Kredyt na otwarcie, założenie i rozwinięcie firmy

Kredyt na otwarcie firmy- najlepsza propozycja na start nowego przedsiębiorstwa, bez zbędnych formalności. Dla każdego, bez długich procedur, z maksymalnym zyskiem. Dogodne warunki możliwe do negocjonowania. Z korzyścią dla klienta.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Dobry kredyt na założenie firmy nie musi być drogi

Młodzi przedsiębiorcy często nie wiedzą, skąd mają wziąć fundusze na uruchomienie nowej działalności gospodarczej, szczególnie, jeśli nie mają możliwości dofinansowania z funduszy unijnych, sami nie posiadają zbyt dużego kapitału początkowego, a wiedzą, że planowany biznes opłaci im się i już wkrótce będą na nim zarabiać. W takiej sytuacji zamiast rozpatrywać różne warianty, warto zastanowić się nad najprostszym rozwiązaniem, które o dziwo nie pociągnie za sobą całej masy formalności- mowa o skorzystaniu z oferty instytucji bankowej lub przynajmniej zapoznaniu się z nią i porozmawianiu z przedstawicielem placówki. Warunki mogą się okazać korzystniejsze niż by się wydawało- banki starają się wychodzić naprzeciw nie tylko stałym klientom, ale również młodym przedsiębiorcom, którzy podejmują pierwszy w życiu kredyt.

Otwarcie firmy- duże wydatki finansowane z kredytu

Z otwarciem własnej firmy wiążą się często olbrzymie wydatki- przedsiębiorca musi liczyć się z wynajęciem lokalu, zakupem różnych urządzeń potrzebnych do pracy, często uzyskaniem odpowiednich licencji i pozyskaniem nowych pracowników. Nie zawsze jednak wkład własny jest wystarczający; czasem brakuje kilka, czasem kilkanaście tysięcy. Taka osoba w rozmowie z przedstawicielem instytucji bankowej może przedstawić swoje potrzeby, dzięki czemu jest szansa, że w trakcie spotkania osiągną porozumienie i podpiszą umowę.

Jeśli ktoś, kto chce założyć własną firmę, a miał w przeszłości problemy ze spłacaniem kredytów lub jego historia zobowiązań w jakikolwiek inny sposób byłaby nie do przyjęcia dla banku, to taka osoba pozostaje bez właściwie żadnych możliwości. Dlatego też instytucje bankowe wychodzą młodym przedsiębiorcom naprzeciw, oferując im dogodne warunki.

One comment on “Kredyt na otwarcie, założenie i rozwinięcie firmy

  1. OLO 18 sierpnia, 2020 12:58 pm

    Potrzebuje kredytu na otworzenie firmy na już na 35 000 zl. Chce założyć serwis internetowy dotyczący neiruchomości

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>