Kredyt na start dla nowych firm

Kredyt na start dla nowych firm nawet bez stażu rynkowego. Procedura kredytowa zredukowana nawet do pięciu minut. Od 1000 do 350000 złotych kredytu na start dla firm bez stażu. Swobodny harmonogram spłaty, korzystne promocje bankowe.

Kredyt na start dla nowych firm jest idealnym sposobem na uzyskanie dodatkowego zastrzyku gotówki dla firm, które dopiero zaczynają. Stąd kredyt przeznaczony jest nawet dla firm, które działają na rynku dopiero od kilku godzin.

Start-up to trudny okres w życiu każdego przedsiębiorcy. Banki o tym wiedzą i niewiele z nich ma produkty dedykowane start-upom. Warto podkreślić, że dla każdego banku określenie “nowa firma” oznacza coś innego dlatego na kredyt na start mogą liczyć nawet firmy, które na rynku działają już około dwóch lat. Na rynku funkcjonuje siedem banków, które gotowe są pożyczyć pieniądze na start dla firm bez żadnego stażu.

Mimo wszystko można wśród nich znaleźć korzystne promocje – obniżenie oprocentowania lub uzyskanie wyższej kwoty kredytu, przy posiadaniu firmowego konta w danym banku, dodatkowe środki uzyskane w ramach kredytu na start – na przykład bank zgadza się pokrywać koszta ZUSu w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej przez określony wcześniej okres czasu.

Kwota kredytu na start dla firm bez stażu wahać się może od minimalnej kwoty 1000 złotych do nawet 350000 złotych. Tak wysoką sumę jednak otrzymać możemy dopiero po spełnieniu dodatkowych warunków, przedstawieniu zabezpieczenia materialnego, które może stanowić majątek firmy, hipoteka domu i inne, a także po uzyskaniu stosownego wsparcia unijnego. Przy staraniu się o unijne wsparcie dla start-upów możemy liczyć na wsparcie banków przy załatwianiu wszelkich dokumentów i innych formalności z tym związanych.

Kredyt na start może przyjąć formę linii karty kredytowej, limit w firmowym rachunku bieżącym lub dopuszczalnego w koncie firmowym salda debetowego, a także może być przekazany w całości na konto firmowe.

Starania się o kredyt na start dla firm można przeprowadzić przez Internet, a w sytuacji gdy kredytobiorca posiada już konto firmowe w danym banku, bank nie musi wymagać od niego wizyty osobistej w siedzibie, a decyzję podjąć na podstawie przesłanego wniosku i dokumentów. Cały proces starań o kredyt na start może zamknąć się w przeciągu kilku minut. Banki umożliwiają dość swobodny harmonogram spłat, nie ustalając sztywnych ram spłaty i każdą wpłatę traktują jako spłatę kredytu. Czas kredytowania wynieść może nawet do dziesięciu lat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>