Kredyt odnawialny dla nowych firm na start

Kredyt odnawialny to doskonała oferta, zwłaszcza dla nowych firm. Jeżeli planujesz założyć własny biznes, ale nie masz odpowiednich funduszy lub brakuje Ci jakiejś kwoty to właśnie oferta, która wydaje się być idealna dla Ciebie. Kredyt odnawialny dla nowych firm to oferta bardzo jasna, na określonych z góry warunkach, które są korzystne zarówno dla placówki bankowej, jak również dla nowej firmy. Jeżeli więc do tej pory wahałeś się czy kredyt to dobra opcja przy zakładaniu nowej firmy – podpowiadamy Ci: zdecyduj się na kredyt odnawialny dla nowych firm.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Czym jest tak zwany kredyt odnawialny, który przedstawiany jest jako idealna propozycja dla firm, które dopiero powstają? Jest to swego rodzaju pożyczka w formie zadłużenia na koncie, które objęte jest ustalonym wcześniej limitem. Jest to więc bardzo luźna forma finansowania działań przedsiębiorstwa. Co oznacza taki limit? Przede wszystkim to, że odsetki mogą być pobrane tylko od kwoty, która faktycznie została wykorzystana z tego konta. W praktyce oznacza to, że możemy mieć limit na koncie pięćdziesiąt tysięcy, ale w przypadku kiedy z tego konta na potrzeby firmy idzie tylko dwadzieścia tysięcy to odsetki pobierane są właśnie tylko od tej kwoty.

Kredyt odnawialny dla nowych przedsiębiorstw

Nie wszystkie banki udzielają kredytów odnawialnych dla nowych przedsiębiorstw, a nawet jeżeli istnieje taka oferta to na konkretnych warunkach. Jeżeli nie możemy znaleźć odpowiedniego banku warto skonsultować się z konsultantami, którzy wyjaśnią nam warunki i możliwość przyznania kredytu odnawialnego dla nowych firm. Nie zawsze wszystko jest jasne dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tego typu działalnością bankową dlatego czasem nie warto podejmować decyzji tylko na własną rękę, aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka, które można spotkać tak naprawdę wszędzie.

0 0 vote
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk 7777
5 miesięcy temu

Witam. Interesuje mnie kredyt odnawialny dla nowych firm an 25 000 zl. Gdzie znajdę wniosek i więcej szczegółów? Pozdrawiam i czekam na wiadomość na e-maila