Kredyt na nową firmę

Załóż firmę dzięki kredytowi! Tylko w banku dostaniesz świetny kredyt na nową firmę! Bez zbędnych pytań, bez poręczeń, przede wszystkim bez zbędnych formalności i z bardzo niskim oprocentowaniem! Tani kredyt na nową firmę z niska prowizją i z pół roku bez rat!

Kredyt na nowa firmę to opcja dedykowana każdemu, kto chce otworzyć własną działalność gospodarczą. Oferowany jest przez banki praktycznie wszystkie jakie działają na Polskim rynku finansowym- a wybrać najlepszą ofertę z nich pomoże Ci jedna z wyszukiwarek. Jak jednak znaleźć się w gąszczu przepisów, ofert i warunków jakie musi spełnić młody przedsiębiorca? Ważne aby określić dokładnie jaki typ biznesu i jak duże przedsiębiorstwo zamierza dana osoba prowadzić. Jeśli będzie to piekarnia w małym mieście, kwota kredytu nie powinna przekroczyć 200 tysięcy złotych. Jeśli zakład fryzjerski w zamożnej dzielnicy koszty sięgnąć mogą nawet 150 tysięcy złotych, a jeśli powstać na przedsiębiorstwo produkujące pewnego rodzaju produkty z linią produkcyjną, koszty te wzrosnąć mogą nawet do miliona złotych. Ważne aby realnie móc ocenić ile tak naprawdę potrzebuje przedsiębiorca aby firmę założyć.

Upusty w płaceniu rat są bardzo atrakcyjne dla osób, które muszą włożyć pewnego rodzaju wkład własny w kredyt. Wkładem własnym może być posiadana nieruchomość lub technologia a nawet know-how. Ważne aby o tym pamiętać i podać to do wiadomości banku, który będzie mógł ocenić jakie miesięczne raty będą możliwe do spłacania przy prognozie przychodów. Jeśli te warunki zostaną spełnione, bank na pewno nie odmówi przyznania kredytu na nowa firmę. Osoby posiadające pozytywna historię w BIKu mogą liczyć na szybszą decyzję i przede wszystkim na lepsze warunki oprocentowania. Zazwyczaj wynosi ono około 7% średnio, jednak zdarzają się oferty, że bank zaproponuje nawet 5% oprocentowania kredytu na nową firmę. Przy kredycie 100 tysięcy złotych jest to zaledwie 5 tysięcy złotych oprocentowania. Stopa RRSO wynosi zazwyczaj około 23% w tego typu zobowiązaniach.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>