Kredyt na założenie firmy

Szukasz pomysłu na przyszłość? Boisz się zainwestować? Weź tani i szybki kredyt na założenie firmy w swoim banku! Szybko i bez czekania w kolejkach możesz wypełnić wniosek online- tanie oprocentowanie i bardzo niskie raty. Zacznij swój biznes bez dodatkowych kosztów weź kredyt na założenie firmy i spłacaj dopiero po pół roku.

Atrakcyjne upusty!

Przede wszystkim pamiętaj, że banki z ogromną chęcią pomagają nowych przedsiębiorcom w realizowaniu ich marzeń. To dlatego często dla startujących przedsiębiorców oferowane są upusty w płaceniu rat- nawet pół roku korzystania kredytu za darmo dzięki temu, ze dopiero zakładasz swoja firmę. Jak to działa? Przy założeniu firmy możesz na zakup[ nowych materiałów, nieruchomości sprzętu czy oprogramowania wziąć kredyt- inwestycyjny lub gotówkowy ważne, że będzie przeznaczony on na nową firmę, która dopiero startuje. Dzięki temu, że przez pierwsze nawet 6 miesięcy nie będziesz musiał płacić rat, Twój biznes będzie mógł swobodnie się rozwijać- dokładnie w takim tempie jakie sobie założyłeś! Tylko dzięki temu możesz swobodnie działać i nie martwić się tym, że będziesz musiał dużo inwestować z własnej kieszeni.

Na pomoc przedsiębiorcom niskie oprocentowanie

Kredyty na założenie firmy oprócz tego, że w 90% gwarantują właśnie upust na raty przez pierwsze 6 miesięcy, są także tanie. Oprocentowanie takiego kredytu wynosi zazwyczaj około 5-8%, a jego maksymalna kwota to zazwyczaj 500 tysięcy złotych. Zdarzają się przypadki, że osoba chcąca założyć dużą firmę i posiadająca pewnej wielkości wkład własny, otrzyma kredyt o wyższej wartości, nawet do 2 milionów złotych, jednak standardowo kwota ta oscyluje w graniach 200-300 tysięcy złotych. Przy ty całkowity koszt kredytu wyniesie około 50 tysięcy złotych więc biorąc w kredyt 200 tysięcy złotych, oddać wystarczy zaledwie 250 tysięcy. Upusty dla nowych przedsiębiorców są tym lepsze, że przy gorszych obrotach bank może zmniejszyć miesięczne raty aby nie utrudniać prowadzenia dalszej działalności gospodarczej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>