Kredyt dla małych średnich firm

Kredyt dla małych i średnich firm, dla wszystkich właścicieli niewielkich przedsiębiorstw. Bez długich kolejek w bankach i załatwiania żmudnych formalności. Pieniądze przyznawane w najszybszym możliwym terminie, po przedstawieniu podstawowych dokumentów. Atrakcyjne warunki, niskie oprocentowanie.

Najlepsze warunki

Rygory przyznawania kredytów dla małych i średnich firm często są naprawdę duże, ponieważ według banków właściciele takich przedsiębiorstw mogą mieć duży problem ze spłatą zobowiązań ze względu na relatywnie niewielkie przychody (przynajmniej w stosunku do dużych firm). Nie zawsze tak jest jednak w rzeczywistości, dlatego coraz więcej banków decyduje się otwierać na ten typ klientów. Dzięki temu przedsiębiorcy reprezentujący małe lub średnie firmy mogą starać się o przyznanie kredytu na korzystniejszych warunkach, czyli z relatywnie niskim oprocentowaniem czy atrakcyjną sumą samego kredytu, która zaspokoi ich potrzeby.

Najbardziej popularne

To właśnie małe i średnie firmy najczęściej potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Najczęstszym celem takiego kredytu są pieniądze na bieżącą działalność. To kredyty krótko- i średnioterminowe, coraz chętniej przyznawane przez banki. Są także jednym z korzystniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o samych kredytobiorców.

Bez wąskich celów

Dawniej jeśli banki przyznawały takie kredyty, to tylko na jeden, konkretny cel i zakup, który trzeba było następnie dokładnie udokumentować. Takie podejście bardzo ogranicza właścicieli przedsiębiorstw, szczególnie gdy potrzebują jedynie niezbyt dużych pieniędzy na bieżące działanie swej firmy. Często dochodziło również do tego, że jeśli w banku nie udowodnili swej innowacyjności (ponieważ woleli trzymać się starych, sprawdzonych metod lub nie mieli na to po prostu środków) nie mieli szans dostania nawet złotówki pożyczki. Dziś banki są dużo bardziej wyrozumiałe dla potencjalnego klienta, wszystkiego zaś można dowiedzieć się poprzez rozmowę z konsultantem placówki.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>