Kredyty unijne dla nowych firm

Najlepszy kredyt unijny dla nowej firmy bez złożonych formalności. Dodatkowe pieniądze na własną działalność bez poręczycieli i hipoteki. Minimum oprocentowania, długi okres spłaty, niewielkie raty dla każdego inwestora. Wypełnij wiosek przez Internet i weź tani kredyt od ręki. Sprawdź ile dostaniesz kredytu unijnego na własną firmę. Najlepsze kredyty unijne dla nowych firm bez ukrytych kosztów i wymagań.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Po co kredyt unijny firmie?

Nowoczesne kredyty z Unii dla nowopowstałych lub dopiero powstających firm to doskonała pomoc dla inwestorów. Przede wszystkim skupiają się oni na tym, że dzięki pozyskanym środkom mogą zrealizować stworzony przez siebie plan biznesowy. Co więcej otrzymany kredyt może się opierać na naszej rodzimej walucie, ale i obcej, która może być wymieniona na naszą. Jako, że istnieje kredyt inwestycyjny oraz obrotowy, możliwe jest wykorzystanie pieniędzy na sfinansowanie dotychczasowego nakładu, będąc w oczekiwaniu na dotację, ale również finansowanie koniecznego wkładu własnego biznesplanu.

Jak pozyskać kredyt z unii na nową firmę?

Celem otrzymania nowego kredytu unijnego na wsparcie powstania nowej firmy wystarczy złożyć wniosek w placówce stacjonarnej wybranego banku lub zupełnie online, czyli przez Internet. Warto wiedzieć, że to nic nie kosztuje i nie wymaga przedkładania wielu dokumentów. Aby wybrać najlepszą ofertę warto porównać wszystkie dostępne kredyty unijne dla nowych firm na naszym rynku. Działanie to mogłoby się wydawać czasochłonne, niemniej jednak przy użyciu darmowego narzędzia, jakim jest porównywarka online trwa to nie dłużej niż kilka sekund.

One comment on “Kredyty unijne dla nowych firm

  1. Asia F 18 sierpnia, 2020 12:39 pm

    Witam. Jestem bezrobotna. Jak narazie nie mam szans na pracę, więc pomyślałam, że wezmę dotacje unijne. Czy ktoś mógłby mi pomóc uzyskać taki kredyt unijny na nową firmę? Jak to wszystko wygląda? Jakie są wymogi? Czekam na info na e-maila

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>