Kredyt na start

Szybki kredyt na start firmy dla wszystkich zainteresowanych. Niskie raty do spłaty, długi okres kredytowania, możliwość wcześniejszej spłaty. Bezpieczne kredyty na start inwestycji. Porównaj oferty online i wybierz korzystną ofertę. Natychmiastowa decyzja kredytowa. Brak złożonych formalności. Gotówka bez ZUS i US. Złóż wniosek online bez wychodzenia z mieszkania.

Bank Twoim sprzymierzeńcem w biznesie

Wiele osób decyduje się na otwarcie własnej działalności, firmy. W dzisiejszych czasach jest to bardzo dobre rozwiązanie. Co prawda wymaga odwagi, niemniej jednak pomocą służą między innymi banki. W jaki sposób? Oczywiście stworzeniem kredytów na start. Każda placówka posiada odmienne oferty, warto jest więc przeanalizować możliwie najwięcej z nich, by wybrać tę najbardziej odpowiednią.

Zalety kredytów branych na start

Bardzo ważną zaletą kredytów na start jest fakt, że można je pozyskać dosłownie na dowolny cel. To kredytobiorca określa na co pragnie przeznaczyć konkretnie pieniądze, gdyż to właśnie on najbardziej zna swoją firmę i wie w co zainwestować. Jakby tego było mało, nie musi on dokumentować swoich wydatków. Banki uznają, że jest ekspertem i dobrze wykorzystuje pieniądze. Ponadto liczą, że kredytobiorca na dłużej zwiąże się z bankiem jako obsługującym jego finanse.

Jak ubiegać się o tego rodzaju kredyt?

Kredyty na start przyznawana są w większości przypadków online. To znaczy, że zainteresowany wypełnia wiosek kredytowy przez Internet. Nie musi również wychodzić z domu po to by odebrać pieniądze, ponieważ trafiają one prosto na konto bankowe. Zarówno analiza kredytowa, jak i uruchomienie kredytu nie trwa dłużej niż kilka minut.

Jeżeli mamy czas, zawsze warto udać się do placówki banku. Dobrze jest mieć już wstępne rozeznanie i porównanie ofert poszczególnych banków i wybrać ten, którego oferta najbardziej nam odpowiada. Analityk finansowy i doradca klienta w oddziale wybranego banku rozwieją nasze wątpliwości i być może zaoferują jeszcze lepsze rozwiązania niż te wynikające z oferty online dostępnej przy elektronicznym wniosku o kredyt na start.

Elastyczne harmonogramy spłat

Klienci mają także zapewnioną swobodę w regulowaniu kredytu. Odchodzi się już od sztywnych ram okresu spłaty, na rzecz elastycznego harmonogramu. Dzieje się to poprzez tak zwane zasilanie konta, które traktowane jest przez bank jako spłatę zobowiązania. Przedsiębiorcy spłacając swoje zobowiązanie mogą niekiedy sięgnąć nawet po kolejną gotówkę.

Różnorodność opcji kredytu

Przykładowa oferta kredytu na start:

  • gotówka do nawet 350 000 złotych – jest to tym bardziej realne, im początkujący przedsiębiorca ma dłuższy staż na rynku (np. doświadczenie w prowadzeniu innej działalności gospodarczej); należy jednak liczyć się z faktem, iż nawet jeśli otrzymamy kredyt na start w takiej wysokości, bank będzie wymagał solidnego zabezpieczenia pożyczanej kwoty
  • ponad 10 lat na spłatę
  • pieniądze od 1 dnia działalności – w większości przypadków pierwszym dniem działalności jest np. dzień wystawienia pierwszej faktury (dokument potwierdzający prowadzenie danej działalności)
  • brak konieczności opłacania ZUS – wiele kredytów na start posiada ten bonus, trwający z reguły od 6 miesięcy do roku
  • pieniądze tego samego dnia
  • atrakcyjne oprocentowanie dla wszystkich

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>