Pożyczka dla firm na dowolny cel

Gotówka wyłącznie na dowód osobisty. Tania pożyczka dla firm na dowolny cel bez weryfikacji zdolności kredytowej. Wypełnij darmowy wniosek i weź pieniądze z przelewem na konto bankowe. Minimalne raty, atrakcyjne oprocentowanie. Brak poręczeń, zero zaświadczeń z ZUS i US. Czekają na Ciebie tanie pożyczki dla firm na dowolny cel z karencją w spłacie. Pomoc doradcy finansowego, brak wkładu własnego, zero prowizji. Długi czas na spłatę, wysokie pożyczki dla wszystkich działalności.


Pożyczki dla firm na dowolny cel

Aktualnie zarówno małe, średnie, jak i duże firmy mają szeroki wachlarz możliwości jeśli chodzi o korzystanie z pożyczek. Nie dość, że ich wysokość sięga nawet do 500 tysięcy złotych, to gotówkę mogą wydać na dowolny cel bez zdradzania go we wniosku pożyczkowym. Jedyne co jest od nich wymagane to dowód osobisty pożyczkobiorcy oraz ewentualne oświadczenie o wszystkich posiadanych przychodach. Wówczas należy wypełnić darmowy wniosek przez telefon, w oddziale lub przez Internet, a pieniądze przelewane są na wskazane w formularzu konto bankowe.

Większość firm wykorzystuje pieniądze w podobny sposób. W pierwszej kolejności dochodzi do spłacenia wszelkich zaległych faktur oraz należności wobec swoich pracowników. Następnie można zainwestować we własną działalność. Wówczas dochodzi do rozbudowy hali, czy też zakupienia nowych maszyn. Z całą pewnością taki zabieg szybko się zwróci, dzięki czemu nie rzadko dochodzi do wcześniejszej spłaty pożyczki, aniżeli przewiduje to harmonogram spłat. Warto wiedzieć jednak, że w przypadku braku możliwości terminowego regulowania należności skorzystać można z wakacji pożyczkowych i zaprzestać płacenia przez kilka kolejnych miesięcy. Z pewnością pozwoli to na poprawę płynności finansowej firmy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek H
2 lat temu

Witam. Poszukuje pożyczki firmowej na 30 000 zl od ręki i na dowód