Kredyty unijne na działalność gospodarczą

Najlepsze wsparcie pieniężne inwestorów! Błyskawiczne pieniądze na sfinansowanie potrzeb działalności gospodarczej. Potrzebujesz gotówki na start działalności? Wysokie kredyty unijne na działalność gospodarczą bez wychodzenia z domu. Sprawdź najnowsze oferty kredytowe i wyślij formularz online. Zobacz jaki kredyt z Unii Europejskiej dostępny jest dla posiadaczy działalności!

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Stosunkową nowością, dość często wykorzystywaną w dzisiejszych czasach przez działalności gospodarcze jest kredyt unijny. Inwestorzy mogą z niego korzystać celem realizacji sporządzonych projektów biznesowych. Nie zawsze oszczędności wystarczają na start działalności, w związku z czym warto pokusić się o atrakcyjne kredyty ze wsparciem ze strony Unii Europejskiej.

Rodzaje kredytów unijnych

Wbrew pozorom kredyty unijne dla firm z 3 miesięcznym stażem i na dłużej prowadzoną działalność gospodarczą dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszy to kredyt inwestycyjny, zaś drugi to kredyt obrotowy. To, na jakie zobowiązanie się zdecyduje właściciel działalności zależne jest przede wszystkich od profilu funkcjonowania jej. Ważne jest jednak to, że może samodzielnie dokonać wyboru. Jakby tego było mało do wyboru ma kredyt w walucie polskiej, jak i obcej – możliwej do wymiany.

Jak wykorzystać kredyt z unii?

Pojawia się pytanie: Na co może zostać wykorzystany kredyt dla firmy bez BIK z unii? Otóż przede wszystkim polega ona na możliwości sfinansowania wkładu własnego projektu. Bardzo często jest on niezbędny, a oszczędności, czy dodatkowego źródła pieniędzy się nie posiada. Inna możliwość to kredyty pomostowe dla firm na ryczałcie, opierające się na sfinansowaniu wydatków aż do czasu wypłaty określonej dotacji.

Wsparcie rządowe i inne wsparcie dla firm

W dzisiejszych czasach bardzo ciężko z własnych pieniędzy rozwinąć własną działalność gospodarczą. Doskonałe stają się więc wszelkie pomoce z Unii Europejskiej, czy wsparcie rządowe. Te ostatnie charakteryzuje się przede wszystkim: finansowaniem bieżącej działalności, kwotami sięgającymi pół miliona złotych, bakiem zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego, zero złożonych formalności, przejrzyste procedury, pomoc dla małych, średnich i dużych firm.

Nie można zapominać też o wszelkich innych możliwościach wsparcia pieniężnego firm:

  • kredyt ratalny,
  • karta kredytowa,
  • kredyt obrotowy,
  • limit na rachunku,
  • kredyt inwestycyjny,
  • kredyt hipoteczny.

One comment on “Kredyty unijne na działalność gospodarczą

  1. DFG 18 sierpnia, 2020 12:40 pm

    Szukam kredytu z unii na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Potrzebowałabym 30 000 zl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>