Kredyt dla nowych firm na rozpoczęcie działalności

Sprawdź ofertę kredytów dla nowych firm- nawet rok bez płacenia składek ZUS! Niska marża, 0 zł prowizji, tylko dla nowych firm. Jeśli masz firmę start-up skorzystaj z kredytu dla nowych firm i osiągnij sukces. Minimum formalności, złóż wniosek online i zyskaj niskie oprocentowanie kredytu dla nowych firm.

Zobacz

NestBank

Kredyt dla firm do 550 000 zł

od 3,3% na Twój biznes decyzja w 5min

Pieniądze na koncie nawet w 24 godziny.

Minimum formalności bez zabezpieczeń i poręczycieli


Sprawdź kredyt dla nowych przedsiębiorstw

Banki prześcigają się w najatrakcyjniejszych ofertach dla młodych firm. Teoretycznie, osobie bez doświadczenia w prowadzeni własnego biznesu ciężko jest otrzymać kredyt na dofinansowanie działalności firmy jednak bani coraz chętniej udzielają tego typu kredytów. To co je charakteryzuje to brak konkretnego celu- jedynym celem jest przeznaczenie kwoty kredytu na działalność firmy – czy to pokrycie zobowiązań czy zakup sprzętu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania. Bardzo ważnym aspektem jest termin spłaty takiego kredytu- często bank nie wymaga spłacania kredytu w miesięcznych czy kwartalnych ratach tylko wtedy gdy przedsiębiorca jest na to finansowo gotowy. Wiele banków oferuje takie kredyty online, które posiadają bardziej atrakcyjne warunki i oprocentowanie.

Dla firm młodych ,które często nazywane są start-up’ ami, banki oferują zazwyczaj kwoty kredytów do 350 – 400 tysięcy złotych. Jeśli przedsiębiorca chce skorzystać z kredytu o większej wartości musi liczyć się z wymaganiem od banku dłuższego stażu i zabezpieczeń, przykładowo w formie hipoteki lub maszyn. Jednak dla kwot do 350 tys. złotych takie wymogi nie będą konieczne. Aby nie obciążać nowych przedsiębiorstw wysokim oprocentowaniem, banki oferują nie tylko niskie marże, rzędu 2-3,5 %, co w porównaniu z tradycyjnymi kredytami obrotowymi, daje różnicę 1-2 % w skali roku. Dodatkowo, w nielicznych bankach oferowane są roczne zwolnienia z płatności składek ZUS, przy skorzystaniu właśnie z kredytów tych banków. Daje to oszczędność prawie 10 000 zł przez okres roku, co dla firmy typu start-up jest ogromną oszczędnością. Należy jedynie przejrzeć dokładnie ofertę wszystkich banków oferujących kredyty dla młodych firm lub skorzystać z kalkulatorów, które najkorzystniejszą i najtańszą ofertę uwzględnią za nas.

One comment on “Kredyt dla nowych firm na rozpoczęcie działalności

  1. Katia fff 14 stycznia, 2021 10:09 am

    Witam. Potrzebuje kredytu dla nowych firm na 15 tys zl. Jakie formalności i procedury do spełnienia? Proszę o pomoc!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>