Kredyt na własną firmę

Wysoki kredyt gotówkowy na własną firmę. Atrakcyjne oprocentowanie, ustalane indywidualnie. Okres kredytowania dostosowany do wysokości kredytu oraz kondycji finansowej firmy. Kredyt gotówkowy na własną firmę od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Raty wygodne do spłaty. Pieniądze dostępne w kilka godzin na koncie. Atrakcyjny i szybki kredyt. Uproszczone procedury przyznawania kredytu – decyzja w kilka minut.

Rozpoczęcie działalności gospodarczej wiąże się z dużym wkładem finansowym. Aby sprostać rosnącym wydatkom banki oferują wsparcie finansowe pod postacią kredytu gotówkowego na prowadzenie własnej firmy. Wysokość oraz oprocentowanie jest ustalane indywidualnie, na podstawie wielu informacji, w tym historii kredytowej właściciela firmy.

Banki oferują trzy rodzaje kredytów. Pierwszy rodzaj kredytu jest kierowany dla nowo powstałych firm. Drugi rodzaj kredytu, nazywany kredytem inwestycyjnym, jest dedykowanym firmom, które już istnieją i potrzebują środków na nowe inwestycje. Trzecie rodzaj kredytu jest przeznaczony na pokrycie bieżących wydatków działalności gospodarczej.

Kredyt dedykowany młodym firmom wiąże się z wyższym oprocentowaniem i większymi obostrzeniami przy jego przyznawaniu. Osoba zakładająca nowa działalność gospodarcza może ubiegać się o kredyt wysokości od 100 000 do 3 mln złotych na okres spłaty – od roku do 10 lat.

Kredyt inwestycyjny jest dedykowany firmom już istniejącym. Kwoty kredytu, o jakie może ubiegać się przedsiębiorca są wysokie i wynoszą od 500 000 do nawet 4 mln złotych. Okres kredytowania jest długi. Waha się od 10 do nawet 25 lat. Oprocentowanie takiego kredytu jest znacznie niższe, gdyż wiąże się z mniejszym ryzykiem, niż w przypadku kredytowego dla nowej firmy.

Kredyt obrotowy jest najczęściej udzielany pod postacią linii kredytowej. Przeznaczony na pokrycie bieżących wydatków firmy Wynosi od 100 000 do 3,5 mln złotych. Okres spłaty kredytu jest krotki i wynosi od 90 do 180 dni. Może być udzielony w obcej walucie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>