Kredyt na rozwiniecie firmy

Masz własną firmę? Potrzebujesz kredytu na rozwój firmy? Nic prostszego! Łatwość uzyskania kredytu na rozwinięcie firmy gwarantowana. Formalności ograniczone do minimum. Najlepsze kredyty na rozwój firmy dostępne już dziś!

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Wiele banków posiada atrakcyjną ofertę dla istniejących już przedsiębiorstw. Produkt kierowany jest do wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą czy rolniczą. Produkt udzielany jest nie tylko w złotówkach. Kwoty mogą być bardzo wysokie, dlatego i okres kredytowania może wynieść nawet i 25 lat. Kredyt na rozwinięcie firmy jest kredytem inwestycyjnym. Jak sama nazwa wskazuje środki z kredytu muszą być przeznaczone na modernizację czy odbudowę sprzętów czy budynków przynależnych do przedsiębiorstwa. Ale także pieniądze mogą zostać przeznaczone na zobowiązania właściciela firmy, które powstały w związku z istnieniem działalności. Przedsiębiorca aby uzyskać taki kredyt musi wykazać udział własny, a pieniążki zostaną wypłacone albo jednorazowo albo w transzach. Z racji tego, że pożyczane kwoty są niemałe, należy kredyt zabezpieczyć. W przypadku pożyczania na wybudowanie nieruchomości, budowli, nadbudowy, przebudowy – na nieruchomości ustanawiana jest hipoteka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>