Pożyczka na firmę od osoby fizycznej – sprawdź możliwości

Szybka gotówka dla wszystkich przedsiębiorców. Stań na nogi! Czeka na Ciebie pożyczka na firmę od osoby fizycznej. Najlepsze wsparcie pieniężne społecznościowe na rynku. Sprawdź ile gotówki otrzymasz bez sprawdzania zdolności kredytowej. Natychmiastowa akceptacja każdego wniosku. Najlepsza pożyczka udzielona firmie przez osobę fizyczną. Brak ukrytych kosztów, możliwe większe kwoty, najniższe oprocentowanie. Już teraz pożyczka dla firmy od osoby prywatnej bez prowizji.


Pożyczka udzielona firmie przez osobę fizyczną

Aktualnie mamy do wyboru wiele rodzajów pożyczek dla firm. Najbardziej rozpoznawalne są te udzielane przez banki oraz firmy pozabankowe, nazywane też parabankami. Aktualnie jednak coraz większym zainteresowaniem cieszą się również pożyczki społecznościowe. Na czym one polegają? Przede wszystkim na tym, że pożyczkodawcą jest prywatna osoba fizyczna. Każdy z nas może zostać taką osobą. Jedynym wymaganiem jest dysponowanie większą kwotą pieniędzy, którą pragnie się zainwestować.

Pożyczka dla firmy od osoby prywatnej

Pożyczki społecznościowe, a więc te udzielane przez osoby prywatne innym osobom, czy w tym przypadku firmie są przede wszystkim wygodne. Nie trzeba przedkładać zaświadczeń i innych formalności. Koniecznością jest jedynie posiadanie konta bankowe oraz tego na wybranym portalu społecznościowym. Gotówka przekazywana jest w kilka chwil, a pożyczkobiorca może podjąć próbę negocjacji z pożyczkodawcą. Wówczas można liczyć na mniejsze oprocentowanie, czy atrakcyjniejsze warunki ogólne. Ponadto pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. W przypadku tych pożyczek nie ma pośrednictwa tradycyjnych instytucji finansowych. Wraz z terminową spłatą zobowiązania zainteresowany buduje własną opinię, dzięki czemu kolejnym razem może liczyć na lepsze parametry.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek W
2 lat temu

Witam. Szukam prywatnego inwestora, który udzieli mi pożyczki firmowej z niskim oprocentowaniem. Interesuje mnie kwota 80 000 zl. Proszę tylko o poważne oferty. Pozdrawiam Zbigniew