Kredyt odnawialny bez BIK

Potrzebujesz gotówki na dowolny cel? Jesteś w BIK? Czas na kredyt odnawialny bez weryfikacji BIK. Wypróbuj najlepsze oferty! Kredyty odnawialne bez BIK dla każdego!

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Bank odmawia Ci kredytu, posiadasz negatywną historie w BIK ? Nie przejmuj się, nadal masz szanse na uzyskanie pożyczki odnawialnej bez BIK. Kredyty bez BIK przyjmowane są w naszym kraju z coraz to większym zainteresowaniem. Wynika to z tego, że coraz więcej z nas ma problemy z terminową spłatą zadłużenia, a co za tym idzie coraz więcej z nas ma złą historię w BIKu. O ile kredyty i pożyczki gotówkowe są jak najbardziej możliwe bez sprawdzania w BIK, to już z kredytem odnawialnym nie jest tak łatwo. Kredyt odnawialny udzielany jest praktycznie tylko przez banki a te podmioty jak wiadomo bardzo skrupulatnie sprawdzają swoich przyszłych klientów w BIK. Jeśli zmuszony jesteś zaciągnąć kredyt bez BIK to oczywiście możesz go uzyskać w wielu firmach ale będą to zwykłe kredyty gotówkowe z harmonogramem spłat. Natomiast największą zaletą kredytu odnawialnego jest to, że możesz go spłacać jak chcesz – możesz przez kilka miesięcy nie spłacać go w ogólne lub dowolnie nadpłacać. Możesz też spłacić go w całości w dowolnej chwili bez ponoszenia dodatkowych opłat co często ma miejsce przy kredytach gotówkowych. Poza tym odsetki naliczane są za każdy dzień z osobna, więc jeśli potrzebujesz pożyczyć nawet dużą kwotę ale na zaledwie kilka dni, zapłacisz bardzo małe odsetki.

One comment on “Kredyt odnawialny bez BIK

  1. DUA LINA 18 sierpnia, 2020 1:00 pm

    Witam. Proszę o więcej szczegółów. Interesuje mnie kredyt odnawialny bez badania bik i krd

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>