Kredyty na rozwój firmy

Kredyt na rozwój firmy- kredyt od banku na start nowej działalności gospodarczej i jej dalszy rozwój. Korzystna oferta dla wszystkich początkujących przedsiębiorców. Bardzo niskie oprocentowanie, dobre i uczciwe warunki, możliwość wyboru poszczególnego rodzaju firm.

Kredyt na uruchomienie firmy

Uruchomienie firmy bardzo często pociąga za sobą bardzo dużo kosztów, podobnie jak jej rozwój. Z tego względu banki oferują korzystne kredyty dla nowych przedsiębiorców.

Pieniądze dla małych i nieco większych przedsiębiorstw

Sektor małych i średnich przedsiębiorstw rozwija się najszybciej i skupia największą ilość pracowników i właścicieli firm. Z tego powodu banki starają się wychodzić naprzeciw początkującym przedsiębiorcom, dając im możliwość zaciągnięcia specjalnego kredytu, przeznaczonego właśnie dla osób prowadzących niewielką działalność gospodarczą. Jest on przyznawany na rozwój firmy i dokonanie w niej niezbędnych inwestycji, takich jak zakup sprzętu, licencji czy zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników. Wartości takich kredytów przekraczają często kilkaset tysięcy, a okres kredytowania może być rozłożony nawet na 25 lat.

Symboliczne oprocentowanie, najlepsze warunki

W kredytach przyznawanych na rozwój firmy bardzo często jedną z zalet jest niskie, wręcz symboliczne oprocentowanie; często waha się w przedziale 2-3%. Najczęściej nie pobierana jest również prowizja, co znacznie oszczędza przedsiębiorcom wydatki. Niektóre banki zaczynają rywalizować między sobą o zainteresowanie odbiorcy, co skutkuje niemal natychmiastową decyzją o przyznaniu kredytu- czasem nawet w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>