego gwarantuje zapewnienie minimum formalności. Kredyt jaki oferuje może pokryć nawet do 80% wartości zaplanowanej inwestycji. Bank wychodząc naprzeciw możliwością kredytobiorców oferuje spłatę zaciągniętego kredytu rozłożoną nawet na 120 miesięcy, oraz karencję w spłacie kredytu nawet do 6 miesięcy.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Środki z przyznanego kredytu można przeznaczyć na zakup środków trwałych, nieruchomości, modernizację działalności i gospodarczej, a także refinansowania poniesionych wydatków inwestycyjnych. Plus bank oferuje również innowacyjne rozwiązanie w formie wyboru możliwych sposobów spłaty rat kredytowych, dzieląc je na miesiące bądź kwartały, by jak najlepiej dostosować się do możliwości klientów. W przypadku braku wystarczających zabezpieczeń obowiązuje gwarancja de minimis BGK. Bank oferuje każdemu kredytobiorcy indywidualnego doradcę, który pomaga przejść przez wszystkie formalności, wyjaśnia cały proces przyznania kredytu a także udziela pomocy w zebraniu wszystkich dokumentów niezbędnych do otrzymania kredytu. Do każdego klienta podchodzi się indywidualnie i dostosowuje się ofertę do jego potrzeb. Maksymalną kwotę kredytu ustala się na podstawie zdolności kredytowej klienta a także jego potrzeb, na które kredyt ma być przeznaczany. Kredyt udzielany jest w PLN, dzięki czemu wyeliminowane jest ryzyko kursowe, jak i koszty przewalutowania.

Oprocentowanie ustala się na podstawie zmiennej stawki WIBROR oraz stałej marży banku, która jest ustalana indywidualnie z klientem. Opłata za przyjęcie i rozpatrzenie wniosku klienta wynosi min. PLN 100,00 max 0,30% kwoty kredytu. Prowizja od udzielonej kwoty kredytu wynosi od 1,5 do 4% w zależności od jego wysokości.

0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments