Kredyt na start działalności gospodarczej

Zdecyduj się na kredyt na start działalności gospodarczej i rozwijaj swoją firmę. Lepiej nie tracić czasu na jej planowanie. Każdy lubi odnosić sukcesy. Kredyty na start to właśnie umożliwiają. Wystarczy zdecydować się na pomoc, aby później móc samodzielnie działać.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Klient banku, właściciel firmy, która dopiero powstała może otrzymać kredyt na rozpoczęcie działalności. Nie są to być może duże kwoty, ale można dzięki nim podjąć pewne kroki, które pozwolą na skuteczniejszą aktywność. Banki oferują bez najmniejszych problemów kredyt na start, dlatego warto zapoznać się z propozycjami. Mogą się one różnić kwotą, którą można uzyskać. Z pewnością różne będzie też oprocentowanie i wysokość rat. Jeżeli sami nie mamy czasu, aby poznawać te wszystkie informacje warto skorzystać z porównywarki takich właśnie kredytów, ale poszukać ostatnich rankingów. To z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

Nie można jednak pomijać tego, że są również i takie banki, które udzielają dużego wsparcia finansowego. Nawet przy dużych kwotach nie jest wymagany staż działalności, co jest zdecydowanym atutem takiej oferty. Ponadto w przypadku takich ofert również okres kredytowania jest długi. Może on sięgać dziesięciu lat. Banki wydają obecnie dość szybko decyzję w sprawie kredytu.

Właściwie powoli cechą kredytów na start jest to, że głównie przez rok opłacają składki ZUS. To z pewnością ważna informacja. W momencie rozwijania działalności, oczekiwania na zyski każda kwota jest ważna. Pierwsze miesiące prowadzenia działalności są kluczowe, bo to wtedy właśnie zaczynają spływać pierwsze opłacone przez klientów faktury i to, wtedy właśnie właściciel oczekuje na pierwsze zyski. Na pewno warto poszukać ofert, które najlepiej będą odpowiadać na potrzeby właściciela prowadzącego własną działalność gospodarczą.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>