Kredyt refinansowy kalkulator

Kredyt refinansowy jest dobrym rozwiązaniem dla każdej osoby. Jest to kredyt umożliwiający spłatę kredytu hipotecznego w innym banku. Oferowane są korzystniejsze warunki, można przenosić zobowiązanie więcej niż raz. Klient powinien podjąć taką decyzję po dokładnej analizie sytuacji. Tylko wtedy będzie miał świadomość, że jego decyzja była bardzo dobra.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Kredyt refinansowy obniża zobowiązanie

Kredyt refinansowy obniża dane zobowiązanie, pozwalając na optymalizację spłaty. Nie dość, że klient obniży ratę zobowiązania, to jeszcze może uzyskać dodatkowe fundusze na dowolny cel. Taki kredyt oferuje coraz więcej firm. Zanim klient wybierze najlepszą dla siebie to powinien przeliczyć raty i porównać oferty banków. Tylko dokładna analiza pozwoli wybrać optymalny kredyt refinansowy. Kalkulatory są na stronach banków oraz na portalach internetowych firm doradzających w dziedzinie kredytowania wszelkich usług.

Wakacje kredytowe i karencja

Warto wziąć taki kredyt, który uwzględnia wakacje kredytowe lub karencję. Taka zwłoka w spłacie przyda się w trudnej sytuacji finansowej, gdy trzeba złapać mały oddech. Dwa lub trzy miesiące bez konieczności spłacania kredytu na pewno będą przydatne. Nie każdy bank przewiduje karencję w spłacie kredytu refinansowego, dlatego analiza jest niezbędna. Warto obejrzeć prowizje, opłaty, ponieważ one mają znaczenie dla wysokości kredytu refinansowego.

Kredyt refinansowy warto rozpatrzeć po pewnym czasie spłacania kredytu i należy liczyć się z tym, że bank będzie utrudniał odejście klienta. Każdy w obecnych czasach dba o klienta i chce go utrzymać za wszelką cenę. Nic w tym dziwnego: im więcej klientów, tym większy zysk danego banku. Jednak klient dba o własne interesy, a nie o przychody banku. Oszczędność jest zawsze mile widziana przez klientów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>